Region > Odszedł redaktor Tadeusz Hozer

  Region > Odszedł redaktor Tadeusz Hozer

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Tadeusz Hozer był redaktorem naczelnym „Echa Dnia” od lipca 1980 roku do lipca 1990.

  Tadeusz Hozer był redaktorem naczelnym „Echa Dnia” od lipca 1980 roku do lipca 1990.

  Wczoraj, w wieku 74 lat, zmarł Tadeusz Hozer. Był redaktorem naczelnym "Echa Dnia" w bardzo trudnych latach, od lipca 1980 roku do lipca 1990.

  Przeżywał z całym zespołem wielkie uniesienia i nadzieje związane z Solidarnością, stan wojenny i represje, które dotknęły najbardziej jego dziennikarzy i znów wielkie nadzieje nastające z pierwszymi demokratycznymi wyborami 1989 roku. Nigdy nie zawiódł swoich pracowników, jak mógł służył im pomocą.

  Zawsze ciepły, serdeczny, bliski ludziom. Taka bratnia dusza, co odczuliśmy niedawno na jubileuszu 35-lecia "Echa Dnia", na który przyjechał już bardzo chory, ale nie bacząc na to siedział z nami ile mógł i cieszył się, że gazeta, którą tworzył, ma się dobrze.

  Redaktora Tadeusz Hozera pożegnamy podczas nabożeństwa żałobnego w sobotę, 24 maja, o godzinie 13 w kościele w Bliżynie. Zostanie pochowany na miejscowym cmentarzu.

  Przyjaciele z "Echa Dnia"

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Czytaj też

  Wideo