Region > Łatwiej w biurze numerów tp

  Region > Łatwiej w biurze numerów tp

  eref

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie


  Dzwoniąc pod ogólnokrajowe biuro numerów tp nie trzeba już zapamiętywać lub zapisywać poszukiwanego numeru, można od razu poprosić o połączenie z danym numerem.

  Nowa usługa "Szukam i łączę tp" jest ułatwieniem dla osób, które szybko chcą odnaleźć i połączyć się z poszukiwaną osobą lub instytucją. Wystarczy zadzwonić pod numer 118-913 i poprosić o połączenie z poszukiwanym numerem telefonu.
  - TP umożliwia połączenie ze stacjonarnymi i mobilnymi numerami różnych operatorów znajdującymi się w bazie ogólnokrajowego biura numerów - informuje Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Grupy TP.
  - Wyjątek stanowią numery skrócone, na przykład 9624, i numery o prefiksach 0-30x, 0-40x, 0-70x, 0-80x oraz dane znajdujące się w bazach innych operatorów, do których TP nie ma bezpośredniego dostępu.

  Aby skorzystać z możliwości połączenia z szukanym numerem potrzebny jest aparat z funkcją wybierania tonowego. Usługa nie jest dostępna dla abonentów posiadających aktywną blokadę połączeń międzymiastowych, korzystających z usług limit połączeń lub limit rachunku bądź też dzwonią z automatów telefonicznych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo