Nasza Akcja > Dziś z Echem Dnia fotos Jakuba Wawrzyniaka

  Nasza Akcja > Dziś z Echem Dnia fotos Jakuba Wawrzyniaka

  dor

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie


  Jakub Wawrzyniak nie miał jeszcze okazji zagrać w finałach mistrzostw Europy.

  Zbieraj fotosy - odbieraj nagrody!
  Od 19 maja do 23 czerwca 2008 do "Echa Dnia" - z wyłączeniem wydań piątkowych i wydania z soboty 7 czerwca (dołączyliśmy plakat reprezentacji Polski) - dodawane są fotosy zawodników reprezentacji Polski na piłkarskie mistrzostwa Europy 2008. W sumie 24 fotosy. Publikowane są też specjalne, numerowane kupony odpowiadające zamieszczonym fotosom.

  Wszyscy czytelnicy, którzy nadeślą (decyduje data stempla pocztowego) lub osobiście dostarczą do 27 czerwca 2008 roku wszystkie 24 oryginalne kupony wycięte z gazety oraz podadzą swoje dane - imię, nazwisko, dokładny adres zamieszkania oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (umieszczonej na ostatnim kuponie) otrzymają gwarantowane nagrody w postaci piłek nożnych.
  Kserowane kupony nie będą honorowane. Kupony należy nadsyłać lub przynosić do biur konkursów "Echa Dnia". W województwie świętokrzyskim - do biura w Kielcach, ulica Targowa 18, w byłym województwie radomskim - do biura w Radomiu, ulica 25 Czerwca 60, w województwie podkarpackim do biur w Tarnobrzegu, ulica Moniuszki 6B i Stalowej Woli, ulica 1 Sierpnia 12. Każdy czytelnik może dostarczyć nieograniczoną ilość oryginalnych kompletów kuponów.

  Nagroda gwarantowana
  Każdy, kto zbierze wszystkie fotosy dołączane do "Echa Dnia" i spełni wszystkie warunki powyższego regulaminu, otrzyma gwarantowaną nagrodę - piłkę nożną.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry