Sport > Terminarz I i II ligi piłkarskiej

    Sport > Terminarz I i II ligi piłkarskiej

    /PK/

    Echo Dnia Świętokrzyskie

    Aktualizacja:

    Echo Dnia Świętokrzyskie


    Departament Rozgrywek i Licencji Polskiego Związku Piłki Nożnej ustalił terminarz rozgrywek rundy jesiennej I i II ligi w sezonie 2008/09.

    W pierwszej kolejce pierwszej ligi, która odbędzie się 26 i 27 lipca, Korona Kielce (o ile nie zostanie uznane jej odwołanie o karnej degradacji z ekstraklasy) zagra u siebie z GKP Gorzów Wielkopolski, a Stal Stalowa Wola będzie podejmowała Odrę Opole. W drugiej kolejce (2-3 sierpnia) kielczanie znów zagrają u siebie, z Górnikiem Łęczna, a zespół ze Stalowej Woli na wyjeździ zmierzy się z Wartą Poznań.
    1 kolejka - 26-27 lipca: Korona Kielce - GKP Gorzów Wielkopolski, Stal Stalowa Wola - Odra Opole, Kmita Zabierzów - Flota Świnoujście, Dolcan Ząbki - Zagłębie Lubin, Górnik Łęczna - Motor Lublin, Polonia Warszawa - Warta Poznań, Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock, GKS Jastrzębie - Znicz Pruszków, Tur Turek - GKS Katowice.

    2 kolejka - 2-3 sierpnia: Korona Kielce - Górnik Łęczna, Warta Poznań - Stal Stalowa Wola, Kmita Zabierzów - GKS Katowice, Znicz Pruszków - Tur Turek, Wisła Płock - GKS Jastrzębie, Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała, Motor Lublin - Polonia Warszawa, Zagłębie Lubin - GKP Gorzów Wielkopolski, Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki.

    W pierwszej kolejce grupy wschodniej drugiej, ligi runda jesienna rozpocznie się 26 lipca.
    W pierwszej kolejce dojdzie do świętokrzyskich derbów - Ponidzie Nida Pińczów będzie podejmowało KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W drugiej serii (2-3 sierpnia), KSZO będzie podejmował Stal Poniatowa, a Ponidzie Nida na wyjeździe zagra z Hetmanem Zamość.

    1 kolejka - 26-27 lipca: Ponidzie Nida Pińczów - KSZO Ostrowiec Św., Jeziorak Iława - OKS 1945 Olsztyn, Start Otwock - Hetman Zamość, ŁKS Łomża - Stal Poniatowa, Kolejarz Stróże - Górnik Wieliczka, Okocimski Brzesko - Wigry Suwałki, Pelikan Łowicz - Ruch Wysokie Mazowieckie, Widzew Łódź - Przebój Wolbrom, Sokół Aleksandrów Łódzki - Sandecja Nowy Sącz.

    2 kolejka - 2-3 sierpnia: KSZO Ostrowiec Św. - Stal Poniatowa, Hetman Zamość - Ponidzie Nida Pińczów, OKS 1945 Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz, Przebój Wolbrom - Sokół Aleksandrów Łódzki, Pelikan Łowicz - Widzew Łódź, Wigry Suwałki - Ruch Wysokie Mazowieckie, Kolejarz Stróże - Okocimski Brzesko, ŁKS Łomża - Górnik Wieliczka, Jeziorak Iława - Start Otwock.

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecamy

    Wideo