Nasza Akcja > Wybieramy najpiękniejsze miasto Europy! Głosuj...

  Nasza Akcja > Wybieramy najpiękniejsze miasto Europy! Głosuj i wygrywaj

  /jap./

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Zapraszamy do plebiscytu, w którym, wybierzemy najpiękniejsze i najciekawsze miasto Europy. Można głosować na wszystkie miasta, duże i małe, te ze wspaniałymi zabytkami, ale też te, które zamiast zabytków mają miłą atmosferę, z których przywozi się ciekawe wspomnienia.

  Nie ograniczamy wyboru. Barcelona czy Rzym, Helsinki, a może Bratysława, Saint Tropez albo Zakopane, Koluszki czy Moskwa. Wybór należy do naszych czytelników. Nasz plebiscyt trwa przez cały tydzień od dziś do przyszłej środy włącznie. Dla głosujących mamy nagrody - wspaniałe przewodniki po całej Europie ufundowane przez wydawnictwo Bezdroża.

  Zgłoszenia miast można dokonywać tylko pocztą elektroniczną. Prosimy wysyłać je na adres: gospodarka@echodnia.eu. W tytule e-maila prosimy wpisać hasło: "miasto". Prosimy również o podanie imienia, nazwiska oraz adresu. W naszym konkursie wygrywa każdy nadesłany do nas co dwudziesty e-mail. Uwaga można wysłać jedno zgłoszenie z jednego adresu mailowego. Listę zwycięzców oraz zwycięskie miasto podamy w czwartek zarówno w gazecie jak i na stronie internetowej w naszym portalu: www.turystyka.echodnia.eu. Zapraszamy! Wspaniałe, pisane z pasją, niezwykle praktyczne przewodniki wydawnictwa Bezdroża po różnych krajach Europy czekają na głosujących.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Czytaj też

  Wideo