Sandomierz > Wymyśl hasło promujące miasto

  Sandomierz > Wymyśl hasło promujące miasto

  GOP

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie


  Konkurs na hasło promujące Sandomierz ogłosił Urząd Miejski. Hasło ma być dodatkowym elementem promocji miasta, ma pomóc w dotarciu do turystów i inwestorów. Ma przede wszystkim, jak podkreślają organizatorzy, wywoływać pozytywne emocje związane z miastem.

  Konkurs ma charakter otwarty. Adresowany jest do wszystkich zainteresowanych, szczególnie do sandomierzan. "Chcemy, aby to hasło mogło się stać naszą nową dewizą, aby mówiło o tym, jacy jesteśmy i jacy chcielibyśmy być. Nikt nie wie tego lepiej niż mieszkańcy Sandomierza. Dlatego właśnie zwracamy się do Państwa" - zachęca magistrat do udziału w konkursie.

  - Liczymy na duży odzew. Chcemy, aby mieszkańcy współtworzyli promocję miasta - mówi Andrzej Gajewski z Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Sandomierzu.

  Na propozycje magistrat czeka do końca listopada. Hasła można wysyłać pocztą (pod adresem Wydziału EKiS, Rynek 20), z dopiskiem na kopercie "konkurs na hasło") lub e-mailem (wpisując w temacie: "konkurs na hasło"). Dla zwycięzcy konkursu przewidziano nagrodę pieniężną - 500 złotych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo