Wygraj mieszkanie!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Już dziś w "Echu Dnia" rusza wielki nowy konkurs "Mieszkanie za czytanie. Pula nagród 266 tys. zł. 12 kuponów wystarczy by wygrać mieszkanie !!!
  Główną nagrodą w konkursie jest luksusowe mieszkanie w Kielcach.

  Główną nagrodą w konkursie jest luksusowe mieszkanie w Kielcach.

  Główną nagrodą w konkursie jest luksusowe mieszkanie położone w centrum Kielc, w dzielnicy pełnej zieleni. Mieszkanie znajduje się w nowo budowanym bloku przy ulicy Klonowej. W pobliżu znajdują się piękne tereny rekreacyjne, zalew. Do centrum Kielc można stąd dojść spacerem w ciągu kilku minut.

  Mieszkanie ma 40 metrów kwadratowych, składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i balkonu. Znajduje się w budynku nowoczesnym budynku zbudowanym ze sprawdzonych materiałów najwyższej jakości. Zamontowano w nim okna z szybami o współczynniku 1.1, ogrzewanie gazowe- indywidualne. Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe typu GERDA, ściany- tynk gipsowy mokry. W mieszkaniu rozprowadzona jest instalacja telefoniczna, telewizyjna, domofonowa

  Jak grać?

  Zasady konkursu są bardzo proste. Codziennie, począwszy od piątku 10 października 2008 roku na łamach "Echa Dnia", w specjalnej rubryce konkursowej zamieszczane będą kupony. Wystarczy zebrać tylko 12 , by wziąć udział w losowaniu nagród - w tym nagrody głównej luksusowego mieszkania.

  Pierwszy kupon już w piątek 10 października na łamach "Echa Dnia". W naszej loterii może wziąć udział każdy pełnoletni czytelnik "Echa Dnia". Oprócz luksusowego mieszkania wśród osób , które przyślą do naszych redakcji komplety 12 kuponów rozlosujemy także 125 innych - także wspaniałych nagród. Prezentujemy je na stronie obok. W sumie wartość nagród jest absolutnie rekordowa w historii konkursów organizowanych przez "Echo Dnia" - aż 266 tysięcy złotych.

  Sponsor nagrody głównej

  Sponsor nagrody głównej


  Sponsorem nagrody głównej konkursu "Echa Dnia" - mieszkania jest firma - Nieruchomości Grzyb Stachura Spółka Jawna, Kielce, ulica Paderewskiego 4C/7 telefony 041 332 71 17, 0 509 92 59 01.  Każdy uczestnik gry może dostarczyć nieograniczoną liczbę oryginalnych (kserokopie są zakazane - zestawy choćby z jedną kopią będą uznane za nieważne) zestawów kuponów. Zestaw to koperta z 12 kuponami w środku. Każdy zestaw kuponów powinien być przesłany lub dostarczony do "Echa Dnia" w osobnej kopercie. Zestawy kuponów należy dostarczać bądź przesyłać do redakcji "Echa Dnia" w Kielcach, Radomiu, Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Ostrowcu Świętokrzyskim, Starachowicach, Skarżysku, Końskich, Włoszczowie, Jędrzejowie, Busku, Staszowie, Sandomierzu, Mielcu i Kozienicach.

  Nazwiska i imiona laureatów zostaną opublikowane na łamach dziennika "Echo Dnia" Nagrody zostaną wydane zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami podatkowymi. Szczegółowy regulamin loterii "Mieszkanie za czytanie" przedstawimy w piątek 10 października na łamach "Echo Dnia". Uwaga ! Nadzór nad loterią "Echa Dnia" - "Mieszkanie za czytanie" sprawuje Ministerstwo Finansów.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (6)

  Wszystkie komentarze (6) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo