Region > Pamiętajmy o przestawieniu wskazówek zegarków!!!

  Region > Pamiętajmy o przestawieniu wskazówek zegarków!!!

  /PISZ/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Przypominamy, że dzisiejszej nocy, z soboty na niedzielę, pośpimy o godzinę dłużej. Wszystko dzięki temu, że przejdziemy z czasu letniego na zimowy.
  By nie wstać jutro za wcześnie, lub nie pójść za szybko na umówione spotkanie, lepiej przestawić zegarki już teraz, cofając wskazówki o godzinę.

  W nocy wskazówki zegarów cofamy z godz. 3.00 na 2.00 i w ten będzie u nas obowiązywał czas zimowy. Trwał on będzie aż do 29 marca 2009 roku, kiedy to z kolei spać będziemy o godzinę krócej przechodząc z zimowego do czasu letniego.
  Odbywająca się dwa razy w roku zmiana czasu ma na celu efektywniejsze wykorzystanie światła dziennego, a co za tym idzie oszczędność energii. Od 2000 roku w całej Unii Europejski czas letni zaczyna się w ostatnią niedzielę marca, a kończy w ostatnią niedzielę października.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry