Nasza Akcja > Mamy prezenty dla każdej Babci i każdego...

  Nasza Akcja > Mamy prezenty dla każdej Babci i każdego Dziadka!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Dziś, w środę, 21 stycznia, Dzień Babci, jutro, w czwartek, 22 stycznia, Dzień Dziadka. "Echo Dnia" życzy wszystkim Babciom i Dziadkom wiele radości.
  Mamy prezenty dla każdej Babci i każdego Dziadka! - akcja "Echa Dnia" dobiegła końca. Upominki w postaci fartuchów kuchennych dostaną wszyscy, którzy wysłali sms-a lub kartkę pocztową z życzeniami adresowanymi do swoich Babć i Dziadków. Wszystkie życzenia publikujemy w tym dodatku.

  Jak odbierać nagrody?

  Fartuchy kuchenne można odbierać już od dzisiaj. Po odbiór zapraszamy do Biura Konkursów "Echa Dnia" w Kielcach - ulica Targowa 18, telefon 041-34-304-56; Radomiu - ulica 25 Czerwca 60, telefon 048-36-00-518. Oba biura czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16. Czytelników z innych miast prosimy o kontakt telefoniczny z lokalnym Biurem Konkursów "Echa Dnia. Uwaga! Nagrody należy odebrać w ciągu 30 dni od daty publikacji w gazecie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry