Młodzi piłkarze GKS Bełchatów wygrali turniej w Starachowicach

dor
Pierwszy zespół GKS Bełchatów wygrał halowy turniej z rocznika 2001 o Puchar prezesa firmy Krobel, Zbigniewa Kroczka, który odbył się w Starachowicach. W finale w rzutach karnych pokonał Koronę I Kielce 2:1, w regulaminowym czasie było 1:1.

Na siódmej pozycji turniej skończyła Juventa Perfopol Starachowice, a na ósmej Sokół Starachowice. Na najlepszego zawodnika turnieju wybrany został Błażej Szczepanek z Korony Kielce, najlepszym strzelcem został Mateusz Sowiński z Wisły Sandomierz, który zdobył osiem bramek, a najlepszym bramkarzem Bartosz Łudczak z GKS Bełchatów.

Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. GKS I Bełchatów, 2. Korona I Kielce, 3. GKS II Bełchatów, 4. Korona II Kielce, 5. Hutnik Kraków, 6. Wisła Sandomierz, 7. Juventa Perfopol Starachowice, 8. Sokół Starachowice, 9. Broń Radom, 10. Junior Radom.