- KUBIEC Dawid (1093)Juventa-kobex Decathlon Kielce1987M30 - 101:11:30
- WOŹNIAK Łukasz (1)Kifato Mk1990M20 - 101:12:37
- GAWROŃSKI Tomasz (1011)Nadir1992M20 - 201:16:39
- BĄK Michał (310)Drukarnia Dap Kielcebbl Strawczyn1988M30 - 201:17:06
- DOMAGAŁA Marcin (718)Jkk Jędrzejów1980M30 - 301:18:19
- LUBIŃSKI Jarosław (1066)Kkl Kielce1991M20 - 301:19:32
- JAMIOŁ Michał (299)Niezrzeszony1980M30 - 401:19:59
- STYCZEŃ Piotr (801)Ckbabciewoźniakrunningteam1981M30 - 501:21:37
- BISKUPSKI Tomasz (1052)Azs Ujk Kielce1994M20 - 401:21:56
- PELIKAN Artur (452)Ngb Kłobuckwkurw_team1994M20 - 501:22:58
- STĘPIEŃ Zenon (1036)Kkl Kielce1963M50 - 101:23:38
- SUDARA Robert (915)1987M30 - 601:23:55
- STARZ Paweł (1002)Team Kopeć1981M30 - 701:24:14
- PIETRZYKOWSKI Sławomir (434)Śmigasię1973M40 - 101:24:28
- RACZAK Maciej (1038)1985M30 - 801:24:45
- KRUPA Paweł (917)Stalowowolski Klub Biegacza1979M30 - 901:26:18
- DŁUGOSZ Jacek (431)Niezrzeszony1982M30 - 1001:27:03
- GRYGIEL Mateusz (215)1996M20 - 601:28:58
- PRZYBYŁA Przemysław (724)Mdm Nt1979M30 - 1101:29:33
- LIPIŃSKI Krzysztof (767)1992M20 - 701:29:51
- WOJTON Michał (407)Juventa Kobex Starachowice1984M30 - 1201:30:00
- KĘDZIORA Adam (320)Kkl Kielce2001M20 - 801:30:05
- KOŁOMAŃSKI Michał (433)Opp Kielce1986M30 - 1301:30:12
- KOSTKA Kornelia (821)1992K20 - 101:30:17
- SALAMAGA Michał (411)1981M30 - 1401:30:23
- MAJEWSKI Jan (1000)Sts Skarżysko1959M50 - 201:30:29
- MADEJSKI Sławomir (887)Speleoklub Świętokrzyski1984M30 - 1501:30:32
- ŁUKASZEWSKI Piotr (514)Night Runners1984M30 - 1601:30:34
- ANTONOWICZ Wojciech (984)1964M50 - 301:30:34
- ZAGDAŃSKI Dariusz (1042)Kkl Kielce1989M20 - 901:30:42
- ŁUSZCZ Paweł (592)1990M20 - 1001:30:51
- DŁUGOSZ Marcin (268)1995M20 - 1101:30:55
- PODSIADŁY Szymon (941)Wkz1984M30 - 1701:32:32
- BAJER Piotr (976)1973M40 - 201:32:56
- ŁUKASIEWICZ Sebastian (686)Mechanik I Przyjaciele1988M30 - 1801:33:00
- LEJAWKA Grzegorz (559)Fitness Active1976M40 - 301:33:31
- STAWOWSKI Bogumił (825)1964M50 - 401:33:33
- TELIGA Rafał (637)1989M20 - 1201:33:41
- RAKOCZY Marcin (852)Kkl Kielce1976M40 - 401:33:48
- GOŁĄB Robert (413)Aktywny Ćmińsk1975M40 - 501:33:54
- PUC Paweł (757)1980M30 - 1901:34:11
- WOJCIECHOWSKI Wojciech (591)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1971M40 - 601:34:14
- ŻACZEK Łukasz (750)Ostrobiec1984M30 - 2001:34:16
- CIEŚLIK Jacek (770)Mc^21982M30 - 2101:34:25
- ŁODEJ Krzysztof (1039)Lzs Makoszyn1981M30 - 2201:34:26
- GOŁĄB Grzegorz (374)Aktywny Ćmińsk1977M40 - 701:34:43
- KRZEMIŃSKI Bartosz (913)Za Linią Mety1986M30 - 2301:34:52
- CAPAŁA Michał (154)Juventa Kobex Starachowice1978M40 - 801:34:57
- TELKA Paweł (15)Mechanik I Przyjaciele1989M20 - 1301:35:08
- STEFANOWSKI Dominik (880)Eskadra Kraków1986M30 - 2401:35:11
- KARSZNIA Paweł (237)Drużyna Jezusa1987M30 - 2501:35:11
- KULIGOWSKI Robert (515)Zagnańsk Biega1979M30 - 2601:35:14
- FIT Tomasz (461)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1976M40 - 901:35:24
- RYTLEWSKI Artur (494)Wkurw_team1994M20 - 1401:35:25
- PIENIĄDZ Bartłomiej (1126)Misiu Z Buszu1979M30 - 2701:35:31
- IWAN Tomasz (768)1997M20 - 1501:35:41
- SKRZYNIARZ Marek (876)Ck.maruderzy1974M40 - 1001:36:06
- OŻÓG Paweł (224)Ekstremalni Decarun1989M20 - 1601:36:11
- NYGA Dariusz (1134)1990M20 - 1701:36:23
- BEHOUNEK Leszek (665)Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1959M50 - 501:36:24
- KURZAWA Marcin (493)1981M30 - 2801:36:37
- PRZYBYSZ Grzegorz (625)Cersanit Running Team1976M40 - 1101:36:37
- JOŃCZYK Wioleta (567)Fitness Active1985K30 - 101:36:44
- KASZA Jan (2116)Strzelec Chroberz1978M40 - 1201:36:59
- KUMANSKI Robert (1079)1970M40 - 1301:37:03
- PELIKAN Andrzej (1119)Ngb Kłobuck1966M50 - 601:37:06
- GRZEGORCZYK Robert (387)-1989M20 - 1801:37:34
- SOKOŁOWSKI Jakub (392)1986M30 - 2901:37:37
- STANIROWSKI Jarosław (1074)-1971M40 - 1401:37:44
- BORCUCH Artur (811)Azs Ujk Kielce1977M40 - 1501:37:45
- CHODAKOWSKI Rafał (696)1975M40 - 1601:37:45
- CHRUŚCIEL Przemysław (92)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1979M30 - 3001:38:25
- BALAGUER Serafin (1023)1994M20 - 1901:38:41
- RODKIEWICZ-KAŁUGA Maria (146)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1976K40 - 101:38:42
- MAZUR Bartłomiej (448)Mbak1993M20 - 2001:38:54
- WIŚNIEWSKI Damian (127)#ggmu1994M20 - 2101:39:00
- WIECZOREK Sławomir (453)Niezrzeszony1958M60 - 101:39:01
- JAGODZKI Daniel (510)1985M30 - 3101:39:05
- KWAŚNIAK Radosław (1117)Chęciny Triathlon1974M40 - 1701:39:16
- DALKA Paweł (270)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1979M30 - 3201:39:16
- KRAJEWSKI Maciej (964)1988M30 - 3301:39:17
- KASPRZYK Mateusz (1109)1989M20 - 2201:39:18
- BIAŁAS Krzysztof (383)Lks Feniks Opoczno1965M50 - 701:39:23
- TERESZCZUK Jakub (1043)1986M30 - 3401:39:29
- RUTKOWSKI Michał (506)1988M30 - 3501:39:38
- JAKUBCZYK Dariusz (1107)Ckbabcie Woźniak Runing Team1976M40 - 1801:39:40
- JASTRZĄB Rafał (1021)1979M30 - 3601:39:47
- LEŚNIAK Krzysztof (741)1974M40 - 1901:40:04
- KIERCZYŃSKA Wioletta (106)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1976K40 - 201:40:04
- FRYDRYCH Tomasz (91)Zagnańsk Biega1989M20 - 2301:40:19
- MALICKI Bogusław (257)Sts Skarżysko-kamienna1968M50 - 801:40:29
- SITARSKI Michal (177)Mechanik I Przyjaciele1981M30 - 3701:40:40
- LATKOWSKI Kamil (988)1983M30 - 3801:40:41
- GONCIARZ Bartłomiej (340)Aktywny Ćmińsk1989M20 - 2401:40:54
- ZATORSKI Maciej (371)1989M20 - 2501:41:06
- ŻÓŁTAK Anna (2016)-daniel Wosik Tervel Team Lkbrudnik1995K20 - 201:41:11
- ŁAKOMIEC Tomasz (88)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1981M30 - 3901:41:13
- PLEWA Tomasz (304)1976M40 - 2001:41:16
- CZUPRYŃSKI Marcin (290)Łopuszno Active Team1987M30 - 4001:41:18
- PICHETA Piotr (983)Woźniak Running Team1984M30 - 4101:41:29
- OŁOWIAK Hubert (50)1982M30 - 4201:41:32
- MERESIŃSKI Jarosław (406)Hiflex1994M20 - 2601:41:44
- SINKIEWICZ Radosław (259)1983M30 - 4301:41:59
- BUTKIEWICZ Wojciech (993)Opp Kielce1983M30 - 4401:42:07
- CZERWIAK Paweł (475)1986M30 - 4501:42:09
- KUCHARSKI Karol (472)Zabiegany Skaryszew1983M30 - 4601:42:10
- SZYMKIEWICZ Tomasz Paweł (1034)Projekt Świętokrzyskie1964M50 - 901:42:28
- BANASIK Grzegorz (1146)Biegne Zeby Bartek Mógł Biegac1972M40 - 2101:42:34
- CZEGUS Marcin (590)Running Połaniec1976M40 - 2201:42:39
- WÓJCIK Michał (892)Sg Squad1976M40 - 2301:42:42
- ZAWODNIK Do Uzup (2115)001:42:48
- WOJTON Karol (707)Wkurw_team1982M30 - 4701:42:57
- KOWALCZYK Aleksander (689)1980M30 - 4801:42:59
- POJMICZ Paweł (252)1992M20 - 2701:43:02
- ORDYŃSKA Ania (593)Ssc Suchedniów1984K30 - 201:43:04
- BIAŁĘCKI Michał (365)1981M30 - 4901:43:23
- CZAJKOWSKI Paweł (974)1979M30 - 5001:43:28
- HERMANOWICZ Krzysztof (1078)1989M20 - 2801:43:33
- MATYKIEWICZ Jarosław (487)1969M40 - 2401:43:37
- LEŚNIAK Marian (725)Azs-awf Kraków Masters1947M70 - 101:43:38
- WOJCIECHOWSKI Jarosław (446)Czasem Biegam1965M50 - 1001:43:39
- HOŁOTA Adrian (661)1989M20 - 2901:43:58
- SZMIGIEL Klaudia (187)Bbl Strawczynwoźniak Running Team1996K20 - 301:44:00
- NARTOWSKI Przemysław (507)Dzikie Bobry1983M30 - 5101:44:01
- SUDER Paweł (660)1985M30 - 5201:44:03
- JAWOREK Marcin (289)1986M30 - 5301:44:14
- BOROŃ Michał (543)Tri Scyzory Ck1982M30 - 5401:44:16
- MAZURKIEWICZ Maciej (254)Ck Scyzory Tri1984M30 - 5501:44:17
- RYBA Piotr (1060)Kb Maratończyk Dębica1981M30 - 5601:44:23
- MAZUR Grzegorz (730)1963M50 - 1101:44:26
- LESIOWSKI Łukasz (497)Tadżyccy Ujeżdżacze Dżdżownic1986M30 - 5701:44:29
- SZELĄG Marcin (1099)Pilkington Nsg Group1977M40 - 2501:44:38
- PROKOPIUK Robert (1114)Biegne Zeby Bartek Mógł Biegac1974M40 - 2601:44:53
- BOCHENEK Krzysztof (43)Pzu Sport Team1980M30 - 5801:44:53
- BOTKIEWICZ Jarosław (1108)Wkurw_team Drużyna Bartka1976M40 - 2701:44:54
- KARDYŚ Piotr (820)1986M30 - 5901:45:01
- RUSZKOWSKI Cezary (624)Bez Klubu1968M50 - 1201:45:05
- TOMCZYK Adrian (830)Samson Samsonów1995M20 - 3001:45:13
- ZATORSKI Paweł (292)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1989M20 - 3101:45:13
- SOBCZYK Piotr (415)1975M40 - 2801:45:22
- GRZELA Łukasz (607)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1983M30 - 6001:45:26
- ZAJĄC Emilian (760)Biegające Zające1977M40 - 2901:45:29
- RAK Bartosz (231)Drużyna Jezusa1982M30 - 6101:45:34
- ŚWIETLIK Martyna (393)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1989K20 - 401:45:42
- RYDZ Artur (961)1983M30 - 6201:45:44
- PRZEPIÓRA Karol (302)Łopuszno Active Team1987M30 - 6301:45:46
- SADŁOCHA Jacek (804)Wożniak Running Teambiegam Żeby Bartek Mógł Biegać1972M40 - 3001:45:51
- SIDLO Damian (645)1982M30 - 6401:45:52
- BISKUPSKI Marek (134)1971M40 - 3101:45:55
- DUDA Joanna (192)Woźniak Running Team1971K40 - 301:45:55
- KASIŃSKI Marcin (792)Kielce Team1983M30 - 6501:46:01
- SANDER Filip (849)1979M30 - 6601:46:03
- LATKOWSKA Anna (161)Zagnańsk Biega1982K30 - 301:46:04
- PAWLIK Paulina (287)1979K30 - 401:46:07
- TROCIŃSKI Karol (28)1997M20 - 3201:46:07
- GIBUŁA Krzysztof (781)Amator1971M40 - 3201:46:10
- STACHURSKI Jacek (443)1966M50 - 1301:46:14
- SKRĘTA Krzysztof (682)Parkrun Skierniewice1990M20 - 3301:46:15
- NOWAK Marcin (856)Positive Energy1986M30 - 6701:46:20
- GRUSZKA Grzegorz (78)1973M40 - 3301:46:21
- KRACZYŃSKI Łukasz (662)1981M30 - 6801:46:23
- GOŁOS Mariusz (2131)Stalowowolski Klub Biegacza1979M30 - 6901:46:30
- ROGULA Piotr (748)1985M30 - 7001:46:30
- KIEŁBUS Paweł (501)-1990M20 - 3401:46:34
- DROZDOWSKI Mikołaj (99)Brak1991M20 - 3501:46:43
- PAUL Przemek (176)Mpm Paul Team1978M40 - 3401:46:43
- BOCHENEK Wojciech (66)Hungry Always1984M30 - 7101:46:45
- OSZYWA Damian (1048)1983M30 - 7201:46:47
- OLEŚ Dominik (940)Umed Łódź1996M20 - 3601:46:48
- ZACZEK Maciej (1104)Ckbabcie1984M30 - 7301:46:50
- WOŹNICZKO Tomasz (580)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1983M30 - 7401:46:55
- GÓRSKI Kamil Piotr (2118)Bbl1984M30 - 7501:47:01
- BĄK Marcin (338)1978M40 - 3501:47:05
- CHORAB Sylwester (1051)1991M20 - 3701:47:06
- KRZYSZTOSZEK Jakub (40)Biegam Dla Nadisi I Leosia :)1981M30 - 7601:47:06
- CUDZIŁO Łukasz (692)X-men Team1989M20 - 3801:47:07
- BARABASZ Piotr (400)Kielecki Biegacz1972M40 - 3601:47:12
- SŁAWEK Dawid (937)1984M30 - 7701:47:12
- ZAŁAWA Łukasz (1121)-1994M20 - 3901:47:17
- POWRÓZEK Dominik (737)1988M30 - 7801:47:20
- IWAN Kamil (1116)Lzs Makoszyn1988M30 - 7901:47:22
- KASIŃSKI Marcin (1057)1987M30 - 8001:47:28
- GRZESIK Piotr (318)Brak1995M20 - 4001:47:29
- DYK Andrzej (735)1973M40 - 3701:47:30
- DUTKIEWICZ Leszek (851)1984M30 - 8101:47:39
- PUDA Krzysztof (771)1978M40 - 3801:47:42
- KOZUB Adrian (389)Fitness Active1992M20 - 4101:47:43
- BAZAK Andrzej (479)1978M40 - 3901:47:43
- SKWARŁO Marek (1028)Kapucyni1971M40 - 4001:47:44
- ZIELONKA Andrzej (1118)Brak1969M40 - 4101:47:49
- MAJOR Stefan (1137)Biegaj Z Żarkami1956M60 - 201:47:56
- PADUSZYŃSKI Kamil (628)Politechnika Świętokrzyska1992M20 - 4201:47:56
- MARCZEWSKI Maciej (699)1992M20 - 4301:47:57
- SURDEL Dawid (118)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1988M30 - 8201:48:00
- ZBOROWSKI Józef (139)Bbl Staszów1961M50 - 1401:48:04
- SOCZOMSKA-KROMA Anna (196)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1978K40 - 401:48:04
- SZUBA Łukasz (1106)Woźniak Running Team1984M30 - 8301:48:05
- LNIANY Rafał (347)Bad-biegnę Ale Dokąd?1976M40 - 4201:48:05
- STĘPIEŃ Katarzyna (419)1997K20 - 501:48:06
- OPARA Piotr (2138)Niezrzeszony1965M50 - 1501:48:11
- KURZAWA Grzegorz (496)Dzikie Bobry1974M40 - 4301:48:14
- PIWOWARCZYK Damian (860)Samson Samsonów1991M20 - 4401:48:15
- PARZYCH Katarzyna (898)Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem1976K40 - 501:48:17
- GŁADYSIŃSKI Andrzej (495)-1977M40 - 4401:48:18
- GĘBSKI Łukasz (810)Samson Samsonów1982M30 - 8401:48:18
- SOŚNIERZ Mariusz (1070)001:48:21
- ZAWODNIK Anonimowy (1031)Wieś Tańczy I Biega1974K40 - 601:48:23
- ZAWODNIK Anonimowy (1032)Wieś Tańczy I Biega1979M30 - 8501:48:24
- LIPIEC Olena (2128)Velosokal1993K20 - 601:48:28
- UBYSZ Sebastian (706)1981M30 - 8601:48:30
- MAJ Grzegorz (1013)1967M50 - 1601:48:31
- MUCHA Tomasz (874)-1975M40 - 4501:48:32
- MASTALERZ Tomasz (484)1976M40 - 4601:48:33
- ZAWISTOWSKI Mateusz (1026)-1998M20 - 4501:48:42
- CHAMERA Paweł (987)Umed Łódź1996M20 - 4601:48:49
- GÓRSKI Szymon (194)Dziki Ze Ślichowic1973M40 - 4701:48:51
- JUŚKO Rafał (963)Ostrobiec1976M40 - 4801:48:54
- ŻŁOBECKI Piotr (144)1978M40 - 4901:49:04
- LASOCKA Klaudia (623)Azs Ujk Kielce1994K20 - 701:49:08
- JANUCHTA Paweł (853)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1994M20 - 4701:49:09
- WAWRZEŃCZYK Tomasz (221)Mix Sport Team Kielce1981M30 - 8701:49:10
- SOBCZYK Adam (471)1971M40 - 5001:49:11
- SITARSKI Karol (774)1986M30 - 8801:49:12
- BROJEWSKI Krzysztof (577)Niezrzeszony1957M60 - 301:49:12
- FREY Mateusz (437)1976M40 - 5101:49:16
- SIWEK Grzegorz (492)1978M40 - 5201:49:27
- CHEŁKOWSKI Adam (928)Dla Olgi I Anetki1978M40 - 5301:49:33
- BOGUCKI Arkadiusz (956)Akademia Holistyczna1979M30 - 8901:49:37
- MAJEWSKI Adam (734)1984M30 - 9001:49:38
- WOŹNICZKO Sławomir (780)1980M30 - 9101:49:39
- KASPRZYK Dariusz (953)1972M40 - 5401:49:41
- SIPIERA Tomasz (1129)Lacho Team1972M40 - 5501:49:41
- SICIARZ Grzegorz (486)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1972M40 - 5601:49:44
- SZANIECKI Piotr (181)1973M40 - 5701:49:49
- KULETA Andrzej (180)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1966M50 - 1701:49:50
- GROMADZIŃSKI Roman (544)1961M50 - 1801:49:54
- MAŚLANKIEWICZ Bartłomiej (870)Positive Energy1993M20 - 4801:49:55
- MICHALSKI Łukasz (122)1991M20 - 4901:50:00
- GRZELEC Adam (248)1970M40 - 5801:50:00
- WIJAS Andrzej (845)1984M30 - 9201:50:13
- ŚNIOCH Jerzy (409)Amator1981M30 - 9301:50:17
- BANDUŁA Dariusz (926)Kojoty Running Team1988M30 - 9401:50:17
- KOMOROWSKA Małgorzata (1067)Bkbb Bilcza1985K30 - 501:50:18
- PLEBANEK Karol (274)1990M20 - 5001:50:18
- SZWAJCA Tomasz (128)Woźniak Running Team1976M40 - 5901:50:20
- JAKUBCZYK Jacek (817)Bbm1973M40 - 6001:50:21
- BŁASIAK Katarzyna (977)Sts Skarżysko-kamienna1982K30 - 601:50:28
- LEGUTKO Łukasz (1019)1981M30 - 9501:50:30
- PODSIADŁO Wojciech (729)Bukovina1968M50 - 1901:50:41
- TAKOSOGLU Jakub (156)Politechnika Świętokrzyska1975M40 - 6101:50:44
- KOZŁOWSKI Maciej (36)Dzikie Bobry1980M30 - 9601:50:44
- GRZESIK Waldemar (444)1979M30 - 9701:50:46
- BĘBACZ Rafał (52)Bblstrawczyn1976M40 - 6201:50:47
- RUCHOMSKI Wiesław (113)1958M60 - 401:50:50
- SKWARLIŃSKI Grzegorz (199)Juventa Kobex Starachowice1975M40 - 6301:50:54
- MINDA Paweł (793)Lepszyklub1982M30 - 9801:50:56
- BORUŃ Zbigniew (249)1986M30 - 9901:50:57
- ŻABA-ŻABIŃSKI Szymon (445)Politechnika Świętokrzyska1985M30 - 10001:51:10
- GIEBUŁTOIWCZ Marek (214)1977M40 - 6401:51:12
- KUKLA Łukasz (765)Mix Sport Team Kielce1981M30 - 10101:51:18
- ŻEBROWSKA Anna (831)1987K30 - 701:51:19
- WOJTASZEK Michał (42)1994M20 - 5101:51:20
- MISIOROWSKI Dariusz (148)Mosir Kielce1969M40 - 6501:51:22
- NOWAK Dariusz (551)Cersanit Running Team1972M40 - 6601:51:24
- SOSNA Kazimierz (116)1959M50 - 2001:51:29
- NOSEK Rafał (677)-1975M40 - 6701:51:31
- POLAK Łukasz (1001)1978M40 - 6801:51:36
- RÓŻAŃSKI Wojciech (529)1977M40 - 6901:51:36
- WOLSZCZAK Rafał (34)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1985M30 - 10201:51:39
- ADLER Krzysztof (508)1977M40 - 7001:51:41
- SAPRYK Leszek (948)1986M30 - 10301:51:45
- STĘPIEŃ Łukasz (296)Wykonawca Team1983M30 - 10401:51:53
- PADUCH Paweł (57)Cersanit Running Team1977M40 - 7101:51:59
- ZARZYCKI Leszek (949)1968M50 - 2101:52:06
- PRZYGODA Michał (1020)Zabiegani Mielec1982M30 - 10501:52:09
- MARCHEWKA Grzegorz (158)Bukovina1979M30 - 10601:52:16
- CIOSK Paweł (178)1979M30 - 10701:52:22
- GÓRSKI Kamil (390)Jędrzejów Biega1984M30 - 10801:52:25
- KRÓL Wioletta (498)1994K20 - 801:52:28
- PAWŁOWSKA-POJAWA Anna (1141)Byledobiec Anin1976K40 - 701:52:32
- SURMACZ Tomasz (316)Sportowe Świry1986M30 - 10901:52:39
- SALWA Paweł (1054)Freedom1978M40 - 7201:52:40
- GOLA Rafał (1115)Amator1987M30 - 11001:52:40
- BIAŁUCH Bartłomiej (247)1995M20 - 5201:52:41
- URBANIAK Michał (555)1982M30 - 11101:52:44
- SŁOTA Mariusz (456)Media Efekt1973M40 - 7301:52:50
- STĘPIEŃ Grzegorz (230)1981M30 - 11201:52:52
- SALWA Tomasz (1065)Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe`pod Bartkiem`1973M40 - 7401:52:52
- PIOTROWSKI-WÓJCIK Krzysztof (80)Borsy Kielce1979M30 - 11301:52:53
- BŁASZKIEWICZ Artur (798)1975M40 - 7501:52:54
- JACKOWSKI Zbigniew (673)Bieg I Relaks1960M50 - 2201:52:58
- ZIĘTEK Jakub (427)Sgb Samo Się Nie Przebiegnie1978M40 - 7601:53:06
- LEWIŃSKI Tomasz (488)Zabiegani Częstochowa1982M30 - 11401:53:11
- WAJDA Marek (762)1976M40 - 7701:53:14
- LATAŁA Anna (417)Cersanit Running Team1971K40 - 801:53:14
- GAJEK Zuzanna (370)Wkurw_team1982K30 - 801:53:19
- CIEŚLAK Michał (1150)Azs Ujk Kielce1994M20 - 5301:53:22
- SZLÓSARCZYK Krzysztof (74)1989M20 - 5401:53:23
- KASPRZYK Justyna (651)Bbl Strawczyn1985K30 - 901:53:23
- STEFAŃCZYK Krzysztof (688)Bracia Es1983M30 - 11501:53:23
- SOWA Michał (288)1983M30 - 11601:53:24
- MRÓWKA Grzegorz (112)1986M30 - 11701:53:28
- WOJSA Grzegorz (910)1971M40 - 7801:53:30
- LATAŁA Jan (412)Cersanit Running Team1971M40 - 7901:53:32
- TRZEBIŃSKI Krzysztof (1133)1982M30 - 11801:53:32
- KOLASA Marek (698)1952M60 - 501:53:33
- DUDZIK Jakub (595)1997M20 - 5501:53:36
- IWANIUK-MROCZEK Katarzyna (1082)Leila Biegusiem.pl Lost In Sport1990K20 - 901:53:38
- ŚCIGA Maciej (1097)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1978M40 - 8001:53:38
- KOZYRA Marek (785)Bbm1949M60 - 601:53:38
- KANIA Grzegorz (363)1981M30 - 11901:53:39
- GRUND Paweł (1033)Łopuszno Active Team1990M20 - 5601:53:42
- BARAN Paweł (548)1975M40 - 8101:53:43
- PASZUK Marek (764)1971M40 - 8201:53:43
- ROBAK Jarosław (894)Cersanit Running Team1970M40 - 8301:53:43
- TURKOT Adrian (705)1989M20 - 5701:53:47
- PIĘTAK Igor (384)Cersanit Running Team1973M40 - 8401:53:47
- MILLER Paweł (754)1984M30 - 12001:53:52
- BEDNARSKI Michał (171)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1983M30 - 12101:53:52
- SZMIDT Mariusz (539)Zagnańsk Biega1965M50 - 2301:53:54
- GOLUCH Grzegorz (585)Biegne Zeby Bartek Mógł Biegac1994M20 - 5801:53:55
- SZMIDT Paweł (521)1989M20 - 5901:53:58
- GRACZAK Michał (114)Mix Sport Team Kielce1976M40 - 8501:53:58
- ORZEŁ Wojciech (672)1975M40 - 8601:54:00
- GURSIEL Tomasz (19)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1988M30 - 12201:54:02
- CHIBERSKI Piotr (969)1990M20 - 6001:54:02
- NOWAK Karol (23)Borsy Kielce1978M40 - 8701:54:06
- MACIEJEWSKI Michal (1035)Press Glass Biegamy I Wspieramy1981M30 - 12301:54:13
- NIEWCZAS Andrzej (914)Amator1978M40 - 8801:54:13
- CZAJKA Roman (836)1976M40 - 8901:54:18
- WITKOWSKI Tomasz (358)Lepszyklub1986M30 - 12401:54:25
- TOBOTA Maciej (839)1977M40 - 9001:54:34
- KAPTUR Piotr (490)Dzikie Bobry1971M40 - 9101:54:41
- MISZTAL Grzegorz (282)Jędrzejów Biega1971M40 - 9201:54:49
- ŚLUSARCZYK Maciej (942)1986M30 - 12501:54:59
- BURY Andrzej (532)Blachownia-biega1956M60 - 701:55:04
- WOJDYŁA Marcin (610)Placki1979M30 - 12601:55:10
- TYSZEWICZ-OBARA Anna (223)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1982K30 - 1001:55:10
- PASTERNAK Marcin (432)1983M30 - 12701:55:11
- GOŁUZD Marcin (126)Polbruk1976M40 - 9301:55:13
- GRUDZIŃSKA Aneta (717)Bukovina1975K40 - 901:55:15
- PAWLIK Robert (858)Staris Staszów1980M30 - 12801:55:21
- STERNIK Krzysztof (604)1982M30 - 12901:55:22
- DZIWOŃ Dominik (166)1997M20 - 6101:55:24
- KRÓL Robert (483)Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom1970M40 - 9401:55:37
- MAJCHRZYK Grzegorz (695)1976M40 - 9501:55:38
- TOPOREK Monika (426)Xxx1996K20 - 1001:55:41
- DUNASZEWSKI Wojtek (788)Biegam Bo Lubię Nocą Warszawa1982M30 - 13001:55:48
- GÓŹDŹ Wojtek (522)Speleoklub Świętokrzyski1974M40 - 9601:55:54
- LOREK Marek (756)Kb Maratończyk Dębica1975M40 - 9701:55:54
- PIETRYKA Sylwester (2110)Woźniak Running Team1983M30 - 13101:55:55
- STEGNER Anna (449)Spartanie Dzieciom1974K40 - 1001:56:05
- ŁUKAWSKI Tomasz (716)1969M40 - 9801:56:07
- JACH Łukasz (332)1979M30 - 13201:56:13
- ŚLIWA Maciek (603)1989M20 - 6201:56:23
- KRYZA Rafał (1064)Biegiem Radom!1975M40 - 9901:56:29
- PRASZEK Łukasz (439)Dąbrowski Team1979M30 - 13301:56:32
- PACIOREK Ewa (996)Kobieta Retro1984K30 - 1101:56:43
- KRÓL Szymon (795)1986M30 - 13401:56:44
- PODSIADŁO Wojciech (279)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1992M20 - 6301:56:50
- JANUS Sławomir (701)Liverki Team1979M30 - 13501:56:53
- ŻAK Szymon (572)Aktywny Ćmińsk1970M40 - 10001:56:57
- KASZUBA Robert (1149)Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe`pod Bartkiem`1973M40 - 10101:56:59
- BORATYŃSKI Paweł (841)Pluton Alpha1983M30 - 13601:56:59
- ZAWODNIK Do Uzup (2112)001:57:14
- BARTOSIEWICZ Dariusz (679)1966M50 - 2401:57:18
- GROŃSKI Jan (255)Biegacz Świętokrzyski1946M70 - 201:57:24
- KŁONICKI Augustyn (436)Biegnężeby Bartek Mógł Biegać1986M30 - 13701:57:24
- ZABORSKI Beniamin (286)1979M30 - 13801:57:24
- ADAMCZYK Mariusz (155)1961M50 - 2501:57:25
- KUDRYCKI Jakub (540)1972M40 - 10201:57:26
- SMAGACZ Henryk (939)1958M60 - 801:57:28
- KUCHARSKI Paweł (530)Zabiegany Skaryszew1979M30 - 13901:57:31
- ZIEJA Krzysztof (862)Kielce1984M30 - 14001:57:32
- DOMAGAŁA Paweł (360)1975M40 - 10301:57:36
- CHAJDAŚ Robert (133)Zabiegani Mielec1969M40 - 10401:57:41
- ADAMCZYK Bartłomiej (157)Nakindaczamy1984M30 - 14101:57:49
- KOWALICKI Marcin (327)1990M20 - 6401:57:49
- DYMIŃSKI Adrian (744)1994M20 - 6501:57:55
- WINIARCZYK Tomasz (394)Azs Ujk Kielce1970M40 - 10501:57:55
- STAWSKI Kamil (803)1973M40 - 10601:58:01
- KALETA Jacek (564)1967M50 - 2601:58:02
- ZYCHOWICZ Artur (422)Run Team Chmielnik1991M20 - 6601:58:02
- STRÓJWĄS Arkadiusz (489)Socatots Kielce1977M40 - 10701:58:04
- PASAK Piotr (458)Biegne Zeby Bartek Mógł Biegac1978M40 - 10801:58:10
- PAWLIK Paweł (779)1991M20 - 6701:58:12
- NOWACKA Agata (828)1968K50 - 101:58:14
- DOBIASZ Hubert (482)Endorfina Szydłowiec1980M30 - 14201:58:16
- STĘPIEŃ Grzegorz (455)Run Team Chmielnik1986M30 - 14301:58:17
- WILCZYŃSKI Szymon (239)1980M30 - 14401:58:18
- CHMURA Krzysztof (999)Zabiegani Mielec1979M30 - 14501:58:19
- WYSOCKI Wojciech (722)1960M50 - 2701:58:20
- WYSOCKA Joanna (723)1991K20 - 1101:58:20
- SARUGA Damian (1086)1999M20 - 6801:58:23
- MĄDZIK Aleksandra (657)Biegne Zeby Bartek Mógł Biegac1981K30 - 1201:58:23
- ZIELIŃSKI Marek (1124)Datasport1968M50 - 2801:58:24
- FURMANEK Mariusz (61)Bukovina1976M40 - 10901:58:24
- LESZCZYŃSKA Joasia (746)Wkz Kozienice1977K40 - 1101:58:24
- KRAWCZYŃSKI Maciej (13)Maciejkrawczynski.com1996M20 - 6901:58:26
- KORCZAK Wincenty (995)Biegiem Radom!1957M60 - 901:58:28
- WADOWSKI Dawid (824)1987M30 - 14601:58:30
- ŚLIŻEWSKA Zuzanna (823)1989K20 - 1201:58:31
- WURMAŃSKI Wiktor (149)Planeta A Team1981M30 - 14701:58:36
- ADAMSKI Wojciech (769)2000M20 - 7001:58:39
- WILCZKOWSKA Katarzyna (1027)1985K30 - 1301:58:43
- GUZY Mateusz (79)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1988M30 - 14801:58:50
- GAŁCZYŃSKI Grzegorz (47)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1974M40 - 11001:58:51
- PTAK Arkadiusz (1110)Bbl Strawczyn1968M50 - 2901:58:51
- ŻELAZNY Mateusz (404)Ats Danzig1986M30 - 14901:58:52
- CZARNECKI Grzegorz (375)1977M40 - 11101:58:53
- KACPRZAK Paweł (1112)1984M30 - 15001:58:55
- MATYJA Karol (124)1985M30 - 15101:59:06
- BĘBEN Łukasz (1095)1979M30 - 15201:59:07
- KASIŃSKA Agata (278)1982K30 - 1401:59:08
- BAŁAZIŃSKI Janusz (938)1958M60 - 1001:59:12
- KACZYNSKI Piotr (962)1978M40 - 11201:59:14
- GACEK Mariusz (242)1990M20 - 7101:59:18
- BIELECKI Maciej (816)1969M40 - 11301:59:18
- ZAWŁOCKA Joanna (596)1983K30 - 1501:59:18
- CHWAŁEK Piotr (145)1968M50 - 3001:59:20
- KRAWIEC Piotr (697)1976M40 - 11401:59:21
- MAJEWSKI Zbigniew (950)1961M50 - 3101:59:27
- DAWGIERT Daniel (97)Kkkk1976M40 - 11501:59:29
- BUCKI Mateusz (873)Sg 12 Biegiem1993M20 - 7201:59:38
- KLASIŃSKA Paulina (385)5 Sów Run Team Pińczów1988K30 - 1601:59:41
- DALACH Szymon (1063)Mechanik I Przyjaciele1999M20 - 7301:59:49
- WOLSKI Jacek (56)Baja Patataja1979M30 - 15301:59:52
- GÓRZYŃSKI Paweł (1145)1985M30 - 15402:00:02
- KARYŚ - SKOWROŃSKA Katarzyna (826)Jutro Też Wam Ucieknę1983K30 - 1702:00:03
- SZWEDA Sebastian (644)Running Połaniec1976M40 - 11602:00:15
- MISCH Jerzy (1144)[email protected] Team1983M30 - 15502:00:16
- KOZŁOWSKI Jacek (787)Makskielce1975M40 - 11702:00:16
- PIEKARSKI Piotr (376)-1980M30 - 15602:00:18
- ŚLEDZIK Wojciech (369)North King Sp. Z O.o.1974M40 - 11802:00:20
- MANECKI Paweł (183)Mix Sport Team Kielce1977M40 - 11902:00:24
- ZIELIŃSKI Jakub (975)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1994M20 - 7402:00:25
- SUWALA Piotr (1081)1973M40 - 12002:00:26
- 438POL PODLASIAK Tomasz (916)1975M40 - 12102:00:27
- ZBOROWSKI Radek (260)1988M30 - 15702:00:27
- MICHALISZYN Krzysztof (2273)1974M40 - 12202:00:29
- DOMAŃSKA Katarzyna (2132)Team Draczyński1973K40 - 1202:00:31
- ŚLIWSKI Arkadiusz (634)1974M40 - 12302:00:32
- CZECHOWSKI Krzysztof (193)1979M30 - 15802:00:33
- BORKOWSKI Paweł (141)1978M40 - 12402:00:45
- SROKOSZ Sebastian (22)Run Team Chmielnik1978M40 - 12502:00:49
- WIŚNIEWSKI Jakub (2139)1986M30 - 15902:00:50
- SŁOMA Marcin (62)Cersanit Running Team1976M40 - 12602:00:55
- WIJAS Mariusz (907)1989M20 - 7502:01:01
- STARBA Krzysztof (663)1971M40 - 12702:01:05
- ZAJĘCKI Leszek (82)1983M30 - 16002:01:08
- ROSZKOWSKI Marcin (1094)Bbm Kielce Kolporter Run1978M40 - 12802:01:08
- ZARYCHTA Kamil (378)Ks Mechanik Kielce1998M20 - 7602:01:18
- SALAMON Grzegorz (855)1991M20 - 7702:01:23
- JOHNSON OWEN Kelly (822)1973K40 - 1302:01:24
- ZBLEWSKI Patryk (291)Night Runners Słupsk1984M30 - 16102:01:26
- POLAKOWSKI Jerzy (1080)1956M60 - 1102:01:29
- DULĘBA Paweł (632)1970M40 - 12902:01:32
- SULIGOWSKA Marta (815)1985K30 - 1802:01:35
- KOMAN Izabela (421)1991K20 - 1302:01:37
- POŚNIK Jan (350)1994M20 - 7802:01:40
- LIS Zbigniew (473)Rts1952M60 - 1202:01:44
- WÓJCICKI Piotr (258)1965M50 - 3202:01:45
- NOWACKI Zbigniew (827)1960M50 - 3302:01:47
- SKOLIMOWSKI Sebastian (357)1978M40 - 13002:01:55
- FIJAŁKOWSKI Dariusz (1018)1984M30 - 16202:01:56
- CHABA Tomasz (2117)1991M20 - 7902:01:57
- KNITTER Michal (842)Motorola Solutions Krakow1996M20 - 8002:02:02
- STRÓJWĄS Przemysław (197)Socatots Kielce1978M40 - 13102:02:02
- BOŚ Bernard (955)Graf Reklamy1973M40 - 13202:02:06
- STEFAŃCZYK Tomasz (687)Bracia Es1982M30 - 16302:02:06
- CHABA Krzysztof (396)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1993M20 - 8102:02:06
- NOWAK Slawek (957)1970M40 - 13302:02:07
- ZIMOCH Zdzisław (958)1963M50 - 3402:02:08
- SKRZESZEWSKI Michał (1073)Klika.pl1990M20 - 8202:02:22
- KRÓL Adam (119)Świętokrzyskie Stowarzyszenie Pszczelarzy1977M40 - 13402:02:25
- ZAWODNIK Anonimowy (527)1973M40 - 13502:02:27
- HANC Robert (654)Stokrun1965M50 - 3502:02:34
- KUZIA Damian (621)1994M20 - 8302:02:37
- ROSA Agnieszka (680)Parkrun Skierniewice1973K40 - 1402:02:37
- WDOWIN Malgorzata (570)Kielce1974K40 - 1502:02:37
- PUCHAŁA Mariusz (554)Ternol Team1979M30 - 16402:02:38
- SEMANIAK Jacek (418)Azs Ujk Kielce1964M50 - 3602:02:41
- BŁASZKIEWICZ Krzysztof (11)1979M30 - 16502:02:42
- DULAK Robert (575)Robdor1972M40 - 13602:02:44
- WAWSZCZYK Karol (1040)1988M30 - 16602:02:44
- GAWIOR Piotr (164)Biuro Projektowe Arcad Kielce1976M40 - 13702:02:49
- KOMENDACKI Edward (1003)Doz S.a.1974M40 - 13802:02:49
- SICIARZ Agnieszka (1103)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1972K40 - 1602:02:52
- JAROŃ Tomasz (1140)Stowarzyszenie `rowerowe Świętokrzyskie`1975M40 - 13902:02:52
- OSTACHOWSKA-BESTE Paulina (169)1978K40 - 1702:02:55
- JUREK Wiesław (583)1950M60 - 1302:03:01
- LIBUDA Marek (906)Klub H.d.k `usk Bearings` K-ce1965M50 - 3702:03:06
- PODOLSKA-KOCZWARA Monika (690)Brak1975K40 - 1802:03:07
- WOŁCZYK Jacek (203)1977M40 - 14002:03:09
- DĄBROWSKI Grzegorz (1130)Ostrobiec1971M40 - 14102:03:10
- SŁUPIK Arkadiusz (763)1975M40 - 14202:03:11
- WILK Piotr (142)1981M30 - 16702:03:15
- BARWINEK Robert (219)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1981M30 - 16802:03:15
- KOTWICA Ewelina (895)Biegam Bo Lubie1981K30 - 1902:03:16
- STARZ Marcin (990)1980M30 - 16902:03:18
- PARKITA Anna (2108)1973K40 - 1902:03:23
- MOCHOCKI Marcin (643)1973M40 - 14302:03:23
- ZAWODNIK Anonimowy (721)1971M40 - 14402:03:25
- WESOŁOWSKI Marcin (818)Kielce1972M40 - 14502:03:27
- FERT Sebastian (325)Aktywny Ćmińsk1977M40 - 14602:03:31
- STRZELEC Paweł (612)Centrumbhp Run1979M30 - 17002:03:35
- WRÓBEL Michał (502)1983M30 - 17102:03:41
- SZTORC Stanisław (935)Kb Maratończyk Dębica1962M50 - 3802:03:47
- PERZ Marcin (104)1971M40 - 14702:03:49
- GRUDZIEŃ Michał (225)1986M30 - 17202:03:53
- LISOWSKI Michał (261)1994M20 - 8402:03:58
- NIEZGÓDKA Przemysław (121)Night Runners Wrocław1984M30 - 17302:03:59
- KRAWCZYK Jakub (222)42 Do Szczęścia1994M20 - 8502:04:04
- ŚWIOSTEK Robert (619)1983M30 - 17402:04:11
- STOBIECKI Andrzej (523)Politechnika Świętokrzyska1971M40 - 14802:04:13
- SIEŃKO Robert (647)Zabiegani Mielec1977M40 - 14902:04:27
- WIDURSKA Magdalena (1139)Lecymy Durś1981K30 - 2002:04:29
- MATEREK Izabela (256)Azs Ujk Kielce1995K20 - 1402:04:32
- BOGUNIECKI Jakub (1072)1984M30 - 17502:04:32
- BRZEZIŃSKI Grzegorz (2136)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1971M40 - 15002:04:32
- SIWONIA Damian (981)1981M30 - 17602:04:33
- POCHEĆ Jan (878)1978M40 - 15102:04:43
- MICHALSKA Małgorzata (973)1968K50 - 202:04:45
- MAZURKIEWICZ Mariusz (900)Kamrat Team1972M40 - 15202:04:50
- MAZURKIEWICZ Mateusz (1056)Kamrat Team1985M30 - 17702:04:50
- JANASZEK Michał (153)1986M30 - 17802:04:51
- WĄSIK Rafał (308)#kronikibiegowe1979M30 - 17902:05:00
- ZAGÓRSKI Rafał (87)1977M40 - 15302:05:01
- ŻURAWSKI Łukasz (631)1985M30 - 18002:05:01
- CIOŁCZYK Jacek (683)Teddy Bears Kielce1985M30 - 18102:05:04
- STĄPÓR Konrad (609)Kielce1989M20 - 8602:05:06
- LIBERA Michel (2120)1996M20 - 8702:05:07
- TOPOREK Radosław (890)Cersanit Running Team (ex)1976M40 - 15402:05:14
- GLAZOWSKA Monika (2113)1980K30 - 2102:05:20
- PIETRUS Piotr (117)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1972M40 - 15502:05:22
- BOTKIEWICZ Agnieszka (480)Wkurw_team1978K40 - 2002:05:22
- LEŚNIAK Karol (742)1985M30 - 18202:05:28
- ŁAZAREWICZ Jacek (346)1975M40 - 15602:05:34
- WILK Agnieszka (1069)1982K30 - 2202:05:43
- PASZKO Krzysztof (859)1974M40 - 15702:05:44
- LIPSKI Grzegorz (313)1978M40 - 15802:05:45
- FERENSZTAJN Krzysztof (966)1989M20 - 8802:05:49
- SZYMAŃSKI Andrzej (201)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1983M30 - 18302:05:50
- KWIATKOWSKI Tomasz (478)1986M30 - 18402:05:55
- WITKOWSKI Tomasz (190)1970M40 - 15902:05:55
- ZAWODNIK Anonimowy (1123)1974M40 - 16002:05:57
- RÓZGA Robert (429)1976M40 - 16102:05:58
- KUJAWA Aleksandra (670)1999K20 - 1502:06:05
- SŁOWIŃSKI Piotr (846)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1984M30 - 18502:06:07
- DOŁOMISIEWICZ Sławomir (557)1971M40 - 16202:06:08
- KRÓL Grzegorz (911)1977M40 - 16302:06:09
- SOŁTYSIAK Paweł (1053)Ks Polonia Warszawa1974M40 - 16402:06:14
- SIEROŃ Tomasz (605)Geodezja Sieron - Running Kielce1976M40 - 16502:06:15
- HANCZKE Marcin (1128)Olusiowy Bobuś1977M40 - 16602:06:20
- GAJEK Miłosz (213)1980M30 - 18602:06:22
- ORCZYKOWSKI Dariusz (1006)Biegiem Radom!1967M50 - 3902:06:22
- FURTAK Magda (186)1983K30 - 2302:06:27
- FURTAK Dariusz (168)Woźniak Running Team1971M40 - 16702:06:30
- SOCZUMSKA Angelika (709)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać2001K20 - 1602:06:30
- PTAK Patryk (1076)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1986M30 - 18702:06:30
- SOKOŁOWSKI Dawid (951)1984M30 - 18802:06:37
- POCHEĆ Adam (250)1997M20 - 8902:06:39
- HANKE Klaudia (667)1971K40 - 2102:06:40
- NYGA Jarosław (1008)Łopuszno Active Team1981M30 - 18902:06:40
- ŚLIWIŃSKI Rafał (202)Aqua Med Kielce1977M40 - 16802:06:49
- ZEGADŁO Mateusz (930)Biegacz Świętokrzyski1995M20 - 9002:06:52
- PUCHALSKI Konrad (927)1982M30 - 19002:06:56
- GOŁĄBEK Piotr (1084)Biegiem Radom!1992M20 - 9102:07:05
- KORDOS Daniel (207)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1978M40 - 16902:07:08
- WOJTUNIAK Jarosław (1120)Biegiem Radom!1975M40 - 17002:07:08
- SZYMAŃSKA Jolanta (200)1983K30 - 2402:07:09
- DZIEDZIC Andrzej (1029)Bhp1967M50 - 4002:07:12
- PRZEPIÓRA Tomasz (934)1980M30 - 19102:07:14
- GROJEC Hubert (120)Dzikie Bobry1983M30 - 19202:07:17
- WIŚNIEWSKI Krzysztof (904)1962M50 - 4102:07:20
- MAJCHRZYK Marta (465)Dziekie Bobry Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1979K30 - 2502:07:25
- CHMIELEWSKI Grzegorz (752)1963M50 - 4202:07:28
- TOKAR Małgorzata (710)1983K30 - 2602:07:29
- RYDZEK Magdalena (668)1987K30 - 2702:07:31
- ADAMCZYK Lucyna (423)Run N Fun1965K50 - 302:07:32
- GAŁĄZKA Sebastian (1017)Hard Run Szydłowiec1994M20 - 9202:07:34
- MISZTAL Katarzyna (428)Wybierz1974K40 - 2202:07:35
- FLACZYŃSKI Maciej (872)19731973M40 - 17102:07:41
- BANAŚ Kamil (39)Egis1984M30 - 19302:07:44
- MACHOCKI Grzegorz (451)Bye1984M30 - 19402:07:44
- BANDROWSKI Łukasz (1022)Hito Runners1988M30 - 19502:07:54
- GŁOWACKI Maksymilian (477)Kupiec S.a. Transport & Spedition1983M30 - 19602:07:56
- ORDYŃSKI Janusz (800)1950M60 - 1402:08:09
- PERLAK Łukasz (1030)1988M30 - 19702:08:09
- ZIĘTAL Jarosław (1009)Wybierz1977M40 - 17202:08:13
- PODDĘBNIAK Marcin (399)Szermierka Kielce1980M30 - 19802:08:15
- SIEDLECKI Karol (2134)1983M30 - 19902:08:19
- PABIS Lucjan (933)1973M40 - 17302:08:28
- PANOCHA Daniel (204)1978M40 - 17402:08:32
- BIELACHA Maciej (271)Mechanik I Przyjaciele1989M20 - 9302:08:41
- ŁACH Barbara (245)5 Sów Run Team Pińczów1984K30 - 2802:08:43
- BĄK Marcin (352)Mbak1977M40 - 17502:08:47
- SITARZ Tomasz (1071)1981M30 - 20002:08:49
- BYSIAK Artur (739)Naprzód Bysiak1984M30 - 20102:08:50
- SZCZĘCH Grzegorz (1014)Superior1984M30 - 20202:09:01
- ZIELONKA Maksymilian (335)1982M30 - 20302:09:07
- TUSIEŃ Krystian (1135)1981M30 - 20402:09:17
- MIĄDZEL Katarzyna (18)Zagnańsk Biega1983K30 - 2902:09:19
- WOŹNIAK Michał (96)Zagnańsk Biega1981M30 - 20502:09:22
- MROCZEK Dawid (986)1989M20 - 9402:09:23
- PUDLIK Paweł (884)1977M40 - 17602:09:23
- PŁACZEK Tomasz (786)Thomaspol1984M30 - 20602:09:28
- WÓJCIK Maciej (267)1985M30 - 20702:09:31
- ZANDER Kamil (733)1988M30 - 20802:09:33
- MAZUR Rafał (524)Staris Staszów1978M40 - 17702:09:33
- MARCINKOWSKI Tomasz (921)1980M30 - 20902:09:41
- KWIECIEN Przemyslaw (2122)Czarnów1987M30 - 21002:09:42
- PIÓRO Rafał (857)1982M30 - 21102:09:45
- JAGODZKA Magdalena (276)Studio3311991K20 - 1702:09:47
- CHAŁOŃSKI Marcin (616)Pan1966M50 - 4302:09:50
- KOWALSKI Adam (398)1983M30 - 21202:09:50
- BĄK Jakub (704)Biegacze_nie_do_końca2000M20 - 9502:09:53
- MINNER Anna (1122)1991K20 - 1802:09:57
- CHOJNACKA Magdalena (994)Piaski Biegaja1977K40 - 2302:09:57
- BIELECKI Paweł (331)1976M40 - 17802:10:00
- PIOTROWICZ Katarzyna (638)Piaski Biegaja1979K30 - 3002:10:07
- LECHOWSKA Katarzyna (212)Mamy Biegamyekstramalni Decarun1977K40 - 2402:10:09
- PARSZOWSKI Stanisław (866)-1960M50 - 4402:10:11
- MAJEWSKI Dawid (896)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1984M30 - 21302:10:11
- JAWORSKI Grzegorz (184)1980M30 - 21402:10:15
- PIETRASZEK Paweł (68)1977M40 - 17902:10:23
- SZNAJDER Aneta (232)1974K40 - 2502:10:28
- MACIANTOWICZ Mateusz (1113)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1994M20 - 9602:10:30
- KOŚMIDER Tomasz (2274)1984M30 - 21502:10:32
- CISZEK Magdalena (728)Bblstrawczyn1974K40 - 2602:10:41
- ZASADA Marcin (965)1984M30 - 21602:10:47
- SKOLIMOWSKA Monika (323)Budowlani Weterani1980K30 - 3102:10:55
- KUSZELA Hubert (2123)Biegne Zeby Bartek Mógł Biegac1988M30 - 21702:10:55
- KACZMARCZYK Mariusz (813)1985M30 - 21802:10:58
- BUJNOWSKI Rafał (618)-miedziana Góra Biega1974M40 - 18002:11:02
- GLEJZER Adrian (1085)1994M20 - 9702:11:03
- GLEJZER Krzysztof (755)Pko Bank Polski Biegajmy Razem1965M50 - 4502:11:03
- DOLEZINSKI Konrad (970)1983M30 - 21902:11:05
- KOZIEŁ Grzegorz (546)Dzikie Bobry1975M40 - 18102:11:14
- PTAK Barbara (650)Bbl Strawczyn1970K40 - 2702:11:18
- KRAJ Piotr (2121)1987M30 - 22002:11:19
- KRĘŻOŁEK Stanisław (303)1952M60 - 1502:11:20
- STANKOWSKA Paula (712)Ctf Kielce1990K20 - 1902:11:26
- MUCHA Andrzej (931)1971M40 - 18202:11:26
- ORNATOWSKA Maria (671)Biegacz Świętokrzyski1961K50 - 402:11:30
- BARAŃSKI Tomasz (952)1978M40 - 18302:11:32
- DUTKIEWICZ Iwona (111)1972K40 - 2802:11:35
- MISZCZAK Kamil (31)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1984M30 - 22102:11:46
- SZMIDT Katarzyna (538)Zagnańsk Biega1991K20 - 2002:11:47
- CHABOWSKI Michał (929)Chabusie1974M40 - 18402:11:51
- CHABOWSKA Katarzyna (173)Kielce1974K40 - 2902:11:52
- IDZIK Marcin (863)1992M20 - 9802:11:52
- FLORCZYK Mariola (1016)N.icecrew1983K30 - 3202:11:56
- CZARNECKI Przemysław (395)Run Team Chmielnik1974M40 - 18502:11:56
- STAŃCZAK Paulina (29)2001K20 - 2102:12:10
- MAYDELL Piotr (640)1993M20 - 9902:12:12
- FRONCZAK Kamil (547)1989M20 - 10002:12:12
- MAZUR Waldemar (617)Fpl Taem1958M60 - 1602:12:16
- TAJER Patryk (70)1989M20 - 10102:12:20
- WOJSA Zdzisława (909)1982K30 - 3302:12:20
- KĘDZIORA Kamil (280)3. Batalion Radiotechniczny1983M30 - 22202:12:23
- SNOCH Ryszard (979)1972M40 - 18602:12:24
- WALERIAŃCZYK Tomasz (611)1987M30 - 22302:12:28
- ŚLUZEK Jakub (740)1984M30 - 22402:12:29
- BEDNARSKA Kaśka (35)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1978K40 - 3002:12:39
- BAŁA Piotr (37)Night Runners Wrocław Matner Running Team1985M30 - 22502:12:41
- KUMOR Robert (21)1975M40 - 18702:12:44
- FRONCZYK Daniel (1098)1983M30 - 22602:12:46
- JANASZEK Izabela (354)Dziewczyńskie Poranki1991K20 - 2202:12:46
- MĄCZKO Jan (879)1962M50 - 4602:12:48
- BUJAK Szymon (163)1974M40 - 18802:12:50
- TUTAJ Grzegorz (1024)1977M40 - 18902:12:52
- LEŚNIEWSKI Jarosław (420)Run N Fun1961M50 - 4702:12:53
- CISOWSKA Barbara (191)Ekstremalni Decarun1985K30 - 3402:13:00
- KRUKOWSKA Tatiana (766)1978K40 - 3102:13:01
- KOBIEC Arek (330)1977M40 - 19002:13:02
- CZERWIŃSKI Robert (170)1976M40 - 19102:13:06
- PRĘDOTA Mirosław (901)Jtwks Huragan Krymy1981M30 - 22702:13:07
- NOWAK Damian (462)Bez Klubu1987M30 - 22802:13:10
- KALETA Anna (143)1984K30 - 3502:13:12
- RZEPKA Adam (772)2000M20 - 10202:13:26
- KUBIK Cezary (229)Fizjo-dent Kielce1980M30 - 22902:13:27
- ZAJĄC Tomasz (519)1983M30 - 23002:13:27
- KUBIK Katarzyna (235)Fizjo-dent Kielce1980K30 - 3602:13:28
- ANTCZAK Iliana (351)1984K30 - 3702:13:30
- RÓZGA Roger (992)1988M30 - 23102:13:32
- STRZELEC Sylwia (2124)Centrumbhp Run1981K30 - 3802:13:34
- HUK Anna (550)Dzikie Bobry Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1982K30 - 3902:13:35
- WESOŁOWSKI Łukasz (275)Run Team Chmielnik1981M30 - 23202:13:36
- NAPOROWSKA Monika (198)1977K40 - 3202:13:41
- GAD Małgorzata (985)Bbl Staszów1979K30 - 4002:13:42
- PAWELCZYK Krzysztof (1015)1975M40 - 19202:13:42
- SKRZYPCZYK Mieszko (1132)Ctf Kielce1999M20 - 10302:13:44
- JURKOWSKI Tomasz (1100)1965M50 - 4802:13:48
- PIETROWSKI Wojciech (796)1984M30 - 23302:13:50
- GÓRECKA Marzena (675)Bblstrawczyn1980K30 - 4102:13:53
- JĘDROCHA Piotr (46)5 Sów Run Team Pińczów1977M40 - 19302:14:02
- PRZENIOSLO Adrian (81)B.a.d1989M20 - 10402:14:02
- DAMASZEK Grzegorz (745)1974M40 - 19402:14:05
- CZEGUS Aneta (589)Running Połaniec1979K30 - 4202:14:08
- KWIECIEŃ Kamila (336)1978K40 - 3302:14:12
- KRASKA Tadeusz (1077)Biegiem Radom!1949M60 - 1702:14:14
- ZIĘTAL Joanna (782)1978K40 - 3402:14:14
- MATUSZEWSKI Rafał (944)Bandit Carp1981M30 - 23402:14:16
- POŚPIECH Herbert (152)1986M30 - 23502:14:16
- TELKA Andrzej (364)1962M50 - 4902:14:21
- POSMYK Przemysław (875)1976M40 - 19502:14:26
- STRÓJWĄS Jerzy (366)1958M60 - 1802:14:30
- HARCZUK Przemek (469)1979M30 - 23602:14:31
- CIESLIK Tomasz (463)1978M40 - 19602:14:34
- KOŁODZIEJCZYK Wojciech (561)1964M50 - 5002:14:34
- GIL Marcin (613)1987M30 - 23702:14:35
- DUBIK Ewa (615)1974K40 - 3502:14:35
- KWIECIEŃ Robert (500)1978M40 - 19702:14:37
- SKRZELINSKI Pawel (568)Cersanit Running Team (ex)1982M30 - 23802:14:40
- SIKORA Marta (1143)1985K30 - 4302:14:47
- MORAWSKA Joanna (382)1985K30 - 4402:14:48
- PĘKALA Paweł (883)Staris Staszów1978M40 - 19802:14:51
- ZAWODNIK Do Uzup (2119)002:14:52
- IWAŃSKA Diana (314)Cersanit Running Team1976K40 - 3602:14:57
- WOJTECZEK Karol (504)Amator1987M30 - 23902:14:59
- LELAS Justyna (55)Małe Piaski Biegają1978K40 - 3702:15:02
- KWIETNIEWSKI Wojciech (525)1963M50 - 5102:15:06
- ŁACINA Wiktor (556)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1983M30 - 24002:15:11
- PARKITA Dariusz (2109)1972M40 - 19902:15:12
- NURKIEWICZ Magdalena (646)Staris Staszów1981K30 - 4502:15:13
- POTACZAŁA Anna (339)1982K30 - 4602:15:13
- JARZĄBEK Daniel (1046)Danjar1977M40 - 20002:15:16
- PAWLIK Anna (868)Staris Staszów1983K30 - 4702:15:19
- SIEMBIDA Gertruda (2130)Stalowowolski Klub Biegacza1979K30 - 4802:15:19
- ZAWODNIK Anonimowy (1102)Biegam Bo Tak1975M40 - 20102:15:22
- DULAK Anna (576)Robdor1976K40 - 3802:15:39
- DUDKIEWICZ-WRONA Marta (1142)1984K30 - 4902:15:46
- DZIOPA Paweł (150)1971M40 - 20202:15:56
- KOŁDA Norbert (32)Biegnę Dla Madzi I Marcelinki1978M40 - 20302:15:56
- KURKUS Aleksander (678)Dogoń Grodzisk Mazowieckiadidas Runners Warsaw1971M40 - 20402:16:04
- KALETA Sebastian (978)1983M30 - 24102:16:05
- ORACKA Agnieszka (753)Dogoń Grodzisk Mazowiecki1982K30 - 5002:16:06
- SZOSTAK Katarzyna (466)1986K30 - 5102:16:07
- NOWAK Mariusz (45)1977M40 - 20502:16:20
- GOŁUZD Aneta (102)1978K40 - 3902:16:22
- GÓRECKI Janusz (867)1964M50 - 5202:16:22
- STACHOWICZ Mariusz (86)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1978M40 - 20602:16:25
- ŁYŻWA Artur (356)Artus1976M40 - 20702:16:33
- DULA Anna (233)1993K20 - 2302:16:33
- RĄCZKIEWICZ Hubert (943)Biegam Bo Lubie1979M30 - 24202:16:38
- KOBYLECKI Jan (600)1973M40 - 20802:16:41
- MIERNIK Łukasz (49)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1991M20 - 10502:16:46
- PAZDYK Anna (902)1985K30 - 5202:16:52
- MACIĄG Ewelina (30)Ctf Kielce1989K20 - 2402:16:55
- SNOCHOWSKA Agnieszka (137)Brak1998K20 - 2502:16:55
- STELMACH Paweł (844)Kielecki Klub Biegacza Wyposażonego W Pas Neoprenowy1990M20 - 10602:17:04
- SZCZEPOCKI Andrzej (655)Niepołomice Biegają1970M40 - 20902:17:08
- ZŁONKIEWICZ Zbigniew (533)1959M50 - 5302:17:15
- KĘDZIORA Piotr (319)1980M30 - 24302:17:17
- MISIARA Jerzy (95)1960M50 - 5402:17:17
- KAŹMIERCZAK Konrad (2127)Biegiem Radom!1980M30 - 24402:17:17
- LESISZ Barbara (1096)-1984K30 - 5302:17:17
- ZAWODNIK Anonimowy (947)Wybierz1979K30 - 5402:17:18
- WIECIECH Bartosz (891)Całe Życie W Chlebku-picie1989M20 - 10702:17:27
- KOCHAŃSKA Marta (309)Igor Kochański1975K40 - 4002:17:28
- PISAREK Karol (326)1988M30 - 24502:17:37
- DŁUGOSZ Cezary (676)1967M50 - 5502:17:37
- BARUCHA Robert (552)1963M50 - 5602:17:39
- PRZEPIÓRA Przemysław (693)1991M20 - 10802:17:44
- BAJEK Marcelina (802)1993K20 - 2602:17:45
- KATANOWSKA Elwira (107)Sgb Samo Się Nie Przebiegnie1977K40 - 4102:17:54
- PAPROS Michał (1147)1978M40 - 21002:17:54
- SĘDYBYŁ Sławomir (244)Rungall Miedziana Góra1966M50 - 5702:18:05
- SALWA Jakub (805)1978M40 - 21102:18:05
- SZYMAŃSKA Karolina (594)1990K20 - 2702:18:06
- TOMASZEWSKI Ireneusz (293)1947M70 - 302:18:06
- SYSKA Michał (918)1995M20 - 10902:18:19
- HERBUŚ Paweł (711)1975M40 - 21202:18:22
- BURCZYK-SZREK Agnieszka (359)Speleoklub Świętokrzyski1979K30 - 5502:18:30
- SUCHORAB Marzena (1148)1969K40 - 4202:18:37
- ŚLUSARCZYK Adrian (67)Jędrzejów Biega!1982M30 - 24602:18:42
- BĄK Beata (130)1976K40 - 4302:18:43
- RUSZEL Piotr (435)Brak1983M30 - 24702:18:45
- SARNA-WALKOWSKA Renata (923)1965K50 - 502:18:46
- WALKOWSKI Jacek (922)1966M50 - 5802:18:47
- CEDZYŃSKI Jan (814)1961M50 - 5902:19:06
- SOWIŃSKI VEL SAWA Rafał (306)1976M40 - 21302:19:07
- KRAUZ Krystian (685)Teddy Bears Kielce1988M30 - 24802:19:19
- LUCIAK-DZIEWIERZ Monika (2325)1978K40 - 4402:19:24
- CZAPLA Marcin (936)1980M30 - 24902:19:25
- FAŁDZIŃSKI Maciej (601)1992M20 - 11002:19:29
- STAŃCZYK Kacper (871)Traffic Light1988M30 - 25002:19:37
- KARBOWNIK Piotr (24)1965M50 - 6002:19:39
- PINIAŹ Grzegorz (932)1973M40 - 21402:19:41
- BERNAT Wojciech (328)1973M40 - 21502:19:46
- SUŁKOWSKI Marcin (185)Śledzik1983M30 - 25102:19:54
- PIĄTEK Paweł (175)Zamek Dersława1966M50 - 6102:19:58
- WIECZOREK Michał (464)1986M30 - 25202:20:32
- SZYMANKIEWICZ Edyta (784)Amator1971K40 - 4502:20:40
- NIEDŹWIECKI Paweł (833)Ochotnicza Straż Pożarna W Kotuszowie1983M30 - 25302:20:42
- BRACIK Piotr (584)1979M30 - 25402:20:47
- KRÓL Jakub (812)Biegam Bo Chcę1994M20 - 11102:20:55
- FALANA Krzysztof (520)Ekstremalna Grupa Morsowa1971M40 - 21602:20:55
- JAS Tomasz (1005)Łopuszno1976M40 - 21702:20:59
- MAZUR Aleksander (919)Brak1979M30 - 25502:21:05
- STRÓJWĄS Urszula (349)1983K30 - 5602:21:05
- MĄCZKA Katarzyna (620)Bbl Staszów1973K40 - 4602:21:06
- PRZEPIÓRA Iwona (76)1970K40 - 4702:21:07
- PYTLOS Piotr (2137)1987M30 - 25602:21:11
- PIETRASZEK Krzysztof (649)Placki1981M30 - 25702:21:11
- POPOWSKI Jarosław (1068)Unts Warszawa1969M40 - 21802:21:31
- ZAWODNIK Anonimowy (982)1982K30 - 5702:21:34
- SABAT Karol (414)-1982M30 - 25802:21:37
- ŁOSAK Edyta (59)1980K30 - 5802:21:48
- RYKOWSKI Marcin (115)1977M40 - 21902:21:50
- ZIĘBIŃSKI Piotr (560)Biegne Zeby Bartek Mógł Biegac1983M30 - 25902:21:52
- RYKOWSKA Iwona (73)1978K40 - 4802:21:52
- LUDWINEK Łukasz (205)1981M30 - 26002:21:55
- KOWALSKI Piotr (132)1984M30 - 26102:22:00
- STĄPÓR Marcin (694)Świętokrzyskie Stowarzyszenie Pszczelarzy1975M40 - 22002:22:00
- ZIĘBA Norbert (241)Biegam Bo Biegam1986M30 - 26202:22:02
- RYGIEL Aleksandra (1037)#babkiwbiegu1983K30 - 5902:22:02
- IWAN Czesław (65)Biegacz Świętokrzyski1955M60 - 1902:22:17
- ZYCHOWICZ Monika (1010)Biegiem Radom!1982K30 - 6002:22:24
- FRONCZYK Karolina (700)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1985K30 - 6102:22:28
- ZAWODNIK Anonimowy (135)1981M30 - 26302:22:35
- KOBIEC Marcin (342)`kobiec` Wiesław Kobiec1979M30 - 26402:22:45
- WESOŁOWSKI Piotr (608)Dom Opieki W Korzennie1967M50 - 6202:22:52
- SNIEGUCKI Dawid (835)1985M30 - 26502:23:04
- MIKETA Marek (899)Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem1973M40 - 22102:23:05
- SOBURA Magdalena (1101)Woźniak Running Team1979K30 - 6202:23:05
- PARZYCH Wojciech (897)Rybnicka Grupa Biegowa Pędziny Razem1975M40 - 22202:23:05
- OPOKA Andrzej (44)Kg Kielce1963M50 - 6302:23:14
- BĘBEN Jacek (25)1990M20 - 11202:23:20
- OLEJARCZYK Cezary (789)1986M30 - 26602:23:25
- STĘPIEŃ Sylwia (54)Biegam Dla Medali:)1984K30 - 6302:23:27
- SKRZYNIARZ Julita (75)Biegam Dla Medali:)1976K40 - 4902:23:28
- SIERADZAN Michał (1087)Fighter Uczniowski Klub Pięściarski1992M20 - 11302:23:31
- PRZEPIÓRA Renata (17)Biegam Dla Medali:)1973K40 - 5002:23:31
- DEJA Radosław (799)1984M30 - 26702:23:52
- GĄSZCZ Jarosław (27)1983M30 - 26802:23:54
- JANISZEWSKI Sylweriusz (925)1976M40 - 22302:24:11
- ŚLIWA Przemysław (499)Bbl Strawczyn1993M20 - 11402:24:14
- PAJĘCKA Aleksandra (1127)1978K40 - 5102:24:21
- BERNAT Albert (324)1997M20 - 11502:24:22
- TUTAJ Sabina (380)#here1992K20 - 2802:24:27
- ZACZKOWSKI Łukasz (243)Wkurw_team1983M30 - 26902:24:29
- JÓŹWIK Mateusz (1125)Śródmieście1997M20 - 11602:24:32
- WOŁOWIEC Krzysztof (1061)Pgkielce.pl1980M30 - 27002:24:42
- KARBOWNIK Marcin (450)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1994M20 - 11702:24:46
- GRABOWSKA Katarzyna (234)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1980K30 - 6402:24:46
- DZIGMAN Kamil (251)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1988M30 - 27102:24:55
- KALETA Artur (100)Craft Beer Pub1989M20 - 11802:24:55
- PAWELEC Piotr (526)1968M50 - 6402:24:56
- KONOPKA Andrzej (1088)1979M30 - 27202:25:03
- OBARA Aneta (402)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1973K40 - 5202:25:12
- ZNOJ Malgorzata (597)1983K30 - 6502:25:19
- CHOLEWA Magdalena (736)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1993K20 - 2902:25:19
- WESOŁOWSKI Jakub (1058)-1994M20 - 11902:25:21
- GROCHOWSKA Joanna (946)Biegamy Z Ochotą1964K50 - 602:25:23
- BIELECKI Karol (2135)1986M30 - 27302:25:25
- FERT Renata (322)Aktywny Ćmińsk1977K40 - 5302:25:38
- WRONA Anna (702)1986K30 - 6602:25:39
- STĘPIEŃ Renata (63)1961K50 - 702:25:42
- CHRUSZEWSKA Paulina (367)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1991K20 - 3002:25:52
- NOWACKI Mateusz (108)1988M30 - 27402:25:52
- ZAWADZKI Mirek (834)Ternol Team1985M30 - 27502:25:58
- STYSIEK Radek (869)1980M30 - 27602:26:04
- IWAŃSKA Małgorzata (877)Zabiegany Skaryszew1992K20 - 3102:26:22
- SYNAK Monika (959)1984K30 - 6702:26:24
- BIAŁOGOŃSKI Artur (284)1984M30 - 27702:26:25
- SKRZYPCZAK Jan (1025)Bałtów1960M50 - 6502:26:30
- JANUS Ewa (1091)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1979K30 - 6802:26:38
- MATAŁOWSKI Marcin (397)Brak1983M30 - 27802:26:50
- ZYCHOWICZ Grzegorz (348)Run Team Chmielnik1964M50 - 6602:26:59
- LEWKOWICZ Łukasz (893)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1999M20 - 12002:27:03
- BOCHENEK Janusz (305)Wkurw_team1955M60 - 2002:27:07
- KRÓL Małgorzata (908)1985K30 - 6902:27:08
- CIOSK Radosław (642)1980M30 - 27902:27:09
- PRZEKAZA Eliza (159)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać2000K20 - 3202:27:11
- KĘCKA Karolina (440)Biegne Zeby Bartek Mógł Biegac1988K30 - 7002:27:18
- BRELA Justyna (269)1976K40 - 5402:27:19
- PISAREK Michał (329)Pisario Team1989M20 - 12102:27:19
- KEPSKI Piotr (1059)1977M40 - 22402:27:24
- ANTECKA-KEPSKA Izabela (1055)1986K30 - 7102:27:25
- BŁASZCZYK Dawid (337)1984M30 - 28002:27:32
- ROGULA Piotr (442)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1980M30 - 28102:27:33
- PIRÓG Dorota (236)Zagnańsk Biega1977K40 - 5502:27:35
- WÓJCIK Jakub (41)#here1988M30 - 28202:27:54
- WIJAS Paweł (2114)1979M30 - 28302:27:59
- KARBARZ Marcin (850)1978M40 - 22502:28:01
- POŁOWNIAK Michał (227)Jędrzejów Biega!1989M20 - 12202:28:07
- ŁAKOMY Piotr (1004)1985M30 - 28402:28:08
- BEDNARCZYK Szymon (574)1978M40 - 22602:28:11
- ŁUKAWSKA Ewa (715)1974K40 - 5602:28:11
- OBEIDAT Gabriela (312)1987K30 - 7202:28:29
- DUDZIŃSKI Tomasz (531)Biegam Bo Biegam1978M40 - 22702:28:33
- DERLATKA Paweł (307)Adwokoci1980M30 - 28502:29:00
- KUCAB Magdalena (60)Mamy-biegamy1982K30 - 7302:29:07
- BIERNACKI Tomasz (334)1974M40 - 22802:29:11
- BLINSTRUB Stanisław (468)Zabiegani - Ślichowice1975M40 - 22902:29:30
- MUSIAŁ Iwona (727)1983K30 - 7402:29:49
- PIWOWAR Jerzy (425)1957M60 - 2102:29:57
- KSEL KAPIŃSKA Izabela (368)1987K30 - 7502:29:58
- AGATOWSKI Marcin (775)Made In Świętokrzyskie1980M30 - 28602:30:17
- KOZIEŁ Agnieszka (708)1979K30 - 7602:30:23
- LASOTA Tomasz (2111)Asics Frontrunner1986M30 - 28702:30:27
- ZGUBIEŃSKI Kajetan (1050)1996M20 - 12302:30:35
- PRASAŁ Adrianna (131)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1991K20 - 3302:30:35
- LUDWINEK Wiesław (123)Biegacz Świętokrzyski1957M60 - 2202:30:39
- PODSIADŁO Justyna (262)1980K30 - 7702:30:41
- JĘDRAS Joanna (960)1976K40 - 5702:30:56
- POŚNIK Edyta (1012)1983K30 - 7802:30:58
- SZYMONEK Jolanta (405)1982K30 - 7902:31:10
- BARWINEK Magdalena (832)42 Do Szczęścia1994K20 - 3402:31:11
- DRĄŻEK Tomasz (160)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1976M40 - 23002:31:33
- JUNGIEWICZ Aneta (273)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1982K30 - 8002:31:34
- DULEWICZ Marcin (658)Bez Klubu1981M30 - 28802:31:40
- KOSIERKIEWICZ Grzegorz (1136)Karole1973M40 - 23102:31:42
- SOBCZYK-SPYT Agata (565)1981K30 - 8102:31:42
- PACIOREK Paweł (997)1980M30 - 28902:32:02
- BUBICZ Krzysztof (72)1980M30 - 29002:32:13
- SZUBA Izabela (1111)Woźniak Running Team1980K30 - 8202:32:17
- KRZYSZTOSZEK Monika (64)Biegam Dla Nadisi I Leosia :)1979K30 - 8302:32:27
- KARBOWNICZEK Iwona (71)Expertdent1988K30 - 8402:32:36
- WILCZEK Krzysztof (467)1986M30 - 29102:32:51
- LASKOWSKI Tomasz (1092)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1982M30 - 29202:32:53
- ZAJĄCZKOWSKA Aneta (777)1985K30 - 8502:33:03
- CZERWIAK Joanna (474)1983K30 - 8602:33:08
- ZAWISZA Anna (283)1981K30 - 8702:33:13
- KOPEĆ Paulina (720)1991K20 - 3502:33:19
- ŚWIOSTEK Agnieszka (652)1978K40 - 5802:33:21
- WOJTASIK Maciej (246)#nocnylis1983M30 - 29302:33:35
- SOBCZYK Piotr (138)1987M30 - 29402:33:52
- BRACIK Joanna (627)1983K30 - 8802:34:10
- KUCHCIŃSKI Tomasz (1089)1985M30 - 29502:34:30
- DOMAGAŁA Edyta (2133)1978K40 - 5902:34:49
- GOŁOŚ Marta (298)1991K20 - 3602:34:58
- MOĆKO Jacek (188)Dsv1988M30 - 29602:34:59
- KUBICKA Katarzyna (343)1979K30 - 8902:35:10
- GWADERA Izabela (344)1982K30 - 9002:35:13
- ADLER Katarzyna (509)1977K40 - 6002:35:16
- MICHAŁEK Tomasz (401)8 Bltr1975M40 - 23202:35:21
- TARCZYŃSKI Robert (864)Brak1974M40 - 23302:35:47
- KITA Michał (263)1983M30 - 29702:36:31
- WAWRZYNIAK Lechosław (656)Biegam Bo Lubie1944M70 - 402:36:49
- HERBUŚ Edyta (416)Aktywny Ćmińsk1974K40 - 6102:37:08
- IWAN Marcin (379)1981M30 - 29802:37:36
- ORZECHOWSKA Karolina (311)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1985K30 - 9102:38:06
- PERZ Anna (629)1976K40 - 6202:38:16
- ANTOSZEK Paweł (586)Kama Hrubieszów1990M20 - 12402:38:24
- PALUS Malgorzata (630)Niezrzeszona1976K40 - 6302:38:25
- WZOREK Ewa (26)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1996K20 - 3702:39:05
- TYMBOROWSKA-WIEDRO Małgorzata (84)Zagnańsk Biega1975K40 - 6402:39:06
- KOZŁECKA Dominika (103)1994K20 - 3802:39:31
- STARCZEWSKI Piotr (69)1961M50 - 6702:40:05
- OŻDZIŃSKI Jacek (703)1966M50 - 6802:40:08
- PAKOSIŃSKI Krzysztof (430)Run Team Chmielnik1978M40 - 23402:41:51
- MILNER Kamil (1138)1986M30 - 29902:43:02
- NOWAK Agata (886)1982K30 - 9202:43:12
- NIEWCZAS Franciszek (920)1959M50 - 6902:43:34
- GAD Przemek (209)1988M30 - 30002:43:39
- ZIELIŃSKA Izabela (136)Bbl Strawczynwoźniak Running Team1993K20 - 3902:43:40
- CZEKAJ Grzegorz (659)Bez Klubu1986M30 - 30102:44:40
- SZOSTAKOWSKI Jarosław (945)Biegamy Z Ochotą1967M50 - 7002:45:06
- STAŃCZAK Lidia (14)Zabiegane Starachowice1979K30 - 9302:45:36
- ŚLĘZAK Paweł (459)Lost In Sportpotrenujemy?drużyna Szpiku1986M30 - 30202:46:23
- JAMRÓZ Mariola (1062)1969K40 - 6502:46:35
- ŁOJEWSKA Izabela (2129)1967K50 - 802:46:36
- GÓRSKA Magdalena (542)1986K30 - 9402:47:41
- DYRAGA Patryk (1131)1999M20 - 12502:47:54
- KEMPIŃSKI Piotr (16)1985M30 - 30302:48:00
- ANGIELSKI Michał (220)1995M20 - 12602:48:33
- ADAMCZYK Danuta (1045)Ekstremalni Decarun1964K50 - 902:49:04
- STĘPIEŃ Agnieszka (83)Expertdent1981K30 - 9502:50:07
- WIECZOREK Katarzyna (226)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1979K30 - 9602:51:29
- WIECZOREK Piotr (238)Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać1976M40 - 23502:51:34
- MIREK Daria (674)1992K20 - 4002:51:59
- FLORCZYK Klaudia (967)-1985K30 - 9702:52:01
- SŁABY Jerzy (614)1960M50 - 7102:53:37
- HANKE Jerzy (666)1964M50 - 7202:53:40
- KRECZKO Wioletta (541)1963K50 - 1002:54:44
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?