Zgarnij bilety na weekend

  student@echodnia.eu

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  W ten weekend kielecka premiera dramatu rumuńskiego "4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni".

  W ten weekend kielecka premiera dramatu rumuńskiego "4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni".

  Na ten weekend Kino Moskwa po raz pierwszy w Kielcach wyświetli film "4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni". Zgarnij bilety na seans.
  W ten weekend kielecka premiera dramatu rumuńskiego "4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni".

  W ten weekend kielecka premiera dramatu rumuńskiego "4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni".

  Prócz tej produkcji, kino zaprasza na "Wiem kto mnie zabił", "Opowieści cygańskiego taboru", "Wojownicze żółwie ninja".

  Jeśli chcesz otrzymać bilet na jeden z tych filmów, przyślij jak najszybciej e - mail na adres student@echodnia.eu. W temacie wiadomości wpisz hasło "miesiąc", a w jego treści podaj swoje imię i nazwisko. W konkursie mogą wziąć udział studenci, którzy nie dostali zaproszeń do kina Moskwa w ciągu ostatniego miesiąca. Mamy do rozdania pięć pojedynczych zaproszeń na seansy.
  4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni

  Opowiadający o czasach komunizmu film przede wszystkim skupia się na ludziach. Kontekst historyczny jest tu ważny i znaczący, ale stanowi tło dla pokazania zmagań dwóch młodych kobiet z rzeczywistością, własnymi emocjami i moralnością. W karkołomnym, wydawałoby się, połączeniu filmu dokumentalnego i thrillera reżyser przekazał prawdę o doświadczeniach i uczuciach w rzeczywistości, odmawiającej prawa do szczerości i ludzkich odruchów. Długie ujęcia pozwalają dojrzeć i wybrzmieć narastającym emocjom.

  "4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni" to część większego projektu, noszącego tytuł "Tales from the Golden Age" - osobiste, subiektywne spojrzenie na historię komunizmu w Rumunii. U podstaw całego projektu leży idea przybliżenia tych nienormalnych czasów, kiedy ludzie starali się żyć normalnie. Projekt jest próbą opisania czasów komunizmu nie w sposób bezpośredni, ale poprzez ludzi i ich indywidualne historie.

  Rumunia, ostatnie dni komunizmu. Otilia i Gabita są studentkami, mieszkają w jednym pokoju w bloku w Bukareszcie. Gabita jest w ciąży. Dziewczyny organizują spotkanie w tanim hotelu z niejakim panem Bebe, który ma wykonać nielegalną aborcję. Ale pan Bebe nie chce od nich pieniędzy. Żąda zapłaty w naturze.

  Wiem kto mnie zabił

  Pewnego dnia idyllicznym małym miasteczkiem wstrząsa wiadomość o uprowadzeniu młodej utalentowanej dziewczyny Aubrey Fleming. Sprawcą jest najprawdopodobniej seryjny morderca znany lokalnej policji i mediom z sadystycznych skłonności. Zanim dziewczynie udaje się od niego uciec jest torturowana przez wiele dni. W ciężkim szoku trafia do szpitala. Po odzyskaniu świadomości dziewczyna próbuje przekonać swoje otoczenie że nie jest osobą za którą ją uważają a prawdziwej Aubrey Fleming w dalszym ciągu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.

  Opowieści cygańskiego taboru

  Dokument muzyczny przedstawiający historię Cyganów z różnych stron świata, która swoim bogactwem nie ustępuje muzyce przez nich wykonywanej. Niezwykłe tournee po USA zespołów z Indii, Hiszpanii, Macedonii i Rumunii, ozdobione wizytami w ich małych ojczyznach.

  Wojownicze żółwie ninja

  Dawno, dawno temu... cztery małe żółwie: Leonardo, Donatello, Michaelangelo oraz Rafaello w tajemniczy sposób urosły, a następnie zaczęły się poruszać i zachowywać jak ludzie. Podobnej przemianie uległ ich przyjaciel, szczur Splinter, który dzięki rozległej wiedzy w dziedzinie wschodnich sztuk walki, uczy żółwie jak walczyć i posługiwać się bronią. I tak stały się najsłynniejszymi Wojowniczymi Żółwiami Ninja. W pierwszym z ich udziałem filmie kinowym, będą musieli zmierzyć się z ekscentrycznym miliarderem Maximilianem Wintersem, który chce przejąć władzę nad miastem, wykorzystując kosmiczną energię. Nieustraszone żółwie zjednoczą swe siły w walce między dobrem a złem, pokonując własne słabości, wspierani przez życzliwych im ludzi: April O'Neal i Casey'a Jonesa.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Czytaj też

  Wideo