HOROSKOP - "ECHA DNIA" na rok 2008

  HOROSKOP - "ECHA DNIA" na rok 2008

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  baran
  BARAN (ur. 21 III - 20 IV)

  Nadchodzący rok okaże się ciekawszy niż poprzedni. Zagmatwane sytuacje zaczną się rozwiązywać, poprawi się standard życia, odczujesz wyraźną pomoc ze strony bliskich. Praca okaże się tym razem najtrudniejszym polem życia. Już od początku roku musisz zadbać o zabezpieczenie swojej pozycji. Postępuj konsekwentnie i śmiało.
  Zawsze korzystaj z porad ludzi bardziej doświadczonych od Ciebie. Wiele zależeć będzie także od Twoich kontaktów personalnych z ludźmi. Musisz kierować się wyłącznie rozsądkiem. Sukcesy w pracy będą możliwe pod warunkiem zachowania ostrożności w działaniu i budowaniu pozytywnych relacji ze współpracownikami. W styczniu musisz nadrobić zaległości. Wykorzystaj szansę, która pojawi się pod koniec lutego. Korzystne miesiące to wrzesień, październik i połowa listopada. Marzec, kwiecień, maj, czerwiec niekorzystne - niepewna sytuacja Twojej kariery, a więc bądź bardziej ostrożny. Twoja sytuacja finansowa nie będzie stabilna. Nie licz jednak na łatwy rok i na mannę z nieba. Początek roku przyniesie trochę nieporozumień w rodzinie. W lutym sprawy zaczną się wyjaśniać i przez kilka miesięcy będzie spokój. Musisz uznać wolność i niezależność bliskich członków rodziny, bo każdy ma prawo do swojego życia. W tym roku dość często będą wystawiane na próbę Twoje nerwy. W takich chwilach stracisz wiele sił i energii. W związku z tym mogą pojawić się różne dziwne i trudne do zidentyfikowania choroby. Nie zaniedbuj odpoczynku. Poczucie humoru też jest dobrym lekarstwem.

  byk
  BYK (ur. 21 IV - 20 V)

  Nadchodzący rok raczej nie będzie sprzyjał rozwojowi Twojej kariery. Najlepiej więc zadbać o wzmocnienie swojej dotychczasowej pozycji. Na polu zawodowym będziesz miał do czynienia z poważnymi konkurentami. Musisz wyraźnie wiedzieć czego chcesz, a także cierpliwie i konsekwentnie działać. Musisz zebrać wszystkie siły i z pełną determinacją piąć się w górę. Nie ufaj tym, którzy uważają się za Twoich przyjaciół i wyraźnie to demonstrują. Na nich najbardziej możesz się oszukać. Ufaj sobie, polegaj na sobie, a osiągniesz sukces. Trudniejszymi miesiącami będą: pierwsza połowa stycznia, przełom lutego i marca oraz październik. Korzystne: kwiecień, maj, sierpień, wrzesień, grudzień. Finanse spędzać Ci będą sen z powiek. Nie podejmuj jednak żadnych ryzykownych operacji finansowych, nie zaciągaj długów. Stosując się do tej zasady przekonasz się pod koniec roku, że było warto tak postępować. Będziesz się cieszył dobrą formą fizyczną i psychiczną. Aby ją utrzymać jak najdłużej nie zaniedbuj systematycznego ruchu. Począwszy od października uważaj na siebie nieco bardziej. W tym okresie bowiem Twój organizm nieco osłabnie. W stałych związkach ten rok zapowiada się pomyślnie i spokojnie. Doskonałym sposobem na ożywienie uczuć staną się bliższe i dalsze podróże. Znajomości zawarte w roku ubiegłym umocnią się. Samotne Byki w ciągu nadchodzącego roku poznają kogoś godnego uwagi. Okazuj wsparcie każdemu, kto tego potrzebuje - nie tylko rodzinie i przyjaciołom. Nie trać nadziei i optymizmu w żadnej sytuacji.

  bliznieta
  BLIŹNIĘTA (ur. 21 V - 21 VI)

  Nadchodzący rok przyniesie Bliźniętom wiele znaczących zmian w sferze zawodowej. Pojawią się nowe możliwości pokazania się z jak najlepszej strony. Szczególnej uwagi wymagać będą relacje z kolegami z pracy. Bądź ostrożny, gdyż Twój gwałtowny temperament i przebojowość mogą się komuś nie spodobać. Nie bądź aż tak otwarty w stosunku do ludzi, których mało znasz - Twoje słowa mogą się obracać potem przeciwko Tobie. Nastaw się na godzenie różnych rzeczy. Poradzisz sobie z dodatkowym obciążeniem, jeśli wszystko dobrze zorganizujesz. Jest prawdopodobne, że otworzą się możliwości w zaskakującej dla Ciebie dziedzinie. Dbaj o relacje międzyludzkie i naucz się trzymać język za zębami. W pierwszej połowie roku czeka Cię wiele wydatków. Na to w co chcesz inwestować, może zabraknąć Ci gotówki i zdecydujesz się na wzięcie kredytu lub pożyczki. Pewnych spraw nie możesz odkładać, bo od tego, co teraz zrobisz, będzie zależało Twoje dalsze życie. W tym roku bliscy będą musieli pogodzić się z tym, że w domu będziesz rzadkim gościem. By nie czuli się odtrąceni, chociaż od czasu do czasu wybierzcie się gdzieś razem. Pamiętaj tylko, by ten czas poświęcać wyłącznie im. Te wspólnie spędzone godziny to także doskonały sposób na to, by oderwać się od problemów. Urozmaicaj życie i traktuj sprawy z poczuciem humoru, a otrzymasz od partnera dokładnie to, czego potrzebujesz. Nie zaniedbuj swego zdrowia. Pamiętaj, regenerację organizmu przyniesie równowaga pomiędzy pracą, obowiązkami i przyjemnością.

  rak
  RAK (ur. 22 VI - 22 VII)

  Czeka Cię rok spokojny i raczej pobawiony spektakularnych wydarzeń. Nie będziesz miał powodów do narzekań. Nie zabraknie Ci pracy, która stanie się źródłem Twojego poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji. Nie spodziewaj się poważnych zmian zawodowych, co nie znaczy, że nie powinieneś spróbować uszczknąć nieco więcej przywilejów niż dotychczas. Problem istnieje tylko w tym, czy zechcesz tak postąpić. Usuń zatem swe opory wewnętrzne i zacznij wprowadzać jakieś zmiany i innowacje. Jest prawdopodobne, że będziesz zmuszony do podjęcia trudniejszych zadań i większej odpowiedzialności. Doskonale dasz sobie radę, jeśli to zaakceptujesz. Twoje finanse wymagają poważnego i uważnego traktowania. Pojawią się okazje na większe zarobki, ale musisz się przy tym bardziej potrudzić. Do połowy roku staraj się oszczędzać i nie inwestować w większe przedsięwzięcia, bo w drugiej połowie roku nie będziesz miał już takich dochodów. Pierwsza połowa roku przyniesie wiele problemów rodzinnych. Każda konkretna decyzja jest teraz lepsza niż żadna. To co zrobisz w styczniu i w lutym, będzie procentowało w drugiej połowie roku. Nie trzymaj się kurczowo przyzwyczajeń i ideałów. Nie będzie już tak samo jak było. Pozwól na to, by mogły następować zmiany. Na początku roku przyjrzyj się starannie swemu zdrowiu. Odwiedź lekarza. Zrób wreszcie coś dla siebie. Jeśli dokuczają Ci jakieś dolegliwości - to w styczniu jest dobry czas na przeprowadzenie kuracji.

  lew
  LEW (ur. 23 VII - 23 VIII)

  Ubiegły rok do uskrzydlających wcale nie należał. Teraz nadchodzą dla Ciebie dobre czasy. Musisz jednak zastosować się do kilku warunków. Nie bądź w konflikcie z samym sobą. Nie traktuj wszystkiego zbyt osobiście. Nie ufaj za bardzo ludziom, bo często się na nich zawodzisz. Musisz koniecznie kontrolować to, co robisz i kontrolować innych, dając im jednocześnie swobodę działania. Śmiało podejmuj się zadań, które chciałbyś rozwijać, które pozwolą Ci pokazać, na co Cię stać. Warto również porozmawiać z szefem o Twoich ambicjach, o tym, że chciałbyś zająć się czymś ciekawszym. Nie spodziewaj się diametralnej zmiany w Twoich dochodach. Wiele bowiem będzie zależało od Twojej inicjatywy. W połowie roku możliwe będą kłopoty finansowe związane ze zwłoką w zwrocie zaciągniętych pożyczek. Prędzej czy później pieniądze się jednak pojawią i Twój stan materialny wyraźnie się poprawi. Może będzie to wysoka premia w pracy lub też gotówka z innego źródła. Ktoś bliski będzie potrzebował Twojej pomocy w chorobie. Umacniaj bliskie kontakty z dziećmi, jeśli je masz, i daj im więcej swobody w decydowaniu o sobie. Spędzaj więcej czasu z rodziną. Postaraj się nie dostarczać swemu organizmowi zbyt wielu stresów i negatywnych emocji. Nie nadwerężaj go również nadmiernym wysiłkiem fizycznym. Musisz znaleźć czas, aby zadbać o swe zdrowie. Potrzebny Ci wysiłek na świeżym powietrzu. Unikaj alkoholu, bo Twój organizm nie zawsze go toleruje. Dobry film, wyjście do kina lub teatru dodadzą Ci sił i energii.

  panna
  PANNA (ur. 24 VIII - 23 IX)

  W tym roku Twój słynny rozsądek okaże się cechą bardzo pożądaną, ponieważ nie zabraknie bałaganu w Twoich działaniach. Nie pracuj zrywami, nerwowo. Nie emocje, ale zdrowy rozsądek powinien być Twoim motorem działania. Trzymaj się sprawdzonej zasady: precyzyjny plan działania i oddzielenie tego, co jest ważne, od tego, co jest tylko pilne. Stabilizacja finansowa - to marzenie każdego, urodzonego pod tym znakiem Zodiaku. Rodzina zaprosi Cię na wakacje, za które nie będziesz płacił, więc masz szansę zaoszczędzić sporo pieniędzy. Nowi znajomi będą Ci doradzać, jak bez większego wysiłku powiększyć swoje konto w banku. Na początku roku możliwe są kłopoty materialne. Koniec marca to najgorszy z możliwych okres na finansowe przedsięwzięcia. W maju pojawi się szansa dodatkowego zarobku. W październiku będziesz mógł zwiększyć swoje dochody i tym samym sensownie je spożytkować. W nowym roku pojawi się wiele osób chcących zawrzeć z Tobą znajomość. Latem mogą zaistnieć sytuacje, które wystawią na próbę Wasze stare, rodzinne przyjaźnie. Nowe znajomości przyniosą Wam wiele satysfakcji. Mimo to nie zwierzaj się z wszystkiego prawie obcym na razie ludziom. Nie wyciągaj ich także na zwierzenia. Niektórym Pannom stanu wolnego nie raz serduszko mocniej zabije, ale nie deklaruj się zbyt szybko, bo możesz przeżyć sporo zawirowań i niespodzianek. Być może wcale nie ten, który spodoba Ci się na początku, będzie tym, który wygra w ostatecznej rundzie. W stałych związkach także możliwe są nieoczekiwane sytuacje.

  waga
  WAGA (ur. 24 IX - 23 X)

  Zapowiada się barwny i interesujący rok. Wszystko będzie przebiegać raczej spokojnie, choć mogą się zdarzyć pewne nieprzewidziane sytuacje. W styczniu i w lutym nie wchodź w drogę przełożonym. Wiosną możliwe są drobne nieporozumienia, więc nie spiesz się zbytnio z przejawianiem inicjatywy. Natomiast w lipcu i sierpniu warto zademonstrować wszystkie swoje umiejętności. Jeśli przed urlopem uda Ci się wypełnić zadanie powierzone Ci przez szefa, możesz się spodziewać podwyżki albo premii. Wszelkie cele, do których zdążasz, jesteś w stanie osiągnąć, musisz tylko dokładnie wiedzieć, czego chcesz. Jakiekolwiek wątpliwości będą teraz Twoim wrogiem. Jeśli jesteś na kierowniczym stanowisku, masz szansę dalszego rozwoju i zorganizowania pracy według swojej woli. Nadchodzący rok niewątpliwie przyniesie poprawę sytuacji materialnej. W czerwcu możliwe są drobne problemy. Twoje przychody będą zależały nie tylko od Twojego wkłady pracy, ale również czyjegoś widzimisię. W Twoim domu rodzinnym nie raz słychać będzie wesołe rozmowy i wybuchy śmiechu. Warto zatem częściej zapraszać przyjaciół i częściej bywać u nich. Towarzystwo zaprzyjaźnionych osób i atrakcyjne plany będą wpływać na Ciebie mobilizująco i stymulująco. Twoja forma psychiczna będzie godna pozazdroszczenia. Dobry nastrój i umiejętność radzenia sobie z drobnymi stresami przekładać się będzie na dobre zdrowie. Będzie Ci ono dopisywać przez cały rok. Mimo wszystko nie lekceważ wizyt u lekarza. Odwiedzaj go systematycznie.

  skorpion
  SKORPION (ur. 24 X - 22 XI)

  Nadchodzący rok nie będzie aż tak bogaty w wydarzenia jak miniony, ale nie będzie powodu do narzekań. Twoim zadaniem powinno być budowanie stabilizacji. Nie nastawiaj się na to, że zawojujesz świat. Realnie nakreślone plany na pewno się powiodą. Wiele zależy od Twojej inicjatywy, działania i samodzielność. Musisz szybko reagować na zmiany koniunktury i dostosowywać się do sytuacji. Przyzwyczajaj się do tego, że często trzeba będzie zmieniać decyzje. Swoje siły i energię skoncentruj na tym, aby się piąć w górę. Każdy wysiłek, każda praca w tym roku sowicie się opłaci. Pojawi się wiele źródeł i możliwości zdobywania pieniędzy. Możesz zaufać intuicji. Ona pokaże Ci drogi i środki do osiągnięcia celów. Do końca sierpnia włóż jak najwięcej starań w pozyskiwanie pieniędzy. W domu czeka Cię wiele zmian, na które z oporami wyrażał będziesz zgodę. Nie dręcz się wątpliwościami, pozostaw partnerowi wolną rękę. Przyjrzyj się jego działaniom, a na pewno dostrzeżesz wiele pozytywów. Twoi najbliżsi starać się będą być w stosunku do Ciebie wyrozumiałymi. Nie mają Ci za złe, że większość czasu poświęcisz karierze zawodowej, a nie rodzinie. W relacjach przyjacielskich wiele pozytywnych doświadczeń. Skorzystaj z dobrych rad osób, z którymi się przyjaźnisz i niektóre z nich zastosuj w swoim działaniu. Dla wielu Skorpionów będzie to rok trudniejszy dla zdrowia. Na początek warto więc zrobić komplet badań, a także zastosować się potem do zaleceń lekarza.

  strzelec
  STRZELEC (ur. 23 XI - 21 XII)

  Możesz spodziewać się zawodowych sukcesów. Będziesz miał możliwość dalszego rozwoju kariery. Jeśli tylko zechcesz włożyć trochę wysiłku w swoją pracę, doczekasz się dobrych rezultatów. Masz wiele możliwości i tylko od Ciebie zależy, jak je wykorzystasz. Na początku i w połowie roku wydarzenia będą wymagały od Ciebie szczególnego skupienia i refleksu. Im szybciej zorientujesz się w sytuacji, tym większy sukces osiągniesz. W drugiej połowie roku przyjdzie czas na odpoczynek od trudów i kłopotów. Zrelaksuj się i weź głębszy oddech, bo już w sierpniu będziesz musiał podjąć nowe, trudniejsze zadania. Pamiętaj jednak, że oprócz Ciebie istnieje także Twoja rodzina. Musisz więc zważać na jej potrzeby, dążenia i tęsknoty, a popełniane przez nich błędy niech będą dla Ciebie nauczką. Dużo zadowolenia przysporzą Ci dzieci. Zainwestuj w ich rozwój. W swoich finansach powinieneś poruszać się ostrożnie. Prawdopodobnie latem pojawi się dodatkowe źródło dochodów. Ogólnie rok może być całkiem niezły, pod warunkiem, że uzyskasz równowagę pomiędzy przychodami i wydatkami. W styczniu zachowanie Twoich znajomych wprawi Cię w zdumienie. Nie będzie jednak wiadomo, o co chodzi. A jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Sytuacja wyjaśni się prawdopodobnie w lutym i wszystko wróci do normy. Nie zapominaj o swoim zdrowiu. Nie sądź, że jest ono doskonałe. Czy tak jest - powie Ci lekarz. Przy jego pomocy powróci dobre zdrowie i świetna kondycja. Poczujesz, że masz apetyt na życiowe przyjemności.

  koziorozec
  KOZIOROŻEC (ur. 22 XII - 20 I)

  Nadchodzący rok okaże się wstępem do czegoś, co dopiero się wydarzy. Może Ci się wydać, że nie dzieje się nic ciekawego, ale to tylko pozory. Rozpoczyna się etap, kiedy tworzą się już zręby Twoich przyszłych sukcesów. Jesteś już prawie blisko celu, ale coś Cię zatrzymuje. Drażni Cię to i denerwuje. Mylisz się, sądząc, że nie popełniasz błędów. Nie koncentruj się wyłącznie na sobie. Otwórz się na współpracę, weź pod uwagę możliwości innych, a wtedy nastąpią pozytywne zmiany. Warto pomyśleć o tym na poważnie. Zaprezentuj swoje umiejętności. Niewykluczone, że w lutym pojawi się źródło dodatkowych dochodów. Chociaż w gruncie rzeczy nie powinieneś narzekać na stan swoich finansów, to rok nie przedstawia się od tej strony stabilnie. Ciągle pojawiać się będą nagłe, niespodziewane sytuacje, powodujące wpływ pieniędzy, po to tylko, aby za chwilę był przypływ. Jeśli się do tego przyzwyczaisz i zaakceptujesz zmienność koniunktury, zapanujesz nad sytuacją. Sprawy rodzinne nadal układać się będą pomyślnie. Nie najlepiej za to przedstawiać się będą relacje z osobami starszymi. Mogą pojawić się choroby, szpitale, a więc mogą spaść na Ciebie dodatkowe obowiązki. Jeśli masz jeszcze nieuregulowane sprawy prawne dotyczące spadku, majątku, koniecznie załatw to w tym roku. We wszystkim co robisz rozsądnie rozkładaj siły. Masz skłonność do nadmiernego obciążania się. Teraz i to już na początku roku, powinieneś zrobić coś przeciwnego. Wygospodaruj czas na regenerowanie sił, przeprowadź kurację wzmacniającą.

  wodnik
  WODNIK (ur. 21 I - 18 II)

  Tegoroczny horoskop zapowiada zdecydowaną poprawę losu wielu Wodników. W pierwszej połowie roku wszystko ułoży się dobrze, będziesz z siebie zadowolony. Latem Twoje poczucie własnej wartości będzie zależeć od tego, czy pojawią się wokół Ciebie osoby, które są Ci nieżyczliwe. Ale na początku września ich zdanie przestanie Cię interesować. Z początkiem roku będziesz miał dużo energii i ambicji. Jeżeli czasami braknie Ci napędu, poszukaj kogoś, kto wesprze Cię i w Ciebie uwierzy. To doda Ci energii do działań. W pierwszej połowie roku będziesz miał dobre relacje z ludźmi, będziesz cieszył się ich poparciem. Podkreślaj swoje zdolności organizatorskie, nie bój się odpowiedzialności. Twoje poczynania będą bacznie obserwowane nie tylko przez szefa. Nie spodoba się to niektórym współpracownikom i mogą zaistnieć nieprzyjemne sytuacje. W tym roku Twoje finanse będą jak Ty sam. Jeżeli pracować będziesz solidnie, na brak pieniędzy nie będziesz narzekał. Poleniuchujesz - pieniędzy nie będzie. W połowie roku ktoś z autorytetem pokaże Ci nowe możliwości pozyskiwania pieniędzy. Ten rok będzie rokiem budowania relacji rodzinnych, niwelowanie sporów, porządkowania przeszłości. Los przymusi Cię, abyś podjął działania oczyszczające i prostujące relacje rodzinne. Musisz nauczyć się wybaczać. Doceń przyjaciół i trwające przyjaźnie. Przyjaciele dzielić się będą swoimi radościami i kłopotami. Ty także nie ukrywaj przed nimi spraw, które Cię martwią. Możesz liczyć na pomoc w ich rozwiązaniu.

  ryby
  RYBY (ur. 19 II - 20 III)

  W nadchodzącym roku czeka Cię wiele sukcesów, ale pod warunkiem, że bardziej niż kiedykolwiek skupisz się na swojej pracy i karierze zawodowej. Szczególnie spraw tych nie możesz zaniedbać w pierwszej połowie roku. Co zdziałasz w tym czasie, tego konsekwencje zbierzesz w drugiej połowie. Pamiętaj, że swoją przyszłość zawodową albo teraz zbudujesz, albo zrujnujesz. Zachowaj daleko idącą ostrożność. Nie próbuj jednak płynąć pod prąd, bo dopłyniesz na mielizny. Nie obawiaj się zmian w pracy, bo nie będą one dotyczyć Ciebie. W lipcu będziesz miał szczególną okazję do wykazania się sprytem i umiejętnością przewidywania wydarzeń. Wszystko to spowoduje, że w listopadzie spełnią się Twoje oczekiwania. Wszystko wskazuje na to, że będziesz miał o wiele większą ochotę na wydawanie pieniędzy niż zarabianie. Jeśli więc znasz siebie i wiesz, że pieniądze się Ciebie nie trzymają, oddaj klucz do domowej skarbonki partnerowi. W życiu rodzinnym szanuj tradycje przenoszone z pokolenia na pokolenie. W swoich decyzjach powinieneś liczyć się z bliskimi i ich poglądami. W drugiej połowie roku zainteresuj się bardziej dziećmi. Zainwestuj w ich wiedzę. Również i Ty pomyśl o udziale w kursach i szkoleniach, które pozwolą Ci poszerzyć horyzonty, ugruntować wiedzę i zdobyć nowe umiejętności. Wszystkiego w tym roku powinno być w miarę. Dotyczy to również spraw związanych ze zdrowiem. Nie służą Ci ekscesy, nie zarywaj nocy. Chroń swoją wrażliwą psychikę przed stresami, dużo odpoczywaj. Nie bagatelizuj drobnych dolegliwości.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo