MINIEURO - to będzie turniej!

  MINIEURO - to będzie turniej!

  Mirosław Rolak, Sławomir Stachura

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  MINIEURO - to będzie turniej!
  Już przyjmujemy zgłoszenia do MINIEURO 2008. To wspaniała impreza piłkarska dla gimnazjalistów z całego województwa.
  MINIEURO - to będzie turniej!
  Już od jutra możecie się zgłaszać do turnieju piłkarskiego dla gimnazjalistów MINIEURO 2008. To będzie wyjątkowy turniej, bo w EURO 2008 zagra reprezentacja Polski, a na zwycięzców naszego turnieju czeka superatrakcyjna nagroda.

  Turniej MINIEURO 2008 odbywał się będzie na podobnych zasadach jak poprzednie organizowane przez redakcje "Echa Dnia" turnieje. Współorganizatorami, tak jak zawsze, są Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej i Świętokrzyskie Zrzeszenie LZS w Kielcach. I jak zwykle obiecujemy mnóstwo sportowych emocji i wspaniałą zabawę oraz wiele cennych nagród. Dla zwycięskiej drużyny szykujemy superatrakcyjną nagrodę.
  POJADĄ DO AUSTRII?
  - Chcemy, by patronat nad turniejem MINIEURO 2008 objął prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Michał Listkiewicz - mówi Stanisław Nowak, wiceprezes ŚZPN w Kielcach. - Wystąpiliśmy też z wnioskiem do władz PZPN, aby najlepsza drużyna w naszym turnieju otrzymała bilety na mecz mistrzostw Europy Polska - Austria. Mam nadzieję, że młodzi piłkarze pojadą do Austrii. Turniej MINIEURO 2008 będzie jedną z głównych imprez organizowanych przez nas w ramach obchodów 80-lecia Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej.

  NAJPIERW W POWIATACH
  Do końca stycznia przyjmujemy zgłoszenia do turnieju. Przypominamy, że grać mogą reprezentacje gimnazjalne z całego województwa. W eliminacjach powiatowych wyłonimy szesnastu finalistów (patrz infografika), którzy w maju zagrają w finałowej fazie MINIEURO 2008.

  Zgłoszenia przyjmujemy pod numerami telefonów: (0-41) 349-53-30; 363-62-61 do 31 stycznia. Regulamin turnieju oraz szczegółowe informacje o terminach rozgrywek dostępne na stronie internetowej: www.echodnia.eu/minieuro

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo