Pińczów > Orkiestrowa impreza w Belwederze

  Pińczów > Orkiestrowa impreza w Belwederze

  /ALI/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Trwają gorączkowe przygotowania do XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pińczowie. Jak zwykle największa impreza przygotowywana jest przez Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury, które od 15.30 zaprasza do sali widowiskowej Belwederu.

  Wielki sztab orkiestrowy rezydować będzie także w Gimnazjum numer 2 gdzie docierać będą grupki wolontariuszy.

  O godziny 15.30 w sali widowiskowej Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury rozpocznie się finałowy koncert.
  Wystąpią w nim kolejno: soliści Studia Piosenki, Zespół Wokalny Szkoły Podstawowej numer 1, zespoły Taneczne ATUT i REFLEX a po nich na estradzie pojawi się słynna grupa hip-hopowa "HzH". Po hip-hopie nastąpi zmiana tonacji i zadmie Orkiestra Dęta Szkoły Muzycznej z Pińczowa a potem wystąpi zespół EMANATE ze Skarżyska Kamiennej. Na zakończenie przewidziano koncert zespołu "GROUPIES. Wielki finał to jednak także wielka aukcja obrazów, upominków i gadżetów. Licytowana będzie między innymi replika berełka burmistrzów krakowskich wykonana z okazji jubileuszu 750-lecia lokacji Miasta Krakowa oraz pamiątkowa moneta przekazana przez burmistrza Włodzimierza Baduraka.

  Równie bezcennym upominkiem będzie pamiątkowy medal, jaki od papieża Jana Pawła II otrzymał wiceburmistrz Pinczowa Marek Zatorski.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Studniówki 2017

  Wideo