Zgarnij bilety do kina

  student.echodnia.eu

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  "Ranczo Wilkowyje" to świetna komedia polskiej produkcji. Zgarnij bilet na ten film.

  "Ranczo Wilkowyje" to świetna komedia polskiej produkcji. Zgarnij bilet na ten film.

  Na ten weekend kino Moskwa proponuje między innymi polską komedię "Ranczo Wilkowyje". Przyślij e-mail i weź bilet na film.
  "Ranczo Wilkowyje" to świetna komedia polskiej produkcji. Zgarnij bilet na ten film.

  "Ranczo Wilkowyje" to świetna komedia polskiej produkcji. Zgarnij bilet na ten film.

  Prócz tych filmów, kino Moskwa wyświetli "Film o pszczołach" oraz "Katyń" "Jeszcze raz", "Don Chichot", "Rozważni i romantyczni: klub miłośników Jane Austen" oraz "Red road".

  Mamy do rozdania sześć pojedynczych zaproszeń dla studentów na wybrane przez nich filmy do kina Moskwa. Jeśli masz należysz do grona żaków i masz ochotę wybrać się na jeden z seansów, wyślij e - mail na adres student@echodnia.eu. W temacie maila wpisz hasło "kino", a w jego treści swoje imię i nazwisko.
  Podasz je w kasie kina Moskwa, by wejść na film. W naszej zabawie mogą wziąć udział osoby, które nie otrzymały zaproszeń na film wciągu ostatniego miesiąca. Student sam wybiera film, jaki chce obejrzeć.

  Ranczo Wilkowyje

  Sielankę pary zakochanych: Lucy i Kusego przerywa niespodziewane przybycie z Ameryki męża Lucy, Louisa. Okazuje się, że ich rozwód nie został do końca przeprowadzony. Louis pragnie odzyskać uczucia żony i namówić ją do powrotu do USA. Kusy usuwa się w cień, jednak z czasem zaczyna podejrzewać Louisa o niezbyt czyste zamiary...

  Tymczasem w Wilkowyjach zjawia się Czerepach, w roli kontrolera z Izby Obrachunkowej. Ponieważ sam uczestniczył we wszystkich przekrętach, kontrolowanie idzie mu łatwo. Zdesperowany Wójt, wraz z przedsiębiorcą Więcławskim, który od lat wygrywał wszelkie przetargi w gminie, knuje przeciwko swemu odwiecznemu wrogowi. Bywalcy ławeczki zaś, poróżniwszy się ze sklepową, otwierają własny ogródek piwny.
  KATYŃ

  Początek drugiej wojny światowej. Po inwazji hitlerowskich Niemiec na Polskę na rozkaz Józefa Stalina 17 września 1939 na polskie ziemie wkraczają również oddziały armii radzieckiej. Wszyscy polscy oficerowie trafiają do sowieckiej niewoli.
  Anna (M. Ostaszewska), żona rotmistrza Pułku Ułanów w Krakowie (A. Żmijewski), czeka na męża, a oczywiste dowody, że został zamordowany prze Rosjan przyjmuje z niedowierzaniem. Żona (D. Stenka) generała (J. Englert) w kwietniu 1943 roku dowiaduje się o śmierci męża po odkryciu przez Niemców masowych grobów polskich oficerów w lesie katyńskim. Milczenie i kłamstwa na temat zbrodni także po wojnie rozrywają serce Agnieszce (M. Cielecka), siostrze pilota (P. Małaszyński), który podzielił los pozostałych polskich żołnierzy. Jedynym ocalałym będzie przyjaciel rotmistrza, Jerzy (A. Chyra), który wstąpi do Ludowego Wojska Polskiego.

  Jak będzie wyglądało po wojnie życie kobiet czekających na swych ukochanych w państwie polskim, które wciąż zależne jest od radzieckiej Rosji? Czy dla tych, którzy zaakceptowali nowy ustrój, ojczyzna i wolność będą miały wciąż to samo znaczenie?

  Jeszcze raz

  Anna to żywiołowa, atrakcyjna czterdziestolatka z poczuciem humoru. Kasia nie jest typową dziewiętnastolatką. Nie lubi imprez, nie interesuje się chłopakami, jada zdrową żywność i uprawia jogę. Michał jest bardzo przystojnym, poukładanym i zamożnym prawnikiem. Paweł ma dwadzieścia lat, kocha życie, ładne dziewczyny i zabawę.

  Kasia i Anna miały jechać razem na wakacje nad morze, ale w rezultacie Kasia jedzie sama uczyć się surfingu, a Anna namówiona przez przyjaciółkę zamierza spędzić miło czas z grupą znajomych w górach, u świeżo poznanego przyjaciela, Michała. Chwilę wcześniej Kasia poznaje Pawła na imprezie, na której chłopak nie robi na niej dobrego wrażenia. Następnego dnia Kasia wyrusza nad morze z Pawłem, ale ich wspólna droga to istne "męki". W tym czasie Anna w wyniku podstępu przyjaciół ląduje sama z Michałem w jego domu w górach.

  Don Chichot

  Osiołek Rucio opowiada prawdziwą historię o Don Kichocie. Według niego nie był on szalonym rycerzem, tylko bardzo inteligentnym, wesołym i pełnym życia kompanem. Wraz z rumakiem Rosynantem i wiernym pomocnikiem Sancho Pansą, wyruszają na pojedynek z "Rycerzem z Księżyca", od wyniku którego zależeć będzie wszystko. Na ich drodze stanie jednak wielu wrogów, którym będą musieli stawić czoła.
  Red road

  Jackie pracuje przy jako operatorka telewizji dozorowej.
  Pewnego dnia w jednym z monitorów pojawia się mężczyzna,
  którego nie spodziewała się zobaczyć. Mężczyzna,
  którego nie chciała już nigdy więcej oglądać.
  Teraz jednak nie ma wyboru i musi się z nim spotkać.

  Rozważni i romantyczni:klub miłośników Jane Austen

  Sześcioro członków klubu czytelniczego, sześć książek Jane Austen, sześć splecionych ze sobą wątków rozgrywających się w ciągu sześciu miesięcy, a to wszystko w scenerii żyjącego w szalonym tempie miasta Sacramento. I o ile rozgrywające się współcześnie historie nigdy nie są dokładnym odzwierciedleniem wątków Austen, to jednak nasi bohaterowie mogą odnaleźć echa swoich problemów i perypetii właśnie w powieściach tej autorki, powieściach pełnych uniwersalnych celnych obserwacji i prawd o ludzkim życiu.

  Film o pszczołach

  Spróbujmy przez chwilę spojrzeć na świat oczami pszczoły, a szczególnie jednego z jej przedstawicieli- Barry'ego B. Bensona . Ten świeżo upieczony, ambitny absolwent pszczelego collegu pragnie od życia czegoś więcej niż nieuniknionej kariery w miodowym biznesie. Wykorzystuje więc nadarzająca się okazję i wyrywa się z ula. To poszukiwanie wolności prowadzi go do świata, którego nie wyobrażał sobie nawet w najśmielszych marzeniach. W 'nowym' świecie Barry poznaje uduchowioną kwiaciarkę z Nowego Jorku o imieniu Vanessa i dla niej łamie kardynalną zasadę rządzącą światem pszczół - 'Nigdy nie rozmawiać z człowiekiem!'. Przyjaźń między dwojgiem nowych znajomych szybko się rozwija, a Barry przechodzi ekspresowy kurs radzenia sobie w świecie ludzi. Z czasem odkrywa, że produkowane w pocie i znoju pszczele bogactwo - miód stoi sobie jak gdyby nigdy nic na półkach każdego sklepu i może być kupione przez każdego, kto tylko ma na to ochotę. Zaszokowany swoim odkryciem i jawną niesprawiedliwością postanawia pozwać rasę ludzką do sądu o kradzież pszczelego specjału i bezprawne zbijanie na nim fortuny.

  “Film o pszczołach" to pierwsze przedsięwzięcie Seinfelda w świecie animacji pełnometrażowej, znanego i utytułowanego komika, który tym razem nie tylko użyczył swojego głosu centralnej postaci filmu, ale również miał swój wkład przy pisaniu scenariusza i produkcji filmu.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo