Meble Tutaj w Kielcach

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Pierwszych gości po salonie Meble Tutaj oprowadzała jego właścicielka, Dorota Tutaj.

  Pierwszych gości po salonie Meble Tutaj oprowadzała jego właścicielka, Dorota Tutaj. ©A. Piekarski

  W Kielcach otwarto salon, w którym można kupić wysokiej jakości meble za przystępną cenę.
  Pierwszych gości po salonie Meble Tutaj oprowadzała jego właścicielka, Dorota Tutaj.

  Pierwszych gości po salonie Meble Tutaj oprowadzała jego właścicielka, Dorota Tutaj. ©A. Piekarski

  Bogata oferta mebli, zarówno tradycyjnych, jak również oryginalnych oraz doświadczeni sprzedawcy to najważniejsze atuty otwartego w miniony piątek salonu meblowego Meble Tutaj.

  Właścicielem otwartego w piątek przy ulicy Mielczarskiego w Kielcach salonu meblowego jest Dorota Tutaj, która przez ostatnie kilka lat była kierownikiem jednego z największych sklepów meblowych w stolicy województwa świętokrzyskiego.

  - W branży meblarskiej pracuję od kilkunastu lat i dlatego od pewnego czasu rozważałam otwarcie salonu z meblami.
  W końcu uznałam, że mam już doświadczenie pozwalające mi na otwarcie własnego sklepu - opowiada Dorota Tutaj. - Zdecydowałam się na salon, w którym można kupić w przystępnej cenie oryginalne, dobrze wykonane meble. Dlatego też oferta obejmuje wyroby takich producentów jak chociażby Meblotap czy Wajnert.
  Klienci znajdującego się w Kielcach przy ul. Mielczarskiego salonu mają spory wybór, bowiem oferta salonu Meble Tutaj jest nie tylko bogata, ale również różnorodna. Szczególnie w przypadku mebli tapicerowanych, których w salonie jest najwięcej. Są na przykład tradycyjne, ciekawie łączone z drewnem kanapy, które nawiązują do stylu mebli z lat 60. oraz proste zestawy wypoczynkowe pasujące do nowoczesnych wnętrz.

  - Staram się, aby klient miał duży wybór. Przede wszystkim tradycyjnych mebli, w jednolitym obiciu, które nie okażą się niemodne za kilka lat. Takich, które łatwo dobrać do niemal każdego wnętrza. I dlatego są to głównie meble o prostych, prawie geometrycznych kształtach. Nie brakuje jednak mebli o najmodniejszych obecnie kwiecistych wzorach - mówi Dorota Tutaj.

  Gamę produktów salonu Meble Tutaj uzupełniają liczne fotele, stoły, meblościanki, komody i regały. Zarówno o prostych, klasycznych formach, jak również łączących drewno z kamieniem czy też szkłem.

  - Wiele mebli, które oferujemy odróżnia się od tych, jakie można kupić w innych salonach. Planuję wzbogacenie oferty między innymi o elementy wystroju wnętrz - dodaje Dorota Tutaj.

  Komentarze (5)

  Wszystkie komentarze (5) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo