"Zaczarowana" w kinie Moskwa

  "Zaczarowana" w kinie Moskwa

  student.echodnia.eu

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Kino Moskwa proponuje film "Zaczarowana', który opowiada o przygodach księżniczki Giselle, wyrzuconej przez złą królową z baśniowej krainy

  Kino Moskwa proponuje film "Zaczarowana', który opowiada o przygodach księżniczki Giselle, wyrzuconej przez złą królową z baśniowej krainy.

  Kino Moskwa zaprasza na superprodukcję "Zaczarowana". Prócz tego filmu wyświetli "Butelki zwrotne", "Lejdis", "Motyl i skafander" oraz "Rezerwat".
  Kino Moskwa proponuje film "Zaczarowana', który opowiada o przygodach księżniczki Giselle, wyrzuconej przez złą królową z baśniowej krainy

  Kino Moskwa proponuje film "Zaczarowana', który opowiada o przygodach księżniczki Giselle, wyrzuconej przez złą królową z baśniowej krainy.

  Kino Moskwa zaprasza na filmy w czasie weekendu. W repertuarze kina znajdują się: "Zaczarowana", "Butelki zwrotne", "Lejdis", "Motyl i skafander" oraz "Rezerwat".

  Zaczarowana

  Księżniczka Giselle zostaje usunięta przez złą królową Narissę z magicznego, animowanego świata Andalazji. A właśnie miała poślubić swego wymarzonego księcia Edwarda! Giselle trafia do współczesnego Nowego Jorku i początkowo, przerażona całkowicie obcym jej światem, myśli tylko o tym, jak powrócić do baśniowej krainy.
  Z czasem jednak zaczyna dostrzegać uroki rzeczywistości, zwłaszcza gdy poznaje sympatycznego prawnika, Roberta Philipa i jego sześcioletnią córkę, Morgan. Tymczasem na Manhattan przybywa także Edward wraz z przyjaciółmi, by odnaleźć księżniczkę. Zła królowa też, rzecz jasna, nie próżnuje...
  Kino Moskwa zaprasza również na filmy w czasie weekendu. A my mamy do rozdania cztery zaproszenia na seanse. W repertuarze kina znajdują się: "Zaczarowana", "Butelki zwrotne", "Lejdis", "Motyl i skafander" oraz "Rezerwat".

  Jeśli masz ochotę wybrać się na jeden z tych filmów z zaproszeniem wygranym w naszej zabawie, przyślij jak najszybciej e-mail na adres student@echodnia.eu. W temacie wiadomości wpisz hasło "zaczarowana", a w jej treści - swoje imię i nazwisko. dane te podasz w kasie kina Moskwa, by wejść na wybrany przez Ciebie film. Mamy do rozdania cztery zaproszenia na weekend.

  Butelki zwrotne

  Nowa czeska komedia podbije polskie kina. Pełna zabawnych i wzruszających scen opowieść o niezwykłej miłości w zwykłym życiu. Film o radości ludzi, którzy nigdy nie rezygnują z poszukiwań jasnej strony życia, którzy nie boją się kochać i uciekać w marzenia. Najbardziej kasowa komedia w historii czeskiego kina. Dzieło duetu, który nadał czeskim filmom nowe oblicze.

  Podstarzały nauczyciel rezygnuje z pracy szkole. Zamiast jednak dołączyć do stetryczałych przyjaciół, szuka zajmującej choć spokojnej pracy. Ostatecznie obsługuje punkt butelek zwrotnych w hipermarkecie. Styczność z klientami powoduje szereg tragikomicznych epizodów, podobnie jak niegasnący apetyt na płeć piękną, nie zaspokajany przez zrzędliwą żonę.


  Lejdis

  Historia czterech przyjaźniących się od dziecka młodych kobiety (dwie mężatki, rozwódka i singiel), mających ogromne problemy ze zrozumieniem absurdalnego, ich zdaniem, świata mężczyzn.

  Film "Lejdis" to zabawna opowieść o życiu czterech dziewczyn, które mają ogromne problemy ze zrozumieniem absurdalnego, ich zdaniem świata mężczyzn. Paradoksalnie tę żeńską odpowiedź na "Testosteron" napisał mężczyzna - Andrzej Saramonowicz ("Pół serio", "Ciało", "Testosteron",), któremu twórczo pomogły cztery kobiety. Damski punkt widzenia na świat w połączeniu z poczuciem humoru autora "Testosteronu", gwarantują widzom dwie godziny fantastycznej zabawy i wzruszeń.
  Motyl i skafander

  Jean-Dominique Bauby, naczelny redaktor "Elle", na skutek wylewu krwi do mózgu doznał prawie całkowitego paraliżu. Mógł jedynie ruszać lewą powieką. Tekst "Skafandra i motyla" dyktował, mrugając powieką i posługując się specjalnym alfabetem. W swojej książce Bauby opowiada o życiu przed wylewem, mówi także o tym jakie to uczucie zostać uwięzionym w bezużytecznym ciele i móc wyłącznie marzyć o podróżach do miejsc, których nigdy się nie zobaczy.

  Tragedia nie wyklucza humoru. Ten film to lekcja życia, nie w sensie moralistycznym, ale w znaczeniu emocji, jakie ze sobą niesie. Proces tworzenia i miłość pozwalają na osiągnięcie pewnego stanu świadomości. Trzeba umieć korzystać z każdej chwili, nawet najbardziej prostej, błahej.
  Rezerwat

  Fotograf Marcin Wilczyński, po rozstaniu z dziewczyną, wprowadza się do podupadłej kamienicy na Pradze. Właściciel budynku zleca mu wykonanie serii zdjęć ilustrujących fatalny stan posesji. Marcin, fotografując sąsiadów i okolice kamienicy, odkrywa zupełnie nowy świat, który stopniowo zaczyna go fascynować i w którym doświadcza serii zdarzeń, które zmienią jego życie przysparzając mu nowych przyjaciół i wrogów.

  Rezerwat Łukasza Palkowskiego to komediowa, pełna zaskakujących zwrotów akcji, a jednocześnie poruszająca i ciepła, słodko-gorzka opowieść o efektach zderzenia mentalności przybysza z lewobrzeżnej części Warszawy ze światem cieszącej się złą sławą stołecznej Pragi. Zrealizowana z dezynwolturą i błyskotliwością historia przedstawia proces adaptacji nowego mieszkańca dzielnicy w wymagającym szczególnych umiejętności i rządzącym się własnymi prawami praskim mikrokosmosie.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo