Gdzie na imprezę?

  /lima/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  W ostatni weekend szalona zabawą rozgrzaliśmy klub U4. Gdzie będziemy tańczyć w ten weekend?

  W ostatni weekend szalona zabawą rozgrzaliśmy klub U4. Gdzie będziemy tańczyć w ten weekend? ©D. Łukasik

  Najlepsze imprezy jak zwykle w kieleckich klubach. Gdzie będziemy bawić się w ten weekend? Wybierz zabawę dla siebie.
  W ostatni weekend szalona zabawą rozgrzaliśmy klub U4. Gdzie będziemy tańczyć w ten weekend?

  W ostatni weekend szalona zabawą rozgrzaliśmy klub U4. Gdzie będziemy tańczyć w ten weekend? ©D. Łukasik


  ALIBI CLUB

  Dziś wieczorem klubowi didżeje zabiorą gości w podróż do lat 60., 70., 80. i 90. Hity tamtych lat zremiksują i zaprezentują w nowej formie. Każdy będzie chciał spróbować swych sił na parkiecie. Początek o godzinie 20.

  Sobotnia noc przeniesie imprezowiczów na parkiety najlepszych europejskich dyskotek. To będzie wieczór szaleństwa w rytm najnowszych przebojów. Początek o godzinie 20.

  Niedziela jest zarezerwowana dla zakochanych, choć z pewnością single poczują tu wyjątkowy klimat. Didżej zaserwuje najbardziej namiętne i gorące piosenki o miłości, choć nie zabraknie kawałków pełnych szału i energii. Początek o godzinie 20.

  AFRICA PUB

  Dziś klub swym fanom zaserwuje szalony dancing w rytm hitów z lat 70. i 80. Taka muzyka w połączeniu ze smacznym drinkiem sprawi, że ulecą problemy całego tygodnia. Znany imprezowiczom pubu DJ Biko zagra to, co goście najlepiej znają i najbardziej lubią. Wstęp wolny. Mogą wejść osoby, które skończyły 21 lat.
  Sobotnia dyskoteka nie może się obejść bez starszych i najnowszych hitów. DJ Biko zaserwuje mnóstwo klubowej muzyki, nie braknie hausu czy r’n’b. Wstęp bezpłatny. Wejście od 18 lat.


  ANTRAKT CAFE

  Podczas dzisiejszego "Trendy" najlepsze polskie i zagraniczne przeboje zagra i zaśpiewa duet Roman i Restek. Hity w ich wykonaniu zachęcą do popisów tanecznych. Całość imprezy poprowadzi DJ Stanisław. Hity ostatnich pięciu dekad w jego wykonaniu sprawią, że parkiet zahuczy szaloną zabawą. Początek o godzinie 21. Wejdą osoby, które skończyły 21 lat. Wstęp będzie kosztował panów 10 złotych.
  Konsola podczas sobotniego "Moonlight Fever" również będzie należeć do DJ Stanisława.

  Rytmy najbardziej gorących i namiętnych hitów zapewnią świetny klimat wieczoru. Znany klubowiczom didżej nie zapomni o lubianej przez nich muzyce w stylu hause i r’n’b. Dziewczyny, które obchodzą tu swoje wieczory panieńskie, mogą liczyć na wyjątkową uwagę ze strony prowadzącego oraz obsługi. Wstęp od 21 lat. Początek o godzinie 21. Za wejście każdy zapłaci 10 złotych.

  ARIZONA

  Podczas dzisiejszego "Stare, nowe, najnowsze" za adapterem stanie DJ Vazces i zaserwuje przeboje w myśl hasła. Wybuchowa mieszanka największych hitów sprawi, że parkiet będzie gorący od szalonych popisów tanecznych gości. Studenci i panie wejdą za darmo. Dla żaków klub przygotował liczne promocje oraz upusty. Panowie za wejście zapłacą 10 złotych.

  Muzyką podczas sobotniego "...Tego naprawdę nie da się opisać..." zawładnie DJ Młody. Najlepsze przeboje z lat 70., 80. i 90. nie pozwolą nikomu na dłużej zagrzać miejsca przy barze. Za wstęp studenci zapłacą 5 złotych, panowie 10 złotych. Panie wejdą za darmo.

  DJ Janusz podczas niedzielnej "Retrospekcji" zaproponuje przekrój znanych, lubianych przebojów począwszy od lat 60., a skończywszy na 90. Zaproponuje polskie oraz zagraniczne najbardziej popularne radiowe hity. Wstęp bezpłatny. Początek imprez o godzinie 20.

  CHILLOUT CLUB

  Dzisiejsza impreza w klubie to "tekBEATS or drumBITES". W konstelacji czterech datowych dwójek, 22.02.2008, klub zaprasza na dwusalowe party. KiO sprzymierzone z kieleckim plemieniem hardkor HCC, dzięki połączeniu wspólnych mocy ma przyjemność zaprezentować event. Dźwięk od fali regularnych TEKbeatow do przebijającego bębenki żądłem perkusji drum and bassu, zaprezentują muzycy Cyfrak i Simba z Warszawy, Fukktry z Krakowa, tFardy, Robson, Kaczi, Mazjan, Rosoul oraz JNAtheAnimalMan z Kielc. Wstęp kosztuje 10 złotych.

  U4 CLUB

  Dzisiaj klubowicze zrelaksują się po tygodniu ciężkiej i wytężonej pracy. Didżej specjalnie dla nich zaserwuje dźwięki muzyki lat 80. i 90. Sprawi, że poczują szalony klimat weekendu w klubie w towarzystwie przyjaciół. Wstęp od 21 lat.
  Na sobotni wieczór klub zaplanował iście szaloną imprezę w rytm brzmień muzyki klubowej. Na parkiecie nie zabraknie bitów w stylu hause czy r’n’b. Wstęp od 21 lat.

  ZAMKOWA KLUB

  Dziś wieczorem DJ Janusz sprawi, że na parkiecie wprost będzie kipieć od gorących rytmów. Zaserwuje najlepsze hity muzyki tanecznej, z czołówką najlepszych przebojów ostatnich pięciu dekad będzie pod dostatkiem. Z głośników popłyną dźwięki fanky, hausu oraz r’n’b. Początek o godzinie 21. Wstęp dla osób od 23 lat. Za wejście panowie zapłacą 10 złotych.
  Gorączka sobotniej nocy jest zarezerwowana dla hitów w stylu oldschool disco. DJ Tomasz zadba, by w sali zagościły rytmy salsy, samby, jive’a, r’n’b oraz funky. Początek o godzinie 21. Wstęp dla osób od 23 lat. Za wejście każdy zapłaci 10 złotych.

  W niedzielę klubowa scena należy do duetu Twenty One. Zespół zagra "na żywo" najbardziej popularne i lubiane utwory zarówno polskie, jak i zagraniczne. Świetna zabawa będzie trwać do rana. Wstęp wolny od 21 lat.
  W ciągu weekendu klub organizuje też wieczory panieńskie. Przyszłe mężatki mogą liczyć na mnóstwo upustów, rabatów i profesjonalną organizację wieczoru. Przyszła panna młoda ma zagwarantowanego szampana oraz świetną zabawę po świt.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo