Złóż życzenia ukochanej osobie i wygraj lot balonem

  Złóż życzenia ukochanej osobie i wygraj lot balonem

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Główną nagrodą w Wielkim Konkursie Walentynkowym Echa Dnia są loty balonem dla trzech par ufundowane przez firmę Roleski.

  Główną nagrodą w Wielkim Konkursie Walentynkowym Echa Dnia są loty balonem dla trzech par ufundowane przez firmę Roleski.

  Tylko za pośrednictwem Echa Dnia i portalu echodnia.eu masz okazję złożyć walentkowe życzenia i wygrać dla siebie i ukochanej osoby lot balonem.
  Główną nagrodą w Wielkim Konkursie Walentynkowym Echa Dnia są loty balonem dla trzech par ufundowane przez firmę Roleski.

  Główną nagrodą w Wielkim Konkursie Walentynkowym Echa Dnia są loty balonem dla trzech par ufundowane przez firmę Roleski.

  Zobacz najnowsze życzenia walentynkowe w serwisie www.echodnia.eu/walentynki

  Wystarczy przesłać za naszym pośrednictwem życzenia dla ukochanej osoby. Można to zrobić na cztery sposoby wysyłając życzenia: sms-em, mms-em, film wideo, lub na kartce pocztowej z przyklejonym kuponem. Twoje życzenia będą na bieżąco ukazywać się od 1 lutego w specjalnym serwisie walentynkowym WWW.echodnia.eu/walentynki.

  Z kolei wszystkie życzenia nadesłane na kartkach, lub sms-ami ukażą się w bezpłatnym dodatku z Echem Dnia w sobotę, 14 lutego.

  Mamy dla was super nagrody!

  Wśród wszystkich, którzy nadeślą życzenia rozlosujemy wspaniałe nagrody w trzech kategoriach:

  - najciekawsze życzenia przesłane sms-em, lub na kartce pocztowej
  - najciekawsze życzenia foto
  - najciekawsze życzenia wideo

  Nagrody to między innymi loty balonem dla trzech par, romantyczne kolacje w ekskluzywnych restauracjach i zaproszenia na walentynkowe imprezy: 50 podwójnych zaproszeń na recital piosenki francuskiej "Miłość w Paryżu" w Kielcach, 1 podwójne zaproszenia na koncert Anny Marii Jopek w Radomiu, 2 podwójne zaproszenia na "Walentynkową gorączkę sobotniej nocy" w Klubie Alibi w Radomiu i 2 podwójne zaproszenia na bal walentynkowo-karnawałowy na zamku w Baranowie Sandomierskim.

  Ważne  Ważne


  Przesyłając za pomocą maila, telefonu lub w jakikolwiek inny sposób wiadomość, zdjęcie lub film, wyrażam zgodę na nieodpłatną, nieograniczoną czasowo i terytorialnie ich publikację w internecie i gazetach grupy Media Regionalne. Oświadczam, że mam pełne prawo do dysponowania nimi oraz że przysługują mi autorskie prawa majątkowe, które nie są ograniczone na rzecz osoby trzeciej, lub że przysługują mi prawa do korzystania z nich (licencja). Oświadczam, że osoby utrwalone w przesłanych przeze mnie wiadomościach, zdjęciach lub filmach, których zgoda jest konieczna do ich publikacji, wyraziły zgodę na publikację swojego wizerunku, zwłaszcza w internecie oraz gazetach grupy Media Regionalne.  Jak wysłać życzenia?

  Życzenia przesyłane sms-em o treści: KOCHAJ treść życzeń, nr tel. osoby, do której kierujemy życzenia (na KOCHAJ Dla ukochanego Ewy od Arka, 600000000 należy wysłać na numer 72) na NUMER TELEFONU 72601.
  Całkowita długość treści mms-a nie może przekroczyć 160 znaków oraz nie można używać polskich znaków w treści mms-a.
  Sms-y można wysyłać od środy 28 stycznia do 11 lutego do północy. Całkowity koszt sms-a 2,44 z vat-em.

  Życzenia przesłane mms-em o treści: AMOR (wpisane w treści a nie w temacie mms) treść życzeń, nr. Tel. Osoby, do której kierujemy życzenia (np. AMOR Dla Ukochanej Ewy od Arka, 600000000) na NUMER TELEFONU 904888
  Uwaga! Całkowita długość treści mms-a nie może przekroczyć 160 znaków oraz nie można używać polskich znaków w treści mms-a. Wielkość zdjęcia jest ograniczona przez operatora sieci komórkowej
  Mms-y można wysyłać od środy 28 stycznia do 13 lutego do godziny 12. Całkowity koszt mms-a 4,88 z vat-em.

  Film z życzeniami dla ukochanej osoby należy wysłać na adres internet@echodnia.eu. Zostanie on umieszczony w serwisie bez ingerencji w treść. Redakcja zastrzega sobie jednakże prawo do odmówienia publikacji filmu w przypadku podejrzenia, że jest on niezgodny z prawem lub dobrymi obyczajami.
  UWAGA! Ponieważ wszystkie filmy biorą udział w konkursie na najfajniejsze życzenia walentynkowe, prosimy aby mail zawierał dane kontaktowe (przynajmniej imię i numer telefonu), co umożliwi nam kontakt z wyróżnionymi osobami.

  Życzenia przesyłane na kartce pocztowej muszą mieć naklejony kupon walentynkowy drukowany codziennie w Echu Dnia. Kartki należy przesłać na adres redakcji "Echa Dnia" 25-520 Kielce, ul. Targowa 18, lub 26-600 Radom, ul. 25 Czerwca 60, lub 37-450 Stalowa Wola, ul. 1 sierpnia 12, lub dostarczyć osobiście do najbliższej redakcji "Echa Dnia". Kartki pocztowe można wysyłać do środy, 11 lutego. Uwaga! Decyduje data wpływu.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Czytaj też

  Wideo