Mamy już pierwsze filmowe życzenia walentynkowe

  Mamy już pierwsze filmowe życzenia walentynkowe

  mił

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Mamy już pierwsze filmowe życzenia walentynkowe
  Tylko za pośrednictwem Echa Dnia i <a href="http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/section?Category=WALENTYNKI">serwisu walentynkowego </a>masz okazję złożyć walentkowe życzenia i wygrać dla siebie oraz ukochanej osoby lot balonem i wiele innych atrakcyjnych nagród.
  Mamy już pierwsze filmowe życzenia walentynkowe
  Zobacz najnowsze życzenia w serwisie walentynkowym

  Film przesłała nam nawet kilkuletnia Zuzia, która nagrała walentynkowe życzenia dla swojego brata Mateusza. Mamy też życzenia dla między innymi filmowe życzenia dla Albercika, Kasi i dla męża od żony Doroty.

  Bardzo ciekawa animacja jest z kolei wyznaniem miłosnym dla Damianka.
  Mamy już także pierwsze mms-y z życzeniami foto i całe mnóstwo sms-ów i kartek z życzeniami tekstowymi.  Jeśli i Ty chcesz także zrobić niespodziankę bliskiej Ci osobie, nic trudnego.
  Wystarczy za naszym pośrednictwem życzenia. Można to zrobić na cztery sposoby wysyłając życzenia: sms-em, mms-em, film wideo, lub na kartce pocztowej z przyklejonym kuponem. Twoje życzenia będą na bieżąco ukazywać się od 1 lutego w specjalnym serwisie walentynkowym WWW.echodnia.eu/walentynki.

  Z kolei wszystkie życzenia nadesłane na kartkach, lub sms-ami ukażą się w bezpłatnym dodatku z Echem Dnia w sobotę, 14 lutego.

  Mamy dla was super nagrody!

  Wśród wszystkich, którzy nadeślą życzenia rozlosujemy wspaniałe nagrody w trzech kategoriach:

  - najciekawsze życzenia przesłane sms-em, lub na kartce pocztowej
  - najciekawsze życzenia foto
  - najciekawsze życzenia wideo

  Nagrody to między innymi loty balonem dla trzech par, romantyczne kolacje w ekskluzywnych restauracjach i zaproszenia na walentynkowe imprezy: 50 podwójnych zaproszeń na recital piosenki francuskiej "Miłość w Paryżu" w Kielcach, 1 podwójne zaproszenia na koncert Anny Marii Jopek w Radomiu, 2 podwójne zaproszenia na "Walentynkową gorączkę sobotniej nocy" w Klubie Alibi w Radomiu i 2 podwójne zaproszenia na bal walentynkowo-karnawałowy na zamku w Baranowie Sandomierskim.

  Jak wysłać życzenia?

  Życzenia przesyłane sms-em o treści: KOCHAJ treść życzeń, nr tel. osoby, do której kierujemy życzenia (na KOCHAJ Dla ukochanego Ewy od Arka, 600000000 należy wysłać na numer 72) na NUMER TELEFONU 72601.
  Całkowita długość treści mms-a nie może przekroczyć 160 znaków oraz nie można używać polskich znaków w treści mms-a.
  Sms-y można wysyłać od środy 28 stycznia do 11 lutego do północy. Całkowity koszt sms-a 2,44 z vat-em.

  Życzenia przesłane mms-em o treści: AMOR (wpisane w treści a nie w temacie mms) treść życzeń, nr. Tel. Osoby, do której kierujemy życzenia (np. AMOR Dla Ukochanej Ewy od Arka, 600000000) na NUMER TELEFONU 904888
  Uwaga! Całkowita długość treści mms-a nie może przekroczyć 160 znaków oraz nie można używać polskich znaków w treści mms-a. Wielkość zdjęcia jest ograniczona przez operatora sieci komórkowej
  Mms-y można wysyłać od środy 28 stycznia do 13 lutego do godziny 12. Całkowity koszt mms-a 4,88 z vat-em.

  Film z życzeniami dla ukochanej osoby należy wysłać na adres internet@echodnia.eu. Zostanie on umieszczony w serwisie bez ingerencji w treść. Redakcja zastrzega sobie jednakże prawo do odmówienia publikacji filmu w przypadku podejrzenia, że jest on niezgodny z prawem lub dobrymi obyczajami.
  UWAGA! Ponieważ wszystkie filmy biorą udział w konkursie na najfajniejsze życzenia walentynkowe, prosimy aby mail zawierał dane kontaktowe (przynajmniej imię i numer telefonu), co umożliwi nam kontakt z wyróżnionymi osobami.

  Życzenia przesyłane na kartce pocztowej muszą mieć naklejony kupon walentynkowy drukowany codziennie w Echu Dnia. Kartki należy przesłać na adres redakcji "Echa Dnia" 25-520 Kielce, ul. Targowa 18, lub 26-600 Radom, ul. 25 Czerwca 60, lub 37-450 Stalowa Wola, ul. 1 sierpnia 12, lub dostarczyć osobiście do najbliższej redakcji "Echa Dnia". Kartki pocztowe można wysyłać do środy, 11 lutego. Uwaga! Decyduje data wpływu.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Czytaj też

  Wideo