Zmień się na zdrowie - tworzymy pierwsze internetowe reality...

  Zmień się na zdrowie - tworzymy pierwsze internetowe reality show

  lima

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Zmień się na zdrowie - tworzymy pierwsze internetowe reality show
  Przez sto dni będziemy podglądać zmagania z własnymi słabościami pięciu uczestników wielkiej akcji Echa Dnia. Nasi Internauci nie tylko będą obserwatorami, ale sami będą mogli zmienić swój styl życia na zdrowy. Zajrzyj do serwisu już teraz.
  Zmień się na zdrowie - tworzymy pierwsze internetowe reality show
  Dziś znajdziesz tam wideo, zdjęcia i prezentacje pięciorga uczestników akcji oraz prezentacje ekspertów. W specjalnym boksie "I Ty skorzystaj z porad specjalistów" znajdują się już pierwsze porady o tym jak zdrowo odżywiać się, ćwiczyć i pęknie wyglądać. Sprawdź już teraz.

  Z kolei na forum czekamy na wpisy dotyczące Twoich zmagań z dietą, urodą bądź nadwagą.

  Celem kampanii "Zmień się na zdrowie" jest pokazanie - na przykładzie pięciu wybranych osób - jak zdrowo się odchudzać, ale także, a może przede wszystkim, jak zdrowo się zmieniać i lepiej żyć.
  W wciągu stu dni - począwszy od poniedziałku, 2 marca będziemy śledzić i opisywać zmagania piątki osób objętych specjalistyczną pomocą.
  Nie raz zapewne przyjdzie im stoczyć bitwę z własnymi słabościami i pragnieniami. Pozbycie się nawyków wypracowanych latami przychodzi z trudem. Wraz z nimi będziemy u lekarza, dietetyka, na ćwiczeniach fitness, w gabinetach fryzjerskim i kosmetycznym. Będziemy im towarzyszyć w każdym ważnym momencie. Nagrania wideo i galerie zdjęć zobrazują zmagania.

  Zapraszamy do wspólnego zmieniania się na zdrowie.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry