Nowi partnerzy zespołu BMW Sauber F1 Team

  Nowi partnerzy zespołu BMW Sauber F1 Team

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Zespół BMW Sauber F1 Team

  Zespół BMW Sauber F1 Team ©BMW Sauber

  Zespół Kubicy w ciągu ostatnich tygodni podpisał już drugą umowę sponsorską.
  Zespół BMW Sauber F1 Team

  Zespół BMW Sauber F1 Team ©BMW Sauber

  Pierwszym z pozyskanych sponsorów jest firma brokerska FXPro. Reklamy sponsora znajdą się na przednich błotnikach oraz zewnętrznych lusterkach samochodów. Logo firmy pojawi się zarówno na kaskach oraz kombinezonach kierowców, jak i na ubraniach członków zespołu BMW Sauber oraz na ich samochodach i sprzęcie.
  - Cieszymy się z naszej nowej współpracy z FxPro. Szczególnie w tak trudnej ekonomicznie sytuacji, jakiej w tym momencie doświadczamy. Fakt, że udało nam się pozyskać kolejnego silnego partnera, jest ogromnym osiągnięciem naszego zespołu oraz Formuły 1 - mówi dyrektor BMW Motorsport, Mario Theissen.
  - Upatrujemy w Formule 1 idealne forum a w BMW Sauber F1 Team doskonałego partnera do współpracy na poziomie światowym. Szanse dla obu marek na sukces we własnych dziedzinach, mogą być jedynie wykorzystane poprzez nawiązanie współpracy. W Formule 1 dostrzegamy cechy, które sprawiają, że jest to idealny partner dla Foxpro - powiedział Ilya Holeu, manager do spraw marketingu firmy FxPro.


  Jednym z mniejszych sponsorów szwajcarsko-niemieckiego teamu BMW-Sauber, w którego barwach startuje Robert Kubica, została natomiast południowoafrykańska prowincja Gauteng. . Logo reklamujące jej stronę internetową będzie umieszczone na nosie bolidu oraz na przednich skrzydłach. Stosowne naszywki znajdą się również na kombinezonach i kaskach kierowców: Kubicy i Niemca Nicka Heidfelda oraz w boksach ekipy podczas kolejnych wyścigów z cyklu Grand Prix.
  W prowincji Gauteng znajduje się jedna z fabryk samochodów BMW, a Grand Prix RPA to ważny wyścig w historii niemieckiego koncernu, bowiem w 1983 roku Brazylijczyk Nelson Piguet senior zdobył podczas tej imprezy tytuł mistrza świata w barwach Brabham-BMW.
  Do niedawna prowincja ta współpracowała z francuskim zespołem Renault, który ostatni sezon zakończył na czwartym miejscu w MŚ konstruktorów, a BMW-Sauber było trzecie.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Czytaj też

  Wideo