Robert Kubica trzeci na pierwszym treningu przed Grand Prix Bahrajnu

/eref/
Robert Kubica z BMW-Sauber zajął trzecie miejsce na pierwszym treningu przed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix Bahrajnu. Fot. BMW Sauber
Broniący tytułu mistrza świata Brytyjczyk Lewis Hamilton z teamu McLaren-Mercedes uzyskał najlepszy czas (1.33,647 minuty) na pierwszym treningu przed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix Bahrajnu, czwartą eliminacją Mistrzostw Świata Formuły 1. Robert Kubica z BMW-Sauber zajął trzecie miejsce (1.33,938 minuty).

Polskiego kierowcę na torze Sakhir wyprzedził jeszcze tylko inny zawodnik BMW-Sauber, Niemiec Nick Heidfeld - 1.33,907 minuty.

Sebastian Vettel (Niemcy/Red Bull-Renault), który triumfował tydzień temu w Grand Pprix Chin, uplasował się na 12. pozycji - 1.34,938 minuty.