Centrum "ambrie" nie tylko poprawia, ale i pielęgnuje urodę

  Centrum "ambrie" nie tylko poprawia, ale i pielęgnuje urodę

  Beata Alukiewicz

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Wizaż fryzjerski jest jedną ze specjalizacji "ambrie”

  Wizaż fryzjerski jest jedną ze specjalizacji "ambrie” ©Ł. Zarzycki

  Do naszej akcji "Zmień się na zdrowie" dołączył kolejny partner. Jest nim Centrum Urody "ambrie" - profesjonalny zakład fryzjersko kosmetyczny z Kielc.
  Wizaż fryzjerski jest jedną ze specjalizacji "ambrie”

  Wizaż fryzjerski jest jedną ze specjalizacji "ambrie” ©Ł. Zarzycki

  - Proponujemy klientom całą gamę zabiegów na twarz, dłonie, stopy i całe ciało - mówi Magda Kij, właścicielka salonu. - Co jest istotne, nie koncentrujemy się jedynie na "poprawianiu" urody, choć to oczywiście jest niezmiernie ważne, ale proponujemy systematyczne pielęgnowanie tej urody. Chronienie jej, przed czynnikami, które szkodzą.

  I dotyczy to zarówno włosów, jak i skóry.
  - Nie sposób wymienić wszystkich zabiegów, które oferujemy w salonie - mówi Ewelina Wodecka, dyplomowana kosmetyczka i wizażystka.
  - Bo jest to i oczyszczanie ciała i zabiegi pielęgnacyjne, modelujące, odmładzające i wiele innych. Specjalizujemy się w przygotowaniu skóry do opalania, w ogóle do wychodzenia na słońce. Wykonujemy profesjonalny pedicure leczniczy.

  Istotne jest to, że podstawą tych zabiegów w wielu przypadkach są produkty Clarins marki słynącej z wykorzystywania naturalnych, ekologicznych ekstraktów roślinnych, które swoim naturalnym działaniem zastępują urządzenia mechaniczne wspomagające działanie kosmetyków.

  - Dość ciekawym zabiegiem, popularnym o tej porze roku jest peeling migdałowy - dodaje Ewelina Wodecka. - Przygotowuje on skórę do opalania, redukuje przebarwienia, sprawia, że słońce "chwyta" bardzo równo.

  Zasada odpowiedniej pielęgnacji dotyczy także włosów. Dlatego też dział fryzjerski, oprócz zabiegów typowych, jak strzyżenie, modelowanie, koloryzacja, proponuje całą gamę zabiegów pielęgnacyjnych na włosy i skórę.

  - Jest rzeczą normalną, że do fryzjera przychodzi się na czesanie, farbowanie, stylizacje, strzyżenie - mówi Monika Rogowska, fryzjerka-stylistka. - Ale jeszcze nie wszystkie panie i panowie zdają sobie sprawę, że powinno się przychodzić także po to, by włosy pielęgnować. Przez okrągły rok są one narażone na różne szkodliwe czynniki, i trzeba je odżywiać, odbudowywać, nawilżać. Bardzo potrzebnym zabiegiem, który utrzymuje włosy w dobrej kondycji jest przywracanie skórze głowy właściwej równowagi.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Czytaj też

  Wideo