Zmień się na zdrowie: Zabiegi pomogły na wysuszoną skórę po...

  Zmień się na zdrowie: Zabiegi pomogły na wysuszoną skórę po solarium (zdjęcia, wideo)

  Beata Alukiewicz

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Zmień się na zdrowie: Zabiegi pomogły na wysuszoną skórę po solarium (zdjęcia, wideo)

  ©Ł. Zarzycki

  Eleonora Murawska po wizytach w solarium miała bardzo wysuszoną skórę. Po zabiegach w salonie urody ciało nabrało znacznie piękniejszego, zdrowszego wyglądu.
  Zmień się na zdrowie: Zabiegi pomogły na wysuszoną skórę po solarium (zdjęcia, wideo)

  ©Ł. Zarzycki


  SPRAWDŹ JAK ZMIENIAŁA SIĘ ELEONORA MURAWSKA

  ZMIEŃ SIĘ I TY KORZYSTAJĄC Z PORAD W SERWISIE ZMIEŃ SIĘ NA ZDROWIE


  - Myślę, że każda kobieta, a i panowie również powinni odwiedzać salon fryzjersko - kosmetyczny przynajmniej raz w miesiącu, a nie wyłącznie, gdy zależy im na nowej fryzurze czy "podreperowaniu" twarzy - mówi Magda Kij, właścicielka Centrum Urody "ambrie".
  - Chodzi bowiem o systematyczną pielęgnację włosów, twarzy, całego ciała. Poza tym istotne jest zabezpieczenie się przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, które niszczą nasze włosy, skórę. Nie wspominając już o tym, że wizyta u kosmetyczki czy fryzjera nie tylko poprawia urodę, ale wspaniale odpręża i podbudowuje.

  - Zabiegów kosmetycznych na ciało i twarz jest bardzo wiele, nie sposób ich wszystkich wymienić - dodaje Ewelina Wodecka, wisażystka i kosmetyczka. - Dlatego zawsze są dobierane indywidualnie, do wieku, do potrzeb klienta, do stanu skóry. Natomiast istotne jest to, że podstawą tych zabiegów w wielu przypadkach są produkty Clarins marki słynącej z wykorzystywania naturalnych, ekologicznych ekstraktów roślinnych, które swoim naturalnym działaniem zastępują urządzenia mechaniczne wspomagające działanie kosmetyków.


  Solarium wysuszyło

  Eleonora Murawska ma skórę wysuszoną po solarium, dlatego zabieg rozpoczął się od tonizacji (między innymi za pomocą olejku z rozmarynu, mięty i drzewa różanego), a dopiero potem złuszczanie skóry. Wykonany został specjalny masaż zapobiegający rozstępom: zwiększający elastyczność skóry, idealny dla osób przy wahaniach wagi. Od razu poprawił się wygląd ciała - skóra stała się naturalnie rozjaśniona, oczyszczona.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo