Odmłodzona skóra pani Beaty dzięki bambusowi (wideo,...

  Odmłodzona skóra pani Beaty dzięki bambusowi (wideo, zdjęcia)

  Beata Alukiewicz

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Odmłodzona skóra pani Beaty dzięki bambusowi (wideo, zdjęcia)

  ©Ł. Zarzycki

  W ramach - nie tylko odchudzającej metamorfozy - uczestnicy akcji "Zmień się na zdrowie" poddani zostali zabiegom na całe ciało. Skóra pani Beaty stała odmłodzona, dużo jędrniejsza, odzyskała naturalny, zdrowy koloryt.
  Odmłodzona skóra pani Beaty dzięki bambusowi (wideo, zdjęcia)

  ©Ł. Zarzycki

  SCHUDNIJ KORZYSTAJĄC Z PORAD SERWISU ZMIEŃ SIĘ NA ZDROWIE

  ZOBACZ JAK ZMIENIAŁA SIĘ BEATA WIĘCEK

  -Myślę, że każda kobieta, a i panowie również powinni odwiedzać salon fryzjersko - kosmetyczny przynajmniej raz w miesiącu, a nie wyłącznie gdy zależy im na nowej fryzurze czy "podreperowaniu" twarzy - mówi Magda Kij, właścicielka Centrum.
  - Chodzi bowiem o systematyczną pielęgnację włosów, twarzy, całego ciała. Poza tym istotne jest zabezpieczenie się przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, które niszczą nasze włosy, skórę. Nie wspominając już o tym, że wizyta u kosmetyczki czy fryzjera nie tylko poprawia urodę, ale wspaniale odpręża i podbudowuje.

  - Zabiegów kosmetycznych na ciało i twarz jest bardzo wiele, nie sposób ich wszystkich wymienić - dodaje Ewelina Wodecka, wisażystka i kosmetyczka. - Dlatego zawsze są dobierane indywidualnie, do wieku, do potrzeb klienta, do stanu skóry. Natomiast istotne jest to, że podstawą tych zabiegów w wielu przypadkach są produkty Clarins marki słynącej z wyko-rzystywania naturalnych, ekologicznych ekstraktów roślinnych, które swoim naturalnym działaniem zastępują urządzenia mechaniczne wspomagające działanie kosmetyków.


  Mikrogranulki bambusa na ciało pani Beaty

  Na początek dokładny peeling. Podobnie jak u pana Artura - wygładzanie skóry za pomocą "dotyku wiatru" - połączenia działania peelingu enzymatycznego i mikrogranulek bambusa. Na bazie tych preparatów przeprowadzony został specjalistyczny masaż. Skóra stała odmłodzona, dużo jędrniejsza, odzyskała naturalny, zdrowy koloryt.


  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry