Okręg numer 1
Sołectwo Molendy oraz Sołectwo Garbatka- Letnisko ulice: Chłodna, Leśna, Dąbrowskiego, Dębowa, Krótka, Zdrowotna, dr J. Jaworskiego, Fabryczna od nr 5 do nr 18, Partyzantów, Drzewiarzy, Plażowa, Grabowa, Słowackiego, Z. Nałkowskiej, mjr R. Bielawskiego, Spacerowa, Krasickiego, Z. Sztobryn, Kolejowa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Szewczyk Andrzej 48 Garbatka-Letnisko
2 Dróżdż Kamińska Katarzyna 30 Garbatka-Letnisko
Lista nr - KOMITET WYBORCZY "PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA"
1 Stachurska Krystyna 53 Garbatka-Letnisko
2 Miturski Henryk 50 Molendy
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KOWALCZYKA
1 Mazur Włodzimierz 51 Garbatka - Letnisko
2 Mieczyńska Aleksandra 33 Garbatka - Letnisko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MOLENDY
1 Kwaśnik Barbara 59 Molendy
2 Skirzyńska Krystyna 61 Garbatka-Letnisko
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MODRZEJEWSKIEGO
1 Ostrowska Jadwiga 55 Garbatka-Letnisko
2 Rodakowski Piotr 36 Garbatka-Letnisko
Okręg numer 2
Sołectwa: Garbatka- Letnisko ulice: Zwoleńska, Pionkowska, Graniczna, Północna, Sołdacka, , Polna, Martyrologii, Kozienicka, Młynarska, Wąska, Poprzeczna, Żywiczna, Zielona, Wspólna, Mickiewicza, Sienkiewicza, Paderewskiego, Miła, Niecała, ks. j. Kuropieski, Błotna, Spółdzielcza, J. Kochanowskiego strona nieparzysta od nr 1 do 91, J.Kochanowskiego strona parzysta od nr 2 do 88
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Szewczyk Krystyna Marianna 60 Garbatka-Letnisko
2 Sałek Jacek Stanisław 46 Garbatka-Letnisko
3 Kamiński Bartłomiej 30 Garbatka-Letnisko
Lista nr - KOMITET WYBORCZY "PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA"
1 Piechocińska Irena 62 Garbatka-Letnisko
2 Wałęka Andrzej Piotr 71 Garbatka-Letnisko
3 Witkowski Waldemar Czesław 63 Garbatka-Letnisko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MODRZEJEWSKIEGO
1 Szlachcic Henryk 63 Garbatka-Letnisko
2 Mazur Roman Jan 51 Ponikwa
3 Opałka Leszek 57 Garbatka-Letnisko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KOWALCZYKA
1 Kibil Paweł 43 Garbatka-Letnisko
2 Strzelecki Robert 40 Garbatka-Letnisko
3 Ziarkowska Dorota 45 Garbatka-Letnisko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MOLENDY
1 Bernacik Marianna 64 Garbatka-Letnisko
2 Kaczmarek Jerzy Bogusław 57 Garbatka-Letnisko
3 Zawodnik Krystyna 61 Garbatka-Letnisko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRAJOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 Łyjak Agnieszka Krystyna 34 Garbatka-Letnisko
Okręg numer 3
Sołectwa: Garbatka- Letnisko ulice: J. Kochanowskiego strona nieparzysta od nr 93 do nr 255, ul. J. Kochanowskiego strona parzysta od nr 94 do nr 434, H. Lewandowicz , Podlas, Czarnoleska, Skrzyńskich, 15-go Stycznia, Korczaka, Klonowa, Kruczkowskiego, Cisowa, , Modrzewiowa, Świerkowa, J. Piłsudskiego, Wodna, Wiklinowa, Tyszki, Fabryczna od ul. J. Kochanowskiego do przejazu PKP, Kościuszki, Kilińskiego, Gołębia, Przemysłowa, St.Staszica, M.Reja, Żwirki i Wigury, Gwardii Ludowej, ppł.Wł.Molendy "Graba", Ogrodowa, Spokojna, Cicha, Parkowa, Dolna, Wiejska, Moniuszki, 3-go Maja, Sosnowa, Daleka, Brzozowa.
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Mazur Ryszard 58 Garbatka-Letnisko
2 Maj Zenon Jerzy 65 Garbatka-Letnisko
KOMITET WYBORCZY "PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA"
1 Piechota Marianna 59 Garbatka-Letnisko
2 Prygiel Dariusz Grzegorz 32 Garbatka-Letnisko
3 Matysiak Wojciech 46 Garbatka-Letnisko
4 Żarłak Marzena Narcyza 47 Garbatka-Letnisko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRAJOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 Matejszczak Karolina 27 Garbatka-Letnisko
2 Langa Waldemar Marian 48 Garbatka-Letnisko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MODRZEJEWSKIEGO
1 Janas Halina 47 Garbatka-Letnisko
2 Grabowski Rafał 34 Garbatka-Letnisko
3 Kosik Anna 45 Garbatka-Letnisko
4 Meronk Jadwiga-Danuta 49 Garbatka-Letnisko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KOWALCZYKA
1 Anglisz Marek 58 Garbatka-Letnisko
2 Dziedzicki Mirosław 48 Garbatka-Letnisko
3 Gołda Krzysztof 37 Garbatka-Letnisko
4 Tomaszewski Marcin 31 Garbatka-Letnisko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MOLENDY
1 Bruks Jan 61 Garbatka-Letnisko
2 Cieloch Tadeusz 60 Garbatka-Letnisko
3 Gawryołek Izabela 26 Garbatka-Letnisko
4 Rusinek Marzena 40 Garbatka-Letnisko
Okręg numer 4
Sołectwa: Bąkowiec, Garbatka- Zbyczyn wraz z Garbatką Dziewiątką
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MOLENDY
1 Wnuk Mariola Agnieszka 39 Bąkowiec
2 Pająk Renata Ludwika 47 Garbatka Zbyczyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MODRZEJEWSKIEGO
1 Bartosiewicz Helena 48 Bąkowiec
2 Łakomska Agnieszka-Monika 37 Bąkowiec
KOMITET WYBORCZY "PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA"
1 Maciejewski Zdzisław 72 Bąkowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KOWALCZYKA
1 Kołdej Marcin 35 Bąkowiec
2 Stachurski Janusz Piotr 41 Bąkowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA GRZEGORZEWSKIEGO
1 Grzegorzewski Zbigniew Mirosław 59 Bąkowiec
Okręg numer 5
Sołectwa: Anielin, Bogucin, Brzustów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Zdrzalik Maria Elżbieta 55 Bogucin
2 Dróżdż Sabina 63 Garbatka-Letnisko
KOMITET WYBORCZY "PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA"
1 Pasieka Mieczysław 66 Brzustów
2 Adamiec Sylwia 29 Anielin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KOWALCZYKA
1 Guza Cecylia 53 Bogucin
2 Wdowiak Zbigniew 52 Brzustów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MODRZEJEWSKIEGO
1 Wiśniewska Anna 37 Brzustów
2 Wiśniewski Tomasz 45 Brzustów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MOLENDY
1 Wieczorek Barbara Zofia 69 Bogucin
2 Wit Teresa 57 Anielin
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Mazur Stanisław 52 Garbatka Długa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KOWALCZYKA
1 Barska Bogumiła 57 Garbatka Długa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MODRZEJEWSKIEGO
1 Basaj Robert 29 Garbatka-Długa
KOMITET WYBORCZY "PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA"
1 Kolak Stanisław 62 Garbatka Nowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MOLENDY
1 Ziemka Stanisław 59 Garbatka Długa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Sałek Tomasz Krzysztof 33 Ponikwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MOLENDY
1 Przerwa Czesław 52 Garbatka-Letnisko
KOMITET WYBORCZY "PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA"
1 Lis Zenon 60 Ponikwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MODRZEJEWSKIEGO
1 Urbaniak Dorota-Justyna 34 Ponikwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KOWALCZYKA
1 Sekuła Henryk 53 Ponikwa
Okręg numer 6
Sołectwo: Garbatka Długa wraz z Garbatką Nową
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Mazur Stanisław 52 Garbatka Długa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KOWALCZYKA
1 Barska Bogumiła 57 Garbatka Długa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MODRZEJEWSKIEGO
1 Basaj Robert 29 Garbatka-Długa
KOMITET WYBORCZY "PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA"
1 Kolak Stanisław 62 Garbatka Nowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MOLENDY
1 Ziemka Stanisław 59 Garbatka Długa
Okręg numer 7
Sołectwo: Ponikwa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Sałek Tomasz Krzysztof 33 Ponikwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MOLENDY
1 Przerwa Czesław 52 Garbatka-Letnisko
KOMITET WYBORCZY "PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA"
1 Lis Zenon 60 Ponikwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MODRZEJEWSKIEGO
1 Urbaniak Dorota-Justyna 34 Ponikwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KOWALCZYKA
1 Sekuła Henryk 53 Ponikwa
- Agnieszka-Monika Łakomska (0 głosów)
- Zdzisław Maciejewski (0 głosów)
- Renata Ludwika Pająk (0 głosów)
- Janusz Piotr Stachurski (0 głosów)
- Mariola Agnieszka Wnuk (0 głosów)
- Sylwia Adamiec (0 głosów)
- Sabina Dróżdż (0 głosów)
- Cecylia Guza (0 głosów)
- Mieczysław Pasieka (0 głosów)
- Zbigniew Wdowiak (0 głosów)
- Barbara Zofia Wieczorek (0 głosów)
- Anna Wiśniewska (0 głosów)
- Tomasz Wiśniewski (0 głosów)
- Teresa Wit (0 głosów)
- Maria Elżbieta Zdrzalik (0 głosów)
- Bogumiła Barska (0 głosów)
- Robert Basaj (0 głosów)
- Stanisław Kolak (0 głosów)
- Stanisław Mazur (0 głosów)
- Stanisław Ziemka (0 głosów)
- Zenon Lis (0 głosów)
- Czesław Przerwa (0 głosów)
- Tomasz Krzysztof Sałek (0 głosów)
- Henryk Sekuła (0 głosów)
- Dorota-Justyna Urbaniak (0 głosów)
- Aleksandra Mieczyńska (0 głosów)
- Henryk Miturski (0 głosów)
- Jadwiga Ostrowska (0 głosów)
- Piotr Rodakowski (0 głosów)
- Krystyna Skirzyńska (0 głosów)
- Krystyna Stachurska (0 głosów)
- Andrzej Szewczyk (0 głosów)
- Marianna Bernacik (0 głosów)
- Jerzy Bogusław Kaczmarek (0 głosów)
- Bartłomiej Kamiński (0 głosów)
- Paweł Kibil (0 głosów)
- Agnieszka Krystyna Łyjak (0 głosów)
- Roman Jan Mazur (0 głosów)
- Leszek Opałka (0 głosów)
- Irena Piechocińska (0 głosów)
- Jacek Stanisław Sałek (0 głosów)
- Robert Strzelecki (0 głosów)
- Krystyna Marianna Szewczyk (0 głosów)
- Henryk Szlachcic (0 głosów)
- Andrzej Piotr Wałęka (0 głosów)
- Waldemar Czesław Witkowski (0 głosów)
- Krystyna Zawodnik (0 głosów)
- Dorota Ziarkowska (0 głosów)
- Marek Anglisz (0 głosów)
- Jan Bruks (0 głosów)
- Tadeusz Cieloch (0 głosów)
- Mirosław Dziedzicki (0 głosów)
- Izabela Gawryołek (0 głosów)
- Krzysztof Gołda (0 głosów)
- Rafał Grabowski (0 głosów)
- Halina Janas (0 głosów)
- Anna Kosik (0 głosów)
- Waldemar Marian Langa (0 głosów)
- Zenon Jerzy Maj (0 głosów)
- Karolina Matejszczak (0 głosów)
- Wojciech Matysiak (0 głosów)
- Ryszard Mazur (0 głosów)
- Jadwiga-Danuta Meronk (0 głosów)
- Marianna Piechota (0 głosów)
- Dariusz Grzegorz Prygiel (0 głosów)
- Marzena Rusinek (0 głosów)
- Marcin Tomaszewski (0 głosów)
- Marzena Narcyza Żarłak (0 głosów)
- Helena Bartosiewicz (0 głosów)
- Zbigniew Mirosław Grzegorzewski (0 głosów)
- Marcin Kołdej (0 głosów)
- Katarzyna Dróżdż Kamińska (0 głosów)
- Barbara Kwaśnik (0 głosów)
- Włodzimierz Mazur (0 głosów)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?