Centrum Dygasińskiego

  Artykuł sponsorowany

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Centrum Dygasińskiego
  1/6
  przejdź do galerii
  Centrum magazynowo - produkcyjne to powierzchnia do wynajęcia mieszcząca się w Jędrzejowie, województwo świętokrzyskie, przy ulicy Dygasińskiego 126, tuż obok nowo budowanej obwodnicy Północnej Jędrzejowa w ciągu drogi krajowej 78 Szczekociny – Jędrzejów - Chmielnik, która ma dwie jezdnie i parametry drogi głównej o ruchu przyspieszonym. Trasa łączy się z węzłem kieleckim na istniejącej już wschodniej obwodnicy Jędrzejowa w ciągu drogi ekspresowej S7. Atrakcyjne położenie gwarantuje doskonałą łączność transportową z wieloma regionami kraju - Kielce - Kraków - Katowice.

  Centrum oferuje klientom ponad 5200 mkw. powierzchni do wynajęcia, w skład której wchodzi 4 000 mkw. powierzchni magazynowej wysokiego składowania, zlokalizowane w trzech osobnych budynkach oraz 1 400 mkw. biur wraz z pomieszczeniami socjalno-technicznymi zlokalizowane przy halach oraz w osobnym nowoczesnym biurowcu oraz 10 000 mkw. utwardzonego terenu asfaltem i kostką brukową.

  Istniejące budynki przeznaczone są przede wszystkim do pełnienia funkcji magazynowej oraz na potrzeby produkcji. Wszystkie hale posiadają bramy segmentowe.

  Centrum oferuje możliwość zarówno krótko- jak i długoterminowego wynajmu przestrzeni magazynowej oraz biurowej, zależnie od indywidualnych potrzeb klientów.

  Powierzchnie biurowe w wolno stojącym biurowcu (łączna powierzchnia użytkowa 960 mkw.)na wynajem są doskonale przystosowane do pełnienia funkcji konferencyjnych czy szkoleniowych. Są one wykończone w wysokim standardzie tj. winda, klimatyzacja, część relaksacyjna z sauną i jacuzzi oraz tarasami widokowymi.

  Oferowana nieruchomość utrzymana w wysokim standardzie techniczno-użytkowym z pełną infrastrukturą techniczną. Nieruchomość wyposażona w media: energia elektryczna dużej mocy, woda i kanalizacja miejska, centralne ogrzewanie, klimatyzacja, łącza telefoniczne i internetowe - światłowód.

  Drogi wewnętrzne asfaltowe, miejsca postojowe z kostki brukowej, dogodne dojazdy dla pojazdów TIR o dużej ładowności.

  Cały kompleks budynków ogrodzony, chroniony, oraz monitorowany przez agencję ochrony mienia 24 godziny na dobę.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo