Kolejna wygrana piłkarzy ręcznych HLB Buskowianki Busko-Zdrój w drugiej lidze

PK
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, HLB Buskowianka Busko-Zdrój wygrała z Krakowiakiem Szkołą Gortata Kraków.

HLB Buskowianka Busko-Zdrój - Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 30:27 (18:14)

Buskowianka: Grabowski, Twaróg, Kowalski - Grzyb 1, Suchy 1, Szustak 8 (2), Żarnowski 7, Kopeć 2, Kutek 5, Bąk, D. Kubisztal 6, Bączek.

Przed tygodniem buszczanie zdemolowali lidera grupy niemistrzowskiej drugiej ligi, Zagłębie Sosnowiec, wygrywając z nim 38:18. Teraz zainkasowali kolejne 3 punkty. Nie tak efektownie, ale zasłużenie.

Buskowianka prowadziła od początku spotkania - w 7 minucie było 4:1, w 21 - 11:7. Krakowianie kilka razy zbliżali się na różnicę jednego gola, a w 36 minucie doprowadzili do remisu 19:19. Gospodarze szybko się jednak pozbierali i znów odskoczyli na kilka bramek - w 48 minucie wygrywali 26:22, a w 54 - 29:24.

NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA:

Handball Echo Dnia

Zwycięstwo norweskich skoczków z rekordową przewagą nad Polakami w cieniu decyzji jury. "Te pomiary nie są dokładne na tyle, żeby to było sprawiedliwe"