Pierwsza Biesiada Rodzinna w Jędrzejowie w sobotę, 14...

  Pierwsza Biesiada Rodzinna w Jędrzejowie w sobotę, 14 października

  Dorota Pietrus

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  EKS - Tremum

  EKS - Tremum ©Centrum Kultury Jędrzejów

  W sobotę, 14 października w Jędrzejowie odbędzie się Pierwsza Biesiada Rodzinna.
  EKS - Tremum

  EKS - Tremum ©Centrum Kultury Jędrzejów

  Początek o godzinie 14 w na sali widowiskowej Centrum Kultury w Jędrzejowie. Wtedy też publice zaprezentują się Mała Akademia Śpiewu, Małgorzata Piszczek jako solistka, Przedszkola numer jeden, dwa oraz trzy, zespół taneczny „EKS – Tremum”, zespół taneczny „Parada”, czy SDF szkoła tańca.
  Nie zabraknie też pokazu zumby oraz występu Młodzieżowej Orkiestry Dętej działającej przy Centrum Kultury w Jędrzejowie.

  O godzinie 17 wspólna biesiada przeniesie się na pierwsze piętro do sali wielofunkcyjnej jędrzejowskiej instytucji, gdzie na uczestników będzie zabawa taneczna disco. Publiczność rozruszają Grupa B&B oraz dj Tomekk.

  Na placu zostanie też ustawiony medyczny punkt pomiaru cukru.

  Przy prawdziwej biesiadzie nie może zabraknąć również jedzenia, takiego jak grill, ciepłe napoje, ciasta, grochówka, bigos, czy wiejskie przysmaki.

  Dla dzieci przygotowano quady, darmową zjeżdżalnię, malowanie i zabawy dla dzieci.

  Jeśli pogoda dopisze impreza odbędzie się przed Centrum Kultury w Jędrzejowie.

  Na wydarzenie zapraszają Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Książe Skroniów, burmistrz Jędrzejowa oraz Centrum Kultury w Jędrzejowie.

  - Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Książe Skroniów to stosunkowo nowa organizacja, ale ma na swoim koncie już kilka osiągnięć. Udało im się chociażby zdobyć środki na budowę świetlicy w Książe Skroniów – mówi burmistrz Jędrzejowa, Marcin Piszczek.

  Jednocześnie burmistrz zaprasza na Pierwszą Biesiadę Rodzinną. Będzie to ostatnia impreza plenerowa w Jędrzejowie w tym roku, a zarazem wspólne, jesienne pożegnanie roku.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo