„RzeczpospoCZYTA”, czyli Noc Bibliotek - również w naszym...

  „RzeczpospoCZYTA”, czyli Noc Bibliotek - również w naszym powiecie

  ALI

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  „RzeczpospoCZYTA”, czyli Noc Bibliotek - również w naszym powiecie
  Blisko dwa tysiące placówek w całym kraju weźmie udział w czwartej edycji ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek, organizowanej w sobotę, 9 czerwca. Są w tym gronie także książnice z naszego powiatu.
  „RzeczpospoCZYTA”, czyli Noc Bibliotek - również w naszym powiecie
  „RzeczpospoCZYTA” to hasło przewodnie tegorocznej akcji. W wyjątkowym roku 100-lecia odzyskania niepodległości czytamy polską literaturę, oglądamy ilustracje polskich twórców, poznajemy polską historię zajmujemy się rodzimą sztuką.
  Noc Bibliotek 2018 w Miejsko-Gminnej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kazimierzy Wielkiej ruszy o godzinie 15. Najpierw spotkanie autorskie z Laurą Łącz, potem zajęcia plastyczne, projekt „Zakodowani w bibliotece”, pokazy, planszówki, karaoke.


  W Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Skalbmierzu wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18. W programie: gra terenowa - poszukiwanie skarbów piratów, seans filmowy w Kinie za rogiem, tworzenie opowiadania i ilustracji, zabawy ruchowe oraz poczęstunek.

  Wśród organizatorów Nocy Bibliotek nie zabraknie Gminnej Biblioteki Publicznej w Opatowcu, gdzie zaplanowano: gra miejskę - poznajmy nasz Opatowiec, głośne czytanie fragmentów książek, omawianie nowości wydawniczych zakupionych do biblioteki; oglądanie filmów; gry planszowe oraz konkursy i zabawy.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo