SMS ZPRP Kielce przegrała z MOSiR Bochnia

PK
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, SMS ZPRP Kielce przegrała z MOSiR Bochnia.

SMS ZPRP Kielce – MOSiR Bochnia 27:43 (13:21)

SMS ZPRP: Kaczmarczyk, Nowak – Orłowski 3, Gołda 1, Walczyk 1, Schabowski 1, Czekaj 1 (1), Czarnecki 2, Brzeziński 7, Krawczyk 1, Bienenda 5, Leśniak 1, Pawłowski 2, Winiarczuk 1, Antoniak 1.

Goście przyjechali do Kielc w tylko 11-osobowym składzie i z tylko jednym bramkarzem. Ale nad młodzieżą z SMS dominowali przede wszystkim doświadczeniem i siłą fizyczną. Wynik był bliski remisu tylko przez kilkanaście minut. W 17 minucie było 8:9, a potem bochnianie błyskawicznie zbudowali przewagę, twardo grając w obronie i kontrując. O tym, że mecz zakończy się zwycięstwem gości, zadecydował fragment drugiej połowy między 34 a 38 minutą, który gospodarze przegrali 0:6 i zrobiło się 16:30.