3 liga piłkarska. Sześć goli w Sandomierzu. Wisła zdobyła tylko jeden punkt

W meczu 2 kolejki 3 ligi, Wisła Sandomierz zremisowała 3:3 z Podhalem Nowy Targ.

Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ 3:3 (2:2).
1:0 Michał Mokrzycki 13 z karnego, 1:1 Artur Pląskowski 19, 1:2 Sebastian Dziedzic 36, 2:2 Michał Kamiński 37, 3:2 Wiktor Putin 48, 3:3 Michał Nawrot 82 z karnego.

Wisła: Wierzgacz 5 - Korona 7, Kolbusz 3, Konefał 4, Bażant 6 (68. Ferens 2) - Łata 6 (78. Piechniak 2), Mokrzycki 6, Kamiński 6 (75. Czerwiak 2), Nogaj 5 (60. Piątkowski 3) - Putin 7, Poński 5 (65. Sornat 2).

Sporo się działo w pierwszej połowie meczu z Sandomierzu. Spotkanie dobrze się zaczęło dla gospodarzy. W 13 minucie za faul sędzia podyktował rzut karny. Pewnie jedenastkę wykorzystał Michał Mokrzycki. Później już było gorzej, bo piłkarze z Nowego Targu, najpierw wyrównali, a później wyszli na prowadzenie. Nie cieszyli się zbyt długo. Za 60 sekund wyrównał Michał Kamiński, pozyskany z Alitu Ożarów. W 40 minucie poprzeczka uratowała Wisłę od straty gola. Tak jak się dobrze zaczęła ta połowa dla sandomierzan, tak mogła się także dobrze zakończyć. W 42 minucie za faul na sędzia po raz drugi podyktował rzut karny dla Wisły. Po raz drugi do piłki podszedł Michał Mokrzycki, ale strzał naszego gracza obronił bramkarz gości.
Tuż na początku drugiej połowy, strzałem z dość ostrego kąta Wiktor Putin zaskoczył bramkarza i piłka wylądowała w siatce. W 71 minucie po raz drugi Wisłę od utraty gola uratowała poprzeczka. W 82 minucie sędzia podyktował trzeci rzut karny, ale tym razem dla Podhala i padło wyrównanie.

Nowa Korona Kielce - wszyscy piłkarze bez tajemnic!