Czarni Połaniec wygrali na inaugurację sezonu w 3.lidze. Byłeś na meczu? Zobacz się na zdjęciach

Stanisław Wróbel
od 16 lat
W piątek ruszyły rozgrywki 3.ligi piłki nożnej. W pierwszym meczu nowego sezonu, Czarni Połaniec pokonali na własnym stadionie Świdniczankę Świdnik 4-2. Zobaczcie zdjęcia z trybun - tak kibicowaliście naszej drużynie.

Czarni Połaniec pokonali w piątek Świdniczanka Świdnik 4:2 (2:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli : Tomasz Mucha 32, 55, 58 z karnego, Arleison Martinez 43.

Choć Czarni szybko stracili bramkę, to potrafili się podnieść i już do przerwy to drużyna Michała Szymczaka prowadziła 2:1 po golach Tomasza Muchy i Arleisona Martineza. - Rywal nas zaskoczył w pierwszych minutach swoim ustawieniem. Udało nam się odpowiedzieć na szybko straconą bramkę przed przerwą. W drugich 45 minutach kontrolowaliśmy już grę i wyglądało to dobrze - powiedział trener Michał Szymczak.

Mecz w Połańcu oglądał trener 2.ligowej Stali Stalowa Wola Ireneusz Pietrzykowski. Było też sporo kibiców.