Czwarte miejsca zawodników Black&White Ostrowiec na Mistrzostwach Świata w Kulturystyce i Fitness

/waf/
Justyna Jedlikowska z trenerem Grzegorzem Kępą na zawodach w Budapeszcie.
Justyna Jedlikowska z trenerem Grzegorzem Kępą na zawodach w Budapeszcie. archiwum
Tak nielubiane przez sportowców czwarte miejsca zajęli Justyna Jedlikowska i Emil Kaleński z Black&White Ostrowiec Świętokrzyski na Mistrzostwach Świata Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness w Budapeszcie.

Brązowy medal Róży Mazurek na ubiegłorocznych mistrzostwach świata juniorów i weteranów w Santa Susanna w Hiszpanii- pierwszy w historii klubu Black&White Ostrowiec- rozbudził apetyty przed tegorocznymi zawodami w Budapeszcie. Oczekiwania były uzasadnione, gdyż ostrowiecki klub miał kilkoro reprezentantów. Niestety, dorobek medalowy podopiecznych Grzegorza Kępy nie został powiększony, ale do medali zabrakło niewiele.

Na czwartych lokatach zostali sklasyfikowani Emil Kaleński- w kulturystyce w kategorii powyżej 75 kilogramów i Justyna Jedlikowska- w fitness w kategorii powyżej 163 centymetrów. Paula Lewczuk w bikini fitness zajęła 5. miejsce, a Jakub Szczerba w kulturystyce w kategorii open był 11.

- Czwarte miejsce Justyny Jedlikowskiej to jej najwyższa lokata w piątym starcie na mistrzostwach świata- mówi Grzegorz Kępa. Pozostał jednak niedosyt, bo do brązowego medalu zabrakło jej 4 punktów.