Dużo kibiców, dobry mecz, derby dla Naprzodu Jędrzejów, który pokonał Piaskowiankę Piaski. Zobacz zdjęcia

Około tysiąca kibiców na trybunach, dobry mecz, zwycięstwo Naprzodu Jędrzejów nad Piaskowianką Piaski 2:1. W świętokrzyskiej piłkarskiej klasie okręgowej odbyły się derby powiatu jędrzejowskiego.

Naprzód Jędrzejów - Piaskowianka Piaski 2:1 (1:1)
Bramki: Bartosz Dobrzański 22, Wibson Souza Oliveira 73 - Adam Marek 43.
Pierwsza połowa była wyrównana, druga z przewagą Naprzodu, mimo że od 41 minuty grał on w osłabieniu, bo drugą żółtą kartkę zobaczył Jakub Chrzanowski. Bramkę na 2:1 gospodarze zdobyli po solowej akcji Wibsona Souzy Oliveiry, który odebrał piłkę rywalowi na środku boiska, przeprowadził rajd i z narożnika pola karnego precyzyjnie strzelił przy słupku. Mecz, który stał na bardzo dobrym poziomie oglądało około 1000 kibiców. Takich tłumów w Jędrzejowie nie oglądano już dawno...

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?