Dziś 19.05.2021 gra świętokrzyska piłkarska czwarta liga. Sprawdź wyniki i tabelę

dor, JKM, PW
Archiwum
Dziś, w środę 19.05.2021 gra świętokrzyska piłkarska czwarta liga. Sprawdź wyniki i tabelę.

Alit Ożarów - OKS Opatów 1:1 (1:1)
Bramki: Mateusz Wawrylak 35 z karnego - Michał Orłowski 18.
Mecz zmarnowanych szans z naszej strony, zarówno do przerwy, jak i w drugiej połowie. OKS mądrze się bronił, szukał szans w kontratakach i jeden z nich wykorzystał - powiedział Paweł Rybus, trener Alitu.

Star Starachowice - Neptun Końskie 1:0 (0:0)
Bramka: Mariusz Fabjański 83.

Nida Pińczów - AKS Busko-Zdrój 1:1 (0:1)
Bramki: Krystian Zaręba 47 - Dorian Buczek 44.
Derby Ponidzia zakończyły się podziałem punktów.

Partyzant Radoszyce - Naprzód Jędrzejów 1:1 (0:1)
Bramki: Maciej Dymek 60 - Bartosz Celary 45.

Olimpia Pogoń Staszów - Czarni Połaniec. Mecz przełożony
W związku z trwającymi pracami na stadionie mecz został przełożony na 26 maja.

GKS Rudki - Orlicz Suchedniów 1:2 (1:0)
Bramki: Karol Skrzypek 6 - Piotr Solnica 54, Grzegorz Skarbek 85.
GKS: Pietras – Kowalski (58 Stachura), Stefański, Kosmala, B. Wiecha, Kalisz, K. Wiecha, Skrzypek (74 Sala), Broniś, Szymoniak, Dawidowicz (46 Partyka).
Orlicz: Szram – Czeneszkow, Cedro, Boleń, Jaworski (55 K. Tumulec), Bator, Solnica, Skarbek (90 Skarbek), M. Tumulec, Paprocki, Supierz (65 Kokosza)
– Wiedzieliśmy, że zespół z Rudek to zespół niebezpieczny, zaangażowany, ambitny, ciężki do grania. Wiedzieliśmy, że czeka nas niełatwy mecz. Podjęliśmy jednak rękawicę, dołożyliśmy więcej piłkarskich aspektów, dzięki czemu ten mecz ułożył się tak, jak sobie zaplanowaliśmy. W przerwie ostudziliśmy emocje i zadanie wykonaliśmy bardzo poprawnie – powiedział trener Orlicza Łukasz Ubożak.
– Ostatnio gramy z górą tabeli i mamy weryfikację. Mieliśmy swoje szanse na 2:0, nie wykorzystaliśmy, a jak się nie strzela na 2:0, to się kończy tak jak tym razem. W drugiej połowie zostaliśmy najpierw skontrowani druga bramka trochę przypadkowa po rykoszecie – powiedział trener GKS-u Paweł Jaworek.

Lubrzanka Kajetanów - Moravia Anna-Bud Morawica 0:5 (0:4)
Bramki: Michał Rybus 2, Łukasz Zawadzki 6, Mateusz Zawadzki 26, Damian Detka 41, Maciej Horna 59.
Damian Kopyciński z Lubrzanki nie wykorzystał rzutu karnego w 83 minucie - obronił Karol Kochel.
Na gorąco po meczu trener Lubrzanki Marcin Zychalski poinformował, że rezygnuje z pracy w klubie z Kajetanowa.

Spartakus Daleszyce - GKS Zio-max Nowiny 3:1 (1:0)
Bramki: Michał Smolarczyk 7, Łukasz Górski 52, Patryk Raczyński 75 - Jakub Olearczyk 90+1.

Granat Skarżysko-Kamienna - Hetman Włoszczowa 2:1 (0:0)
Bramki: Tomasz Bartosiak 57 (karny), Bartosz Sot 61 - Tomasz Matuszewski 55.
Granat: Sieczka - Suwara, Boruch, Dudzik, Bednarski, Papros (80 Szewczyk), Gurski, Uniat, Bartosiak, Miller, Sot (62 Uciński).
Hetman: Dyras - Mikoda, Bugno, Walasek, Małek, Matuszewski (80 K. Krzysztofik) , P. Krzysztofik, Wargacki (68 Chuptyś), Łata, Wroński, Kubicz.
Zobacz zdjęcia z meczu: Granat Skarżysko - Hetman Włoszczowa
W pierwszej połowie przeważali goście, a w drugiej już gospodarze. I choć to Hetman objął prowadzenie, to ostatecznie skuteczniejszy był Granat. Sam mecz nie zachwycił kibiców, którzy po raz pierwszy od wielu miesięcy zasiedli na trybunach stadionu. Wraz z kibicami na stadion powrócił baner "Chcemy stadionu dla dumy regionu". W taki sposób kibice Granatu manifestują żądania budowy nowego lub renowacji obecnego stadionu w Skarżysku.

Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn 4:1 (1:0)
Bramki: Bartosz Kuzincow 6, 71, Mateusz Rejowski 58, 90 - Piotr Mikos 80.

20. Partyzant Radoszyce 30 14 22-97
1. miejsce - awans do 3. ligi, 18.-20. miejsce - spadek do klasy okręgowej.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: