Gra grupa 2 świętokrzyskiej piłkarskiej klasy A. 24-25.04.2021. Zobacz wyniki i tabelę

PK
Archiwum
W weekend 24-25.04.2021 gra grupa 2 świętokrzyskiej piłkarskiej klasy A. Zobacz wyniki i tabelę.

Zryw Skroniów - Wisła Nowy Korczyn 0:3 (0:1), Michał Krzemiński 20 z karnego, 72, 80 z karnego.

Gród Wiślica - Zieleń Żelisławice 7:1 (1:0), Patryk Klepacz 52, 60, Filip Jasiński 15, Kamil Lozia 49, Jakub Swat 76, Kamil Maj 68, Maksymilian Strzelec 85 - Mateusz Piekacz 87.
- Długo czekaliśmy, ale inauguracja rundy wiosennej w Wiślicy była bardzo udana. Mamy najmłodszy zespół w lidze, w pierwszym składzie jest siedmiu młodzieżowców, ale drużyna potwierdziła dobre przygotowanie, a w drugiej połowie była bardzo skuteczna - powiedział trener Grodu, Przemysław Gruchała.

GKS Imielno - Dąb Nagłowice 4:1 (2:1), Patryk Kośmider 11, 15, 60, Karol Błaszczyk 69 - ? 30.
Bohaterem meczu był zdobywca trzech bramek, Patryk Kośmider. Trzecia była przepiękna - zdobyta strzałem w okienko z 25 metrów. Przy stanie 2:1 goście nie wykorzystali karnego.

Nida Oksa - Unia Małogoszcz 6:1 (2:1), Andrzej Kusaj 31, 60, Tomasz Różański 35, Aleksander Karpiński 65, Grzegorz Gołucki 69, Michał Kłek 81 - Tomasz Pakaszewski 9.
- Na początku meczu przypadkowo straciliśmy gola, ale potem nasza przewaga była wyraźna - mówił trener Nidy, Karol Lichosik.
- Przed meczem mieliśmy dosłownie dwa treningi. Po liderze widać było, że jest solidnie przygotowany. Dopóki mieliśmy siły, walczyliśmy - mówił trener Unii, Sławomir Jarmuda.

Nidzica Dobiesławice - Start Słupia Jędrzejowska 3:6 (1:0), Dominik Jaworski 44, 65, Hubert Pietras 85 - Adrian Koprowski 55, 61, 79, Patryk Gnidziński 70, 83, Kamil Molus 74.
-Graliśmy dobrze od początku, ale gospodarze zdobyli "gola do szatni" w 45 minucie. To nas jeszcze bardziej zmobilizowało, W 55 minucie wyrównaliśmy, a potem zdobywaliśmy gola za golem - powiedział trener gości, Łukasz Winiarski.
- Odeszło od nas kilku zawodników, w tym nasz najlepszy strzelec, Przemek Nowak. Stać nas było w tym meczu nawet na remis, ale w drugiej połowie popełnialiśmy fatalne błędy w obronie. Stracić wszystkie sześć bramek w jednej połowie to kuriozum - mówił trener Nidzicy, Paweł Czajka.

Nida Sobków - Wierna II Małogoszcz 5:1 (1:0), Tomasz Paździor 48, 69, 70, 87, Jakub Przygodzki 20 - ? 89.
Od 30 minuty gospodarzom grało się łatwiej, bo czerwoną kartkę zobaczył jeden z piłkarzy Wiernej. Po przerwie skutecznością błysnął zdobywca czterech goli, Tomasz Paździor. Dla Nidy to była pierwsza wygrana w tym sezonie.

13. Nida Sobków 13 3 16-43
1. miejsce - awans, 12.-13. miejsce - spadek.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: