Gra piłkarska 3. liga (4-5.09.2021). Sprawdź wyniki i tabelę

W weekend 4-5.09.2021 gra piłkarska 3. liga. Sprawdź wyniki i tabelę.

ŁKS Probudex Łagów - Avia Świdnik 2:0 (1:0)
Bramki: Adam Imiela 44, 60.
ŁKS Probudex: Banach - Wilk Ż, Rogala (78. Mamełka), Urban Ż, Stelmach - Gierczak (85. Kolasa), Mydlarz, Cichocki, Imiela, Ozimek - Piróg (60. Kapsa).

Obydwie bramki dla gospodarzy zdobył Adam Imiela po stałych fragmentach gry, jedna strzałem noga, a druga głową. Asysty zaliczyli Damian Urban i Michał Mydlarz.
-Ciekawy mecz, sporo się działo. Przy stanie 0:0 Avia wykonywała rzut karny, ale Wojciech Białek trafił w słupek. My tez mieliśmy w tym czasie dwie bardzo dobre okazje do zdobycia bramki. Pierwsza połowa była dla nas, początek drugiej dla gości, którzy dwa razy poważnie nam zagrozili, ale Piotrek Rogala wybijał piłkę z linii bramkowej - mówił nam Ireneusz Pietrzykowski, trener zespołu z Łagowa.

Pod koniec drugiej połowy ŁKS Probudex kontrolował to co, działo się na boisku i zainkasował kolejne trzy punkty.
W zeszłym tygodniu w zespole Łagowa doszło jeszcze do dwóch zmian kadrowych. Bartosz Styczyński został wypożyczony do Granatu Skarżysko-Kamienna, a Mateusz Madej do Nidy Pińczów.

Podhale Nowy Targ - Wisła Sandomierz 5:2 (2:1)
Bramki: Grzegorz Płatek 30, Lukaš Bielak 33, Olaf Nowak 52 z karnego, Adrian Szynka 82, Maciej Tonia 90+1 - Mateusz Stańczyk 9, Kamil Bełczowski 85.
RELACJA TUTAJ.

Siarka Tarnobrzeg - Wólczanka Wólka Pełkińska 3:0 (0:0)
Bramki: Marcin Stefanik 59, 82, 86.
ZDJĘCIA Z MECZU TUTAJ.
ZDJĘCIA KIBICÓW TUTAJ.

Chełmianka Chełm - Stal Stalowa Wola 2:0 (0:0)
Bramki: Łukasz Mazurek 54 z karnego, Krystian Wójcik 61.

Sokół Sieniawa - KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0:3 (0:1)
Bramki: Dariusz Brągiel 39, Dawid Gruchała-Węsierski 55, Dominik Smykowski 87

Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni Połaniec 1:2 (1:2)
Bramki: dla Czarnych Adrian Gębalski 4, Adam Kramarz 26.
Czarni: Saracen - Bakowski, Misztal, Woś, Bażant - Ferens (61. Mucha), Hul Ż (70. Krępa), Wątróbski (90. Bawor), Kramarz (70. Kron), Mazurek (46. Banik) - Gębalski.
-Mieliśmy mocne otwarcie, szybko zdobyliśmy dwie bramki. Gospodarze odpowiedzieli golem, ale my w 42 minucie mogliśmy podwyższyć wynik, ale po strzale Adriana Gębalskiego piłka trafiła w poprzeczkę. W drugiej połowie gospodarze mieli więcej okazji, ale umiejętnie się broniliśmy - powiedział Marcin Reczek, kierownik drużyny Czarnych.

Wisłoka Dębica - Podlasie Biała Podlaska 1:1 (0:1)
Bramki: Sebastian Fedan 62 (k) - Mateusz Jarzynka 10.

Cracovia II Kraków - Korona Rzeszów 3:1 (2:0)
Bramki: Michał Rakoczy 23, Michał Wiśniewski 39, 67 - Mateusz Jędryas 87.

Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Tarnów 0:2 (0:1)
Bramki: Artur Biały 15, 65.

1. Siarka Tarnobrzeg 6 18 18-4
2. ŁKS Probudex Łagów 6 15 16-6