Gra piłkarska 3. liga. Wygrana Czarnych Połaniec w derbach z Wisłą Sandomierz. Mecz KSZO 1929 przerwany. Sprawdź wyniki i tabelę

Dorota Kułaga, Bartosz Wartałowicz
W weekend 11-12.03.2023 gra piłkarska trzecia liga. Sprawdź wyniki, relacje i tabelę.

W weekend 11-12.03.2023 gra piłkarska trzecia liga. Sprawdź wyniki i tabelę

Czarni Połaniec - Wisła Sandomierz 2:1 (0:1)
Bramki: Krystian Kardyś 47, 49 - Marcin Sudy 14.

W pierwszej połowie goście zdobyli bramkę, ale my prowadziliśmy grę. Po przerwie szybko strzeliliśmy dwie bramki. Od 70 minuty boisko nie nadawało się do grania- był deszcz, śnieg i błoto. Nas jednak nie rozlicza się za piękną grę, tylko za zwycięstwa i to się udało - skomentował trener Czarnych Michał Szymczak.
Boisko jest takie same dla dwóch drużyn - to wiadome, ale czy jest sens rozgrywać mecze w takich warunkach? Jeżeli chodzi o sam mecz, to Czarni w pierwszej połowie mieli swoje sytuacje, ale nie potrafili strzelić gola. W drugiej połowie chcieliśmy iść po drugą bramkę, ale sami szybko straciliśmy dwa gole. Nie mogę odmówić swoim zawodnikom zaangażowania, ale zabrakło nam jakości- powiedział trener Robert Chmura.

Wisłoka Dębica - KSZO 1929 Ostrowiec Św. Mecz przerwany przy stanie 2:0
Bramki: Łukasz Siedlik 19, Błażej Radwanek 42.
Po przerwie, przy stanie 2:0 dla Wisłoki sędzia nie wznowił meczu. Druga połowa zostanie dograna w innym terminie.
Wisłoka: Maniecki – Kardyś, Bogacz, Boksiński – Rębisz, Łanucha, Iwanicki, Stańczyk ż – Siedlik, Radwanek, Smoleń.
KSZO 1929: Burek – Domagała, Mazurek ż, Mężyk, Majdanewycz – Brągiel, Kafel ż, Lipka, Nawrot, Bełczowski – Mażysz.

Sędziował Szczołko (Lublin). Widzów 250.

Wieczysta Kraków - Podlasie Biała Podlaska 3:2 (0:1)
Bramki: Manuel Torres 47 z karnego, 64 z karnego, Karol Danielak 77 - Wiktor Niewiarowski 2, Adrian Wnuk 86.

Cracovia II Kraków - Lublinianka Lublin 9:0 (4:0)
Bramki: Krystian Bociek 3, Robert Ożóg 31, Sebastian Strózik 39, 44, Marcin Budziński 56, Przemysław Kapek 58, Bartosz Płocki 69 (samobójcza), Jakub Wojtysko 75, Mateusz Pieńczak 80.

Unia Tarnów - Orlęta Radzyń Podlaski 1:0 (0:0)
Bramka: Artur Biały 76 z karnego.

Avia Świdnik - Podhale Nowy Targ 1:1 (0:1)
Bramki: Paweł Uliczny 57 - Kacper Kawula 21.

Chełmianka Chełm - Sokół Sieniawa. Mecz odwołany z powodu złego stanu murawy

KS Wiązownica - Stal Stalowa Wola 1:1 (0:0)
Bramki: Kacper Chełmecki 90+1 - Tomasz Kołbon 62.

Korona II Kielce - ŁKS Łagów walkower 3:0. Drużyna z Łagowa nie przystąpiła do rundy wiosennej.

• 1. Wieczysta Kraków 19 40 40-18
  • 2. Stal Stalowa Wola 19 38 32-19
  • 3. Cracovia II Kraków 19 36 47-21
  • 4. Avia Świdnik 19 36 28-14
  • 5. Orlęta Radzyń Podlaski 19 35 31-24
  • 6. Korona II Kielce 19 27 35-22
  • 7. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 18 27 29-21
  • 8. Wisłoka Dębica 18 26 29-26