Gra piłkarska klasa okręgowa - weekend 22-23 sierpnia [SPRAWDŹ WYNIKI I TABELĘ]

dor
W weekend 22-23 sierpnia odbędą się mecze w świętokrzyskiej, piłkarskiej klasie okręgowej. Sprawdź wyniki i tabelę.

Świt Ćmielów - Stal Kunów 2:1 (2:1)
Bramki: Konrad Kijanka 16 z karnego, Bartłomiej Niedbała 25 - Bartłomiej Wielgus 41.
Świt: Dymanowski - Gołasa, Czuba, Dryka, Misiura - Kijanka (67. Foremniak), Harabin (65. Mazur), Dziedzic, Niedbała (62. Gajewski), Skwarliński (62. Nowak) - Łukawski.
Stal: Sobański - Dębniak, Krzemiński, M. Witek, Milewski - Nowak (70. Jagieła), Cholewiński, Kotwa, A. Witek - Wielgus, Wodnicki (70. Kowalski).

Derby powiatu ostrowieckiego odbyły się w potwornym upale. Gospodarze prowadzili 2:0. Pierwszą bramkę z rzutu karnego zdobył Konrad Kijanka, a jedenastkę wywalczył Bartłomiej Niedbała. Drugiego gola po indywidualnej akcji strzelił Niedbała.
- Jestem zadowolony ze zwycięstwa. Po pierwsze derby, po drugie graliśmy z drużyną, która do tej pory nie przegrała. Prowadziliśmy 2:0, ale później daliśmy sobie narzucić styl gry przeciwnika. Straciliśmy gola. Na szczęście konsekwencja w grze spowodowała, że utrzymaliśmy to prowadzenie do końca i zdobyliśmy bardzo ważne punkty - powiedział Marcin Wróbel, trener Świtu.
-Przespaliśmy pierwszą połowę. Udało się zdobyć kontaktową bramkę, w drugiej połowie atakowaliśmy, ale nie odwróciliśmy losów spotkania. W 90 minucie zabrakło trochę szczęścia, ponieważ po strzale Adama Witka piłka trafiła w poprzeczkę. I przegraliśmy pierwszy mecz w tym sezonie - powiedział Rafał Jałocha, trener Stali.

Zenit Chmielnik - Wicher Miedziana Góra 2:2 (1:2)
Bramki: dla Wichra Jakub Czarnowski 18, Michał Sobczyk 37.

Sparta Dwikozy - Unia Sędziszów 1:4 (

Kamienna Brody - Zryw Zbigniewice 5:0 (4:0)
Bramki: Dawid Soboń 12, Piotr Kiljański 29, Marcin Dynarek 39 z karnego, 45, 72 z karnego.
Świetny mecz rozegrał grający trener Kamiennej Marcin Dynarek. Zaliczył hat tricka. Dwie bramki zdobył z rzutów karnych, a jedna bezpośrednio z rzutu wolnego.

Klimontowianka PBI Klimontów - Piast Stopnica 3:0 (0:0)
Bramki: Jacek Rożek 56, Maciej Miłek 59, 82 z karnego.
Klimontowianka: Majchrowski - Niziołek, Borycki, Śmiech, Stępień, Kiliański (71. Pacholczak), Kaczmarczyk, Wochniak, Wiśniewski (46. Gadowski) - Rożek (71. Hołody), Maciej Miłek (84. Mateusz Miłek).
Piast: Siek - Kołek, Zoch, Jędo (89. Wach), Jankoski - Judasz (66. Skiba), Niekurzak, Żmuda, Plewa, Król - Pitkiewicz.
-W pierwszej połowie Piast grał dobrze, wysoko nas atakował. W 34 minucie Jacek Rożek nie wykorzystał rzutu karnego, bramkarze ze Stopnicy obronił. Po przerwie zagraliśmy dużo lepiej. Wynik mógł być wyższy - powiedział Piotr Ziomek, kierownik drużyny Klimontowianki.

Victoria 2015 Skalbmierz - Sparta Kazimierza Wielka 0:4 (0:1)
Bramki:
samobójcza 36, 76, Adrian Morsztyn 60, 86.

Sparta: Pałaszewski - Fakowski, Morsztyn, Adamczak, Pańtak - Jeleń, Tomasz Mocherek, Kłoda (80. Jakub Mocherek), Kościułek, Damian Mocherek (85. Kądzielski) - Wołowski (75. Zając).

- Serdecznie dziękuję, za grę, zaangażowanie i to, co pokazali na boisku - powiedział nam trener Sparty, Andrzej Sender.

Zorza Tempo Pacanów - Piaskowianka Piaski 2:3 (1:1)
Bramki: Konrad Studziżór 18, Patryk Mazur 85 - Krzysztof Szymański 32, 72, Rafał Krzysztofik 55.
-Takiego horroru nie przeżyłem - opowiadał nam po meczu Mariusz Kośmider, trener Piaskowianki. -W 60 minucie czerwoną kartkę ujrzał nasz bramkarz Jakub Kosik. Drugi bramkarz miał kontuzje i siedział na trybunach. Do bramki wszedł stoper Kamil Król. Było to przy naszym prowadzeniu 2:1. Gospodarze atakowali do ostatniej minuty, sędzia doliczył pięć minut, ale dowieźlismy prowadzenie. Brawa dla Kamila, obronił kilka strzałów - dodał Mariusz Kośmider.

16. Zryw Zbigniewice 4 0 0-11

1-2. miejsca - awans do czwartej ligi, 13-16- spadek do klasy A.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: