Grają kazimierskie zespoły w kasie B. Victoria Skalbmierz zagra ze Źródłem, Czarnocin ze Strzelcem

KAR
Kamil Markiewicz
W niedzielnej kolejce trzeciej grupy klasy B rozegrane zostały derby naszego powiatu, w których LZS Czarnocin podejmował Jawornika Gorzków. Goście zwyciężyli 6:2. Po dwa gole dla Jawornika strzelili Norbert Wątek i Krzysztof Witek, a po jednej Kamil Wiącek oraz Konrad Wątek. Bramki dla gospodarzy zdobyli Damian Cichy i Krystian Chrzan.

W inny mecz z udziałem naszej drużyny, w którym Victoria Skalbmierz podejmowała Zorzę Czajków został przerwany w 40 minucie przy wyniku 1:0 dla gospodarzy. To spotkanie rozpoczęło się z 45-minutowym opóźnieniem spowodowanym spóźnieniem gości. W 40 minucie meczu Victorii objęła prowadzenie po golu Łukasza Jędrucha. Po zdobyciu bramki przez gospodarzy, goście zeszli z boiska. Twierdzili, że gol został strzelony z pozycji spalonej. Rozstrzygnięciem spotkania zajmie się Wydział Gier Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. Prawdopodobnie zespół ze Skalbmierza otrzyma za to spotkanie walkowera.

W niedzielę, 12 października, nasze drużyny rozegrają mecze siódmej kolejki. O godzinie 11, Victoria zagra na wyjeździe ze Źródłem Vitalpol Solec-Zdrój. O godzinie 15, Jawornik podejmował będzie GTS Raków, a LZS Czarnocin zmierzy się na wyjeździe ze Strzelcem Chroberz. Wyniki tych pojedynków, po ich zakończeniu na portalu WWW.ECHODNIA.EU/PILKA.