Grała A klasa grupa 2. 28-29.10. Mecz w Pacanowie odwołany. Porażka Piasta Stopnica w derbach z Grodem Wiślica. Śledź wyniki i tabelę

Bartosz Wartałowicz
Dorota Prokop
W dniach 28-29 października grala A klasa grupa 2. Śledź wyniki oraz tabelę ligową.

Gra A klasa grupa 2. 28-29.10. Śledź wyniki i tabelę

Zorza Tempo Pacanów - Wisla Nowy Korczyn. Mecz został odwołany. Po obfitych opadach deszczu boisko nie nadawało się do gry.

Nidzica Dobiesławice - Bucovia Bukowa 2:1
Bramki: Dla Nidzicy Hubert Pietras 89, Dominik Jaworski 90+3.

Niesamowita końcówka spotkania, która zadecydowała o końcowym wyniku. Nidzica bezlitośnie wydarła Bucovii punkty po dwóch golach w ostatnich minutach meczu.

Dąb Nagłowice - GKS Imielno 1:4
Bramki: dla GKS Patryk Cygan, Damian Waligóra, Kamil Woliński, gol samobójczy.

Nida Sobków - Nida Oksa 2:5 (0:4)
Bramki: Łukasz Porębski 60, Mateusz Sołtys z karnego 79 - Andrzej Kusaj 1, 43 z karnego, 62 z karnego, Michał Kłek 45, Tomasz Różański 45+3.

Ostatnie minuty pierwszej połowy były rozstrzygające dla losów meczu. W 43 minucie rzut karny wykorzystał Andrzej Kusaj, który jest w znakomitej dyspozycji. W 45 minucie gola dla Nidy zdobył Michał Kłek, a w doliczonym czasie pierwszej połowy na 4:0 dla Nidy podwyższył Tomasz Różański. Gości było stać tylko na dwa trafienia.

LKS Bolmin - GKS Kluczewsko 2:3

Piast Stopnica - Gród Wiślica 0:3

• 1. Piast Stopnica 10 22 27-16
  • 2. Nida Oksa 10 21 41-27
  • 3. Wisła Nowy Korczyn 9 17 26-14
  • 4. Nidzica Dobiesławice 10 15 18-25
  • 5. Zorza Tempo Pacanów 9 14 19-14
  • 6. Bucovia Bukowa 9 14 21-19