Gród Ćmińsk wygrał 5:0, ale Orlęta Kielce jeszcze wyżej. Grała okręgówka [30-31.10.2021]. Sprawdź wyniki i tabelę

PK
W weekend 30-31.10.2021 gra świętokrzyska, piłkarska klasa okręgowa.
W weekend 30-31.10.2021 gra świętokrzyska, piłkarska klasa okręgowa. Archiwum
W weekend 30-31.10.2021 grała świętokrzyska, piłkarska klasa okręgowa. Gród Ćmińsk wygrał 5:0, ale Orlęta Kielce jeszcze wyżej. Naprzód Jędrzejów wygrał drugie w ciągu tygodnia derby swojego powiatu. Sprawdź wyniki i tabelę.

Nida Oksa - Naprzód Jędrzejów 3:4 (2:2), Paweł Jaskólski 20, Andrzej Kusaj 30, Michał Maciejczyk 65 - Kacper Borowiecki 12, Bartłomiej Równicki 18, Dominik Butenko 61, Łukasz Olszewski 88.
Naprzód: Majcherczyk — Radziejewski, Olszewski, Maciejewski (60 Bielecki), Pak (60. Celary) - Bożęcki (80. Bębenek), Mika, Piechota, Borowiecki (69. Smorąg) - Butenko, Równicki.

Derby powiatu jędrzejowskiego, mimo że zagrały w nich drużyny z dwóch biegunów tabeli, były interesujące. Naprzód szybko wyszedł na prowadzenie 2:0, ale po półgodzinie gry był już remis 2:2. Na gola najlepszego strzelca jędrzejowian, Bartłomieja Równickiego, gospodarze szybko odpowiedzieli i o wygranej gości zadecydował dopiero gol zdobyty w ostatnich minutach meczu.

Orlęta Kielce - Sparta Dwikozy 8:0 (4:0), Krystian Moskal 26, 62, Michał Gajos 28, 43, Tomasz Gaj 34, Daniel Gładysz 53, Jakub Moskal 70, Tomasz Kołodziejczyk 85.

Orlęta wygrały czwarty mecz z rzędu. - Do pierwszej bramki nie było aż tak bardzo widać naszej przewagi, ale potem strzeliliśmy dwie bramki w ciągu dwóch minut i zaczęliśmy całkowicie panować nad sytuacją na boisku - mówił trener gospodarzy, Tomasz Kołodziejczyk.

Gród Ćmińsk - Bucovia Bukowa 5:0 (2:0), Tomasz Radomski 25, 57, Cezary Trojan 36, Emil Lużyński 84, Rafał Guzy 88.
- Zagraliśmy dobre zawody, wygrała drużyna lepsza, choć były momenty, kiedy osłabiona kadrowo Bucovia miała swoje okazje. Pierwsze dwie bramki padły po ładnych strzałach z dystansu, z rzutów wolnych. Ważny moment był na początku drugiej połowy, kiedy przeciwnik miał sytuację sam na sam z bramkarzem, ale Seweryn Woźniak wybronił. Za chwilę zdobyliśmy gola na 3:0 i było już łatwiej - mówił trener Grodu, Paweł Wijas.

Góral Górno - Stal Kunów 0:1 (0:1), Adam Witek 44.

Zenit Chmielnik - Unia Sędziszów 0:1 (0:1), Bartosz Styczeń 5.

Hetman Włoszczowa - Świt Ćmielów 2:1 (1:0), Igor Wójcik 40, 85 - Patryk Nowak 75.
Świt: Dymanowski - Gajewski (68. Skwarliński), Witek, Czuba, Marcin Wróbel - Mazur (55. Sobolewski), Misiura, Meszek, Foremniak (55. Mateusz Wróbel), Harabin (46. Góral) - Nowak.

Na początku meczu bramkarz gości Tomasz Dymanowski zderzył się ze słupkiem i do końca spotkania grał z urazem. Przeważający od pierwszych minut Hetman zdobył prowadzenie dopiero w 40 minucie, po mocnym strzale pod poprzeczkę w wykonaniu Igora Wójcika. Goście wyrównali w 75 minucie - po wrzutce z rzutu wolnego w wykonaniu Pawła Meszka efektownego gola zdobył Patryk Nowak. Gospodarze wyrównali po wrzutce z rzutu rożnego, znów trafił Wójcik.

OKS Opatów - Wicher Miedziana Góra 2:4 (2:2), Łukasz Orłowski 2, 7 - Marcin Tacij 4, samobójcza 9, Grzegorz Pacholczak 75, Karol Bujak 79.

W tygodniu poprzedzającym mecz kilku zawodników OKS nie trenowało z powodu przeziębienia, w 20 minucie kontuzji mięśnia dwugłowego uda doznał i boisko musiał opuścić podstawowy zawodnik opatowskiej defensywy, Mikołaj Jasiński, w dodatku w 58 minucie czerwoną kartką został ukarany piłkarz gospodarzy, Jakub Łowicki. Zawodnicy tej drużyny zaczęli opadać z sił i Wicher strzelił dwie bramki, wywożąc komplet punktów. Mecz zaczął się od kanonady, w pierwszych dziewięciu minutach padły cztery bramki.

Piaskowianka Piaski - Piast Stopnica 1:4 (1:1), Rafał Krzysztofik 10 - Kamil Kozłowski 23, 50, Mikołaj Guca 82, samobójcza 90.
Piast: Kieszkowski - Król, Augustyn, Guła, Plewa - Kobos (85. Jewiarz), Machniak, Walasek, Kozłowski (90. Judasz) - Pitkiewicz (80. Guca), Rajca (70. Kapciak).

- Szybko straciliśmy gola, ale jak zaczęliśmy gonić, to nie wiedzieliśmy jak się zatrzymać - śmiał się trener Piasta, Sławomir Skiba. - Przyjemnie się jeździ na takie wyjazdy. Drużyna chciała zmazać plamę za porażkę z Zenitem Chmielnik u siebie przed tygodniem i to się w pełni udało. Bardzo dobre zawody rozegrał u nas 18-latek Kamil Kozłowski, który zdobył dwa gole, miał jeszcze asystę i poprzeczkę. Chciałbym też podkreślić świetną pracę trójki sędziowskiej z panem Przemysławem Kołomańskim na czele - dodał szkoleniowiec.

16. Sparta Dwikozy 12 4 5-40

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]