matura
Wybierz miasto:
Plebiscyt Jedzenie&Zabawa. Najlepsze lokale w powiecie...

Plebiscyt Jedzenie&Zabawa. Najlepsze lokale w powiecie ostrowieckim

Aktualizacja:

Echo Dnia Świętokrzyskie

Plebiscyt Jedzenie&Zabawa. Najlepsze lokale w powiecie ostrowieckim
Podczas czwartkowej gali w Hotelu Tęczowy Młyn w Kielcach poznaliśmy najlepsze lokale w powiecie ostrowieckim, które zwyciężyły plebiscycie "Echa Dnia" i serwisu Jedzenie&Zabawa. Wyróżniliśmy najlepsze lokale w powiecie w pięciu kategoriach - restauracje; kawiarnie i cukiernie; hotele; pizzerie; kluby, puby i dyskoteki.
Plebiscyt Jedzenie&Zabawa. Najlepsze lokale w powiecie ostrowieckim
[galeria_glowna]

Restauracja - Restauracja Kuźnia Smaku, Ostrowiec Świętokrzyski

Restauracja, która mieści się przy ulicy Kuźnia, ma w swoim bogatym menu dania, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych gości. Gwarantuje wysoki standard usług i profesjonalną obsługę. Restauracja zaprasza na pyszne dania kuchni staropolskiej.

Kawiarnia - Cukiernia U Ani, Ostrowiec Świętokrzyski

Firma istnieje na rynku od 2005 roku i dynamicznie się rozwija.
Początkowo był to tylko domowy wypiek ciast na małą skalę ale z biegiem czasu firma się rozwinęła i otworzyła swoją cukiernie firmową przy ulicy Sienkiewicza, a niedawno kolejny lokal w Pasażu Handlowym na osiedlu Słonecznym. To młode przedsiębiorstwo ma aspiracje oraz wolę działania do tego, aby być postrzegana w regionie jako lider w zakresie cukiernictwa. Smak ich wyrobów można poznać na wielu uroczystościach, gdyż współpracują z większością restauracji i domów weselnych naszego regionu.

Pizzeria - Pizza na Maxa, Ostrowiec Świętokrzyski

Sztandarowym produktem ostrowieckiej Pizzerii Na Maxa jest pizza Boss, która sprzedaje się w dużych ilościach. Najlepsza sprzedaż jest podczas weekendów, kiedy tłum gości oblega lokal. Pizzeria ma klimatyzowane sale na dwóch poziomach, ale to nie jedyny ich atut. Sympatyczna i komunikatywna obsługa oraz pyszna pizza zachęca by spędzić tam na przykład miły wieczór. Każda pizza przyrządzana jest przy kliencie, wiec znajdzie się też coś dla ciekawskich kulinarnych wyczynów "pizzermana". Największym sekretem każdej pieczonej pizzy jest ciasto. Oprócz pizzy w Na Maxa można zjeść także kebab oraz różnorodne sałatki.

Hotel - Pałac Tarnowskich, Ostrowiec Świętokrzyski

Urządzony z przepychem trzygwiazdkowy hotel, w którym nocleg znajdzie niemal 70 osób, usytuowana w zabytkowych piwnicach restauracja, serwująca dania kuchni staropolskiej i współczesnej, wytworna sala balowa oraz położona w parku drewniana chata w stylu myśliwskim to właśnie Pałac Tarnowskich. W urządzonych z ogromnym wyczuciem wnętrzach każdy gość będzie czuł się po królewsku.

Kluby, puby, dyskoteki - Klub Sfera 7, Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiecki klub Sfera 7 to nowy klub muzyczny, który powstał na miejscu dawnego Scenium przy ulicy Killińskiego. Jak zapowiadali od początku właściciele, królują tu najróżniejsze gatunki muzyczne, przy których można się świetnie bawić. Nie brakuje tu elektroniki, wszechobecnego house'u czy czarnego RNB. Wstęp mają tu tylko osoby pełnoletnie.

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Polecamy

Oceniamy rok pracy radnych świętokrzyskich gmin. Zagłosuj!

Oceniamy rok pracy radnych świętokrzyskich gmin. Zagłosuj!

Wybieramy Miss Studniówki 2016 Ziemi Świętokrzyskiej. Sprawdź ranking i ZAGŁOSUJ

Wybieramy Miss Studniówki 2016 Ziemi Świętokrzyskiej. Sprawdź ranking i ZAGŁOSUJ

Wybieramy Mistera Studniówki 2016 Ziemi Świętokrzyskiej. Sprawdź ranking i ZAGŁOSUJ

Wybieramy Mistera Studniówki 2016 Ziemi Świętokrzyskiej. Sprawdź ranking i ZAGŁOSUJ

Galerie

Zdrowie i uroda

Na językach

Styl życia

Kultura