Juventa Perfopol Starachowice - Piaskowianka Piaski 4:0

mir
Wicelider rozgrywek bez najmniejszych problemów poradził sobie na własnym terenie z Piaskowianką Piaski wygrywając 4:0.

W pierwszej połowie kibice zobaczyli tylko jedną bramkę autorstwa Bartosza Gębury, a to głównie przez słabą skuteczność starachowiczan. Jednak 7 minut drugiej połowy rozstrzygnęło spotkanie. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Dariusz Anduła, a wynik ustalił Krystian Płusa zdobywając gola w swoim debiucie. Goście tylko raz zagrozili bramce rywali, ale w końcowych minutach skuteczną interwencją popisał się - również debiutujący w Juvencie-Perfopol - Tomasz Wróblewski.

Juventa: Wróblewski - Góra, Dudek, Gębura, Tchurz, Gruszczyński, Kopeć, Tobiszewski, Płusa (84. Szyszka), Wójcik (77. Kruk), Anduła (69. Żak).

Piaskowianka: Rybiński - Skuta, Dudek, Pietrasiewicz, Łabądź, Karasek (82. Grad), Świerczyński, Kozłowski (74. Misztal), Fatyga (74. Przekaza), Iwański (84. Woliński), Faryna.