Kibice na meczu Pogoń Staszów - Łysica Bodzentyn w RS Active 4. Lidze. Byłeś? Zobacz zdjęcia

Damian Wiśniewski
Kibice na meczu Pogoń Staszów - Łysica Bodzentyn. Więcej na kolejnych slajdach >>>Dorota Prokop
W sobotę dziewiątego marca Pogoń Staszów podejmowała Łysicę Bodzentyn w meczu RS Active 4. Ligi świętokrzyskiej. Byłeś wśród kibiców na tym spotkaniu? Poszukaj się na zdjęciach!

Kibice na meczu Pogoń Staszów - Łysica Bodzentyn

W pierwszym meczu rundy wiosennej RS Active 4. Ligi świętokrzyskiej Pogoń Staszów podejmowała Łysicę Bodzentyn. Mimo przewagi w pierwszej połowie i kilku stworzonych sytuacji gospodarze ani razu nie pokonali bramkarza rywali. Ci natomiast popisali się skutecznością w drugiej części gry i wygrali 2:0. Byłeś na tym spotkaniu? Znajdź się na zdjęciach:

Łysica Bodzentyn ograła Pogoń Staszów

Pierwszego gola w tym meczu strzelił Danil Pryimachenko w 57. minucie gry, a Kamil Uciński ustalił wynik spotkania w minucie 82.

- Gramy o utrzymanie i chcemy się utrzymać. Wydawało nam się, że w pierwszej połowie mieliśmy ułożony tak, jak chcieliśmy, kreowaliśmy sytuacje. Nie wykorzystaliśmy jednak żadnej z trzech-czterech doskonałych okazji - mówił po spotkaniu Rafał Oleniacz, trener Pogoni.