Kielecki zespół wywalczył punkt z Motorem Lublin

(KAR)
Korona SA Kielce zremisowała na własnym boisku bezbramkowo z liderem rozgrywek Motorem Lublin. Mecz KKP Korona Kielce został przełożony.

Korona SA Kielce - Motor Lublin 0:0

Korona SA: Osobiński - Lech (73. Urban), Gwóźdź, Świderski, Mróz (70. Hińcza) - Stańczyk (41. Pańszczyk), P. Lisowski (75. Wiktor), Matachowski (41. Górski), Piróg - D. Lisowski, Uciński (55. Matuszewski).

Spotkanie było wyrównane. Większość gry toczyła się w środkowej części boiska. Najwięcej podbramkowych okazji drużyny stwarzały sobie po stałych fragmentach gry. Brakowało indywidualnych akcji w wykonaniu zawodników obu ekip, które zagroziłyby bramce rywala.

- Mecz był wyrównany. Toczył się on w dużym upale. Do przerwy więcej podbramkowych sytuacji mieli goście. W drugiej połowie role się odwróciły i to my znacznie częściej znajdowaliśmy się pod bramką rywali. Większość sytuacji, które mieliśmy były po stałych fragmentach gry - powiedział Marek Graba, szkoleniowiec kieleckiej drużyny.

Karpaty Krosno - KKP Korona Kielce - przełożony na 31 maja.

W innych meczach 12. kolejki: Górnik Łęczna - Stal Mielec 2:2, AP 21 Kraków - Cracovia Kraków 1:2.