Klasa okręgowa juniorów młodszych - wyniki

Redakcja
W grupie drugiej klasy okręgowej juniorów młodszych doszło do zmiany składu drużyn biorących udział w rozgrywkach, choć sezon trwa już od kilku tygodni. Miejsce wycofanego z ligi Jawornika Gorzków zajął Strzelec Chroberz.

Klasa okręgowa juniorów młodszych, grupa 1. Spartakus Daleszyce - Lechia Strawczyn 2:0, Wicher Miedziana Góra - Granat Skarżysko-Kamienna 6:3, Neptun Końskie - Wierna Małogoszcz 1:4, pauzowały Piast Chęciny, Orlicz Suchedniów.

Grupa 2. Partyzant Wodzisław - Strzelec Chroberz 8:0, Wisła Nowy Korczyn - Zdrój Busko-Zdrój 1:4, Zenit Chmielnik - Zorza Tempo Pacanów 1:1.

Z rozgrywek wycofał się Jawornik Gorzków, którego miejsce zajął Strzelec Chroberz. W związku z tym, że drużyna z Gorzkowa nie rozegrała połowy spotkań, wyniki meczów z jej udziałem zostały anulowane.

Grupa 3. Pogoń Staszów - Czarni Połaniec 4:0, Zryw Zbigniewice - Klimontowianka Klimontów 0:2, Piast Osiek - Koprzywianka Koprzywnica 3:2.

Grupa 4. Alit Ożarów - Kamienna Brody 4:2, ŁKS Łagów - Cukrownik Włostów 8:0, OKS Opatów - Sokół Starachowice 2:1, Łysica Bodzentyn - Ester Wojciechowice - mecz się nie odbył, goście nie przyjechali, Powiśle Zawichost - KS Tarłów - mecz został przerwany pod koniec pierwszej połowy, przy wyniku 11:0 dla Powiśla, ponieważ drużyna z Tarłowa została zdekompletowana.